Автор Тема: Ретрограден Меркурий  (Прочетена 268401 пъти)

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1605 -: Април 11, 2017, 10:21:50 am »
Ретро Меркурий е на градус от Венерата ми,У3,8 ,тронова по знак и дом,изгорена  и с подчертано финансова проява. Вчера шефът раздаваше заплати и беше направил грешка-100 лв по-малко в плика . Днес оправихме нещата :)
Освен това, организирам едно пътуване в чужбина в края на май, и както всичко беше наред до снощи ,така днес почнаха изненадите от страна на част от пътуващите -допълнително хора ще идват,претенции кой да шофира и с коя кола да пътува.Ей такива неуредици ,все по 3 дом :)
« Последна редакция: Април 11, 2017, 11:40:17 am от rroza »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1606 -: Април 11, 2017, 11:52:13 am »
При мен Меркурий тръгна ретро от МЦ към натална венера  (У на МЦ), върху нея пък ще стане директен. Пари чакам :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1607 -: Април 11, 2017, 12:00:34 pm »
Цял месец до вчера ми беше права линия в главата ,мъртво и тъпо, от вчера ще се опитам да накъдря линията и навия нова гънка в мозъка ,като започнах нов учебен курс. Вчера взех решение да зарежа ,замразя изучаването на нещо което ме затормози ,  запря ми камък в набраната скорост. Та вчера по повод ретрото ,поех по нов път, дано да извлека полза от меркура  ;D При мен, както винаги всичко е наобратно, от това което препоръчват-засилвам всички меркурови дейности  :012: А относно лястовичките- има обременителни периоди в живота ,през които ,ако имаш лясточки в очите ще е или щото си луд или напушен, но не и че си Голем езотерлик  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1608 -: Април 11, 2017, 01:44:02 pm »
Току що отбелязах две неуспешни покупки, които сега трябва да връщам, а най-досадната част е връщане но онлайн поръчки :012:  Но не ,няма да престана и да се лекувам заради ретронебесата! Егати назадничавия космос !  ;D

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1609 -: Април 11, 2017, 01:45:42 pm »
Аз на стационарен Меркурий направих една онлайн поръчка без да искам  ;D И за беля нямаше никаква опция да видиш реално какво си направил. Добре че намерих телефон и лично се обадих да я анулирам  ;D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1610 -: Април 11, 2017, 01:52:58 pm »
А бе аз се бях кротнала за седмица две  :017: и вчера -юрууш да наваксам  :012:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1611 -: Април 11, 2017, 10:27:56 pm »
Точно на ретрото :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1612 -: Април 11, 2017, 10:29:22 pm »
И аз спретнах онлайн поръчка, на някаква козметика, която хвалят из нета.
На другия ден една приятелка ми разказа, че се обелила като змия от нея с последвали петна и пр.
Писах им веднага, че отказвам поръчката, но нямаше отговор.
Звъннах и лично я анулирах - да не се разправям по-късно с връщане на пратка и чакане на пари - получи ми се!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1613 -: Април 11, 2017, 10:36:46 pm »
Все пак сме реагирали бързо и сме успели  - ретрото не е "набрало" инерция още  ;D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1614 -: Април 11, 2017, 11:25:02 pm »
Ако трябва да съм честна, миналата седмица ми бяха объркали и надуваемия крокодил, вместо 2метров ми изпратиха по-малък и в объркан клон на куриерска фирма, та в последния момент търсех двуметров, че дойде  рдто на племеникът ми :012:  Ама вече, всичко е ок, и няма да ме спрат, ако не купя някой боклук, то не е заради ретротата, а щото съм   pемисия :012:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1615 -: Април 12, 2017, 01:06:40 am »
Реди два дни ми оферираха едно бебешко столче, обявено отдавна.  Слизам да го кача и виждам една бебешка ел. везна Чико, която сме купували за баткото. И като се роди малкия - се скъсахме да я търсим, питахме навсякъде - дали не смея дали и я нямаше и нямаше. Та купих друга, която и продадох после, след като вече не ни беше нужна. Сега просто съм в шок - как това кантарче стоеше най-отгоре, все едно някой току що го е поставил?!?!?
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1616 -: Април 12, 2017, 09:47:48 am »
За всичко си има обяснение :012: Снощи вадя дрехите от пералнята, които съм прала с течен препарат сложен в чашка в пералнята. Изтупвам и опъвам хубаво единия панталон, простирам всичко друго и...чашката я няма. Гледам в пералнята няма я. Бре викам, всмукна се някак и ми е задръстила чарковете на пералнята. Опипах пак всички дрехи на простора - няма.

В крайна сметка се оказа напъхана почти до коляното на крачола на панталона, който изтръсквах и опъвах преди да простра.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1617 -: Април 12, 2017, 11:14:03 am »
На мен, като ми изчезне нещо, обичайно го търся из спалното бельо - в някое крайче на плик. В началото ми беше голяма мислерия внезапното изчезване на един чорап ... ;D
Над силата е само умението да я владеем!

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1618 -: Април 12, 2017, 01:43:07 pm »
Браво!))
//с кое издателство?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретрограден Меркурий
« Отговор #1619 -: Април 12, 2017, 02:06:12 pm »
Браво Лили  :-* Поздравления  :38:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми