Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222947 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #735 -: Август 25, 2016, 12:15:23 pm »
Радвам се, че всичко е отминало и вече си добре  :08: :38:
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #736 -: Август 25, 2016, 09:43:31 pm »
The_One , съжалявам за това, което ти се е случило!
 Венера, Слънце и Меркъурий в 5д , Нептун У12 в 12- вместо да купонясваш на море, Марс у1, у8 в 8д те е разболял, не е Уран на АСЦ 

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #737 -: Септември 01, 2016, 06:00:47 am »
Има време, ще го разгадаеш, с този АСЦ в 12д и препълнен 5д да не завъртиш авантюра?
лун Слънце У4, У5 в лун 4д, като лун ИЦ е във 2д- пари от имот да очакваш, нов член в семейството, помощ от страна на мъж, относно преместване/ремонт на дома?
Точно в десятката!  :08:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #738 -: Септември 07, 2016, 11:22:48 pm »
Имам молба, за който му се занимава :)
В деня, който е последният ми работен ден по настоящия договор започва новият лунар. Виждате ли по картата дали ще продължа на същото място?
При мен има странна тенденция - подписах и преподписах няколко пъти договора през 2015/2016г. и то все по ретро Меркурий... :012:

Благодаря!


PS. Изтрих картата, ако някой желае ще я изпратя на ЛС!
« Последна редакция: Септември 08, 2016, 07:49:23 pm от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #739 -: Септември 08, 2016, 12:29:48 am »
Сякаш пак ще подписваш на ретро Меркурий  :) А защо не те нзначат за постоянно?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #740 -: Септември 08, 2016, 08:33:30 am »
Струва ми се, че ще преподпишеш отново. Има ли вероятност с по-високо заплащане?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #741 -: Септември 08, 2016, 07:47:12 pm »
А защо не те нзначат за постоянно?
Това не зависи от мен. Благодаря ти, Акрукс :)

Има ли вероятност с по-високо заплащане?
Силно се надявам... Благодари ти, Делфи :)

Когато има развитие, ще пиша!

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #742 -: Септември 13, 2016, 11:54:52 pm »
Този лунар мислите ли, че е благоприятен за кариерно развитие с Мерк. и Юпитер в 10 лун. 6 нат. дом? Асц защо ли се е намърдал в 8 нат.?  :017:

АСЦ в 8д, Луната У8 в 3д водолей- ще си активна през месеца във форума/и по астрология.
лун Меркурий У10 в лун 10д съвпад с Юиптер съУ1 би трябвало да е добре за кариерата ти, лун Марс в лун 1д съвпад с лун Сатурн У2- ще си активна по отношение на изкарване на пари, тяхното разпределение по същество, може да осъществиш и кратка почивка на море- Марс е У5, У12, Сатурн е също У3, а Уран У3 е в лун 5д.

По този лунар се скъсах от почивки. За по няколко дни, но много презареждащи. Една в чужбина и 2 в БГ. Другото, което сериозно ме озадачи, е това, че ме налетяха събития свързани с бивши гаджета. Единият ми скъса нервите, а другият ме скъса от внимание, интимности и подаръци. Дали пък не е от ретро Мерка това. Очаквам да ми мине, но се изнанадах от себе си и реакциите ми. Действително имах активни занимания по разпределението на пари, а пък в професионален план получих едно леко неприятно известие, но нищо драматично, само ми отваря допълнително работа и неизвестност.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #743 -: Септември 14, 2016, 03:45:32 pm »
Новият ми лунар ми се вижда доста особен. Навалицата в 4 лунарен нямаше да ме притеснява толкова, ако не попадаше в 6 натален. Юпитер е върху нат. ДЦ. Иска ми се да видя активност по чужбинските въпроси с Марс 6 лун. 9 нат. и Луна в 9 лун. Но този Нептун на МЦ не ми се харесва въобще. Ще може ли някой да сподели мнение по картата? 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #744 -: Септември 14, 2016, 04:06:47 pm »
Новият ми лунар ми се вижда доста особен. Навалицата в 4 лунарен нямаше да ме притеснява толкова, ако не попадаше в 6 натален. Юпитер е върху нат. ДЦ. Иска ми се да видя активност по чужбинските въпроси с Марс 6 лун. 9 нат. и Луна в 9 лун. Но този Нептун на МЦ не ми се харесва въобще. Ще може ли някой да сподели мнение по картата?
Лун АСЦ в 4д, а лун 4д в 6д- ще си заета с ангажименти покрай дома, шетане, чистене, може да имаш кратки пътувания в страната, може и да са по работа, а чужбинското го има- Луната У4, У5 се е заковала на лун. К9 където е ПФ, лун Нептун У10 до лун МЦ в 12д- работа, свързана с болници, на море, спа-център, социална дейнсот, гледане на възрастен в островна държава, всичко може да е...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #745 -: Септември 14, 2016, 04:59:39 pm »
Акрукс, първо честита радост във връзка с дъщеря ти! :cheer:

Благодаря ти за коментара по картата. Малко се стреснах да не излязат здравословни проблеми в дома. Също гледам Венера в 5 лун 7 нат. Има нещо, касаещо партньорствата, което трябва да се обсъди, пак има отношение и към чужбина. В малко оплетена ситуация съм се навряла. С така опразнен 3 лун. дом не виждам от къде ще дойдат дискусиите. То май е по-добре в солара и натала да търся отговорите, но от лунара как ти се вижда ситуацията, евентуално някаква светлина?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #746 -: Септември 14, 2016, 05:45:11 pm »
Също гледам Венера в 5 лун 7 нат. Има нещо, касаещо партньорствата, което трябва да се обсъди, пак има отношение и към чужбина. В малко оплетена ситуация съм се навряла. С така опразнен 3 лун. дом не виждам от къде ще дойдат дискусиите.
лун 3д е в 5д, а лун Слънце У3 е в съвпад с лун. Меркурий , който е нат. У3

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #747 -: Септември 15, 2016, 06:00:58 am »
Май пак ще се занимавам с флиртува и с връзките...  :cheer:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #748 -: Септември 17, 2016, 01:36:57 pm »
Гледам, че Марс ми се е запътил към Слънцето и реших да видя кога точно ще си хортуват заедно  ;D Според ефемеридите - на 27.09. Чуквам карта и "О, Луната се завръща!"  :29: Това, което ми се набива на очи на първо гледане е:

1. тр.Марс (съ-У1 и на К4 в натала) в съвпад с нат.Слънце в 10 дом
2. тр.Плутон в точен квадрат към нат. Юпитер - У1,9,10
3. тр. Плутон в съвпад с нат.Меркурий - У3, 4, 7 на К11
4. тр.Сатурн в съвпад с нат.Нептун - У1
5. тр.Венера в съвпад с Фортуна в 8 дом
6. тр.Меркурий на ДС
7. тр. Юпитер и Слънце в съвпад в 7 дом
8. тр. Уран в лун 10 дом в съвпад с Хирон

Лунарната Луна е в 1 дом, изглежда ще са засегнати осите 1/7 и 4/10 дом. Лунарната АС/ДС е на критичен градус. Как Ви изглежда картинката?
Над силата е само умението да я владеем!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #749 -: Септември 17, 2016, 03:35:13 pm »
Кратка ОВ:
Моите шефове ме изумяват за пореден път ;D Казаха ми, че ще ме преназначат без да ми дават повече инфо. Вече 3-ти ден ходя на работа, поставят ми задачи, но не съм подписала договор ::) Не ценят човешкият ресурс, но пък затова има инспекции по труда.... :)
« Последна редакция: Септември 17, 2016, 03:38:21 pm от romantica »