Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222814 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #780 -: Януари 27, 2017, 09:54:38 pm »
vivi, мерси!

Исках за февруари, май успях  :017: някой може ли да каже с 2 думи нещо по него..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #781 -: Януари 28, 2017, 04:56:18 pm »
Исках за февруари, май успях  :017: някой може ли да каже с 2 думи нещо по него..
с работата как стоят нещата, че в лунара има показатели за край на професионална дейност

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #782 -: Януари 28, 2017, 06:03:59 pm »
akruks, добре е работата, няма нищо да приключвам....
по-скоро има ли нещо по-интересно петодомно? По транзити има някакви не толко значителни указания, не знам ще се случва ли нещо затова питам и в лунара как е..
« Последна редакция: Януари 28, 2017, 08:01:15 pm от 666 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #783 -: Януари 28, 2017, 07:57:47 pm »
по-скоро има ли нещо по-интересно петодомно? По транзити има някакви не толко значителни указания, не знам ще се случва ли нещо затова питам и в хорара как е..
може би имаш предвид лунара, а не хорара  :)

http://astrohit.com/lunar/lunar_0.php Тук може да си разчетеш подробно хорара- превеждаш с гугъл, както правя, че нямам време

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #784 -: Януари 28, 2017, 08:01:59 pm »
Ох, бързах и съм написала глупост. Да, лунара. Като се прибера, сядам да разгледам линка, благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #785 -: Януари 30, 2017, 07:19:54 pm »
Ясно е, че ще изразявам себе си и ще имам важни решения в любовен план

с този Сатурн в 1д трудно ще изявиш себе си, а 5д на любовта е празен- какви важни решения?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #786 -: Януари 30, 2017, 10:52:19 pm »
с мъжа ми трябва да решим развод или заедно, което трябва да стане много скоро, но аз си тълкувам явно по мой начин, уж опитвам нещо, но явно не ми се получава :012:
няма указания за развод в този лунар, който показва повишени емоции и съдбовен период, който ще определи живота ти през следващите месеци
ако в настоящия момент живеете разделени, има вероятност да се съберете

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #787 -: Януари 30, 2017, 11:59:36 pm »
да, акрукс, живеем разделени, той в чужбина, аз - тук, може би е добре да опитаме да се съберем, наистина има съдбовни решения, дано всичко е за добро. Аз се опитах да тълкувам, но го правя много примитивно - само кой лунарен попада в кой натален дом, опитах се да включа и планетите, но пък трябва да ми се разясни по-подробно.
там, където си чела за кой лунарен дом в кой натален попада, под тях има тълкуванията на планетите в лунара, според това в кой лунарен дом попадат

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #788 -: Януари 31, 2017, 01:32:02 pm »
Моят лунар по- назад никой не го коментира, а аз доста събития имам по него  ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #789 -: Януари 31, 2017, 02:54:14 pm »
Аз го разгледах тогава, но понякога се въздържам да пиша. Явно съм мислила дали-или и съм се отказала.

Асоциацията ми по квадратурата беше за темата - емиграция далеч. Да имаш емоционална зрялост и документална готовност да я реализираш, но задръжки свързани с дете и/или родител, за който да се грижиш, осмодомна тема - било то от финансов или сексуален характер.

Заради лун.Уран в 1 лун дом и 9 натален до Венера - може да има внезапно натискане на спусъка, нещо, което да те провокира да го направиш от раз. Заради Меркурий и Плутон в 10 лун дом и Плутон на К6 - може да имаш и покана за работа, опция за смяна на работа. Лун. Слънце в 11 лун. дом към 6 нат. дом, ако си имала голямо желание - мечта да за конкретна работа - ето попътен вятър.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #790 -: Януари 31, 2017, 04:56:01 pm »
Някой ще коментира ли новия ми лунар, че тази квадратура на съвпада Сатурн луна с планетите в риби в 12ти лунарен не мога да я разтълкувам. Освен това подчертава наталната квадратура, която е активирана от тр. сатурн ::)
тр Сатурн е в съвпад с Луната и квадратира Слънцето, независимо какъв е лунара
Луната У4, У5 в 9д съвпад лун. Сатурн У10, 11, 12 в лун 9д.- ако планираш път/развлечение/работа в чужбина, ще е свързани с партньора, тъй като техния диспозитор Юпитер е в лун 7д и знак везни, изменения в отношенията, ако си заделила някой лев от мъжа си, ще го похарчиш за дома и детето

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #791 -: Февруари 01, 2017, 10:00:11 am »
Да, аспекта на сатурн към светилата ще си го има няколко месеца, но интересно, че точно в този лунар се прояви. Може би защото е малко преди новолунието във водолей, което ми е в опозиция с наталния сатурн У6.

Реших, че трябва да отстоявам нещо в работата си, вследствие на което бях подложена на жесток вербален тормоз, така не се е държал никога, никой в живота ми, пък в служебни отношения още по-малко.

Детето се разболя (при нея новолунието пък е в квадрат със слънцето) и ме зарази, такъв жесток грип не съм карала сигурно от 20 години, даже не помня кога последно съм се разболявала от грип.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #792 -: Февруари 01, 2017, 09:59:07 pm »
Здравейте, не ви ли се струва много любовно-сексуален този лунар? ... или аз виждам това? Благодаря, ако се изкажете какво виждате?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #793 -: Февруари 01, 2017, 10:06:31 pm »
Детето се разболя (при нея новолунието пък е в квадрат със слънцето) и ме зарази, такъв жесток грип не съм карала сигурно от 20 години, даже не помня кога последно съм се разболявала от грип.

Тази зима беше гадна за много хора, то студ, то вируси, и какви вируси само..., то мръсотия

Дано да сте добре вече

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #794 -: Февруари 09, 2017, 08:02:55 am »
Притеснява ме лунара за март.  Тази Луна в 6 дом нали не показва оставане без работа? Ако да - има ли индикации за започване на нова?
Цяла нощ не можах да спя заради вчерашните случки, а и имам температура.   ???