Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222989 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #915 -: Август 14, 2017, 11:36:02 pm »
Скоро ще започне новият ми лунар? Какво ще кажете по него?
Единственото, което знам, че може да се случи е, че в началото на септември може да имаме нов рег. мениджър на работата и може би това показва Луната в 10 лун. дом.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #916 -: Август 16, 2017, 11:24:32 am »
Весо, как усещаш ЮЛВ в 10-ти дом? Дава ли пречки по кариерното развитие? Макар, че с този стелиум там, не би трябвало. Трудна карта. Хем ЮЛВ, хем и стелиум. Имаш ли развито въображение?  И в този ред на мисли СЛВ в 4-ти дом носи ли ти хубави неща?

Относно лунара, и аз имах наскоро Луна в 10-ти дом, но нищо не се промени в обстановката. Понякога МЦ се свързва и с родителското тяло, не само с местоработата. Осите обаче на 6-ти и 12-ти лунарен са интересни. Нептун в 6-ти лунарен също. Да не би очакваните промени,  да не се случат?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #917 -: Август 16, 2017, 12:13:58 pm »
Въображение имам, и то голямо. ЮЛВ дава пречки наистина не само по отношение на кариера и работа, ами почти във всяко мое начинание (въпреки това, успея ли да започна, не се отказвам). СЛВ в 4 дом, хем иска семейство и дом, обаче аз в родния дом и родното място въобще не се чувствам добре, като изгнаник по-скоро (не мисля, че близките ме обичат много много, поне не колкото брат ми, нито пък съм любимец на околните, понеже ако някой ми е неприятен, не го прикривам, може да не го кажа явно, но си личи, както и обратното).
За работата не знам какво ще донесе, странен ми е този стелиум в 12 лунарен дом. То и сега се чувствам някак изолиран от околните, вече не остана дори с кого да разговарям (освен с клиентите де, ама те повечето са все пенсионери), а аз обичам да има кой да ме слуша и да има с кого да разискваме различни теми. Досега Луната в 10 лунарен дом е давала точно смяна на шеф, а не примерно смяна на работа, ще видим и сега какво ще стане. По-скоро се надявам на Венера в 11 дом да донесе нещо хубаво, а и ПФ е там.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #918 -: Август 16, 2017, 01:28:37 pm »
Според мен трябва да се насочишвъображението си да работи за теб професионално. Интересно за СЛВ, но съм чела, че при някой там където е СЛВ има изпитания, един вид трябва да ги преминеш, за да ти даде това, което е по темата на дома, в който попада.
Ще дадеш ОВ за смяната на шефовете  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #919 -: Август 16, 2017, 03:50:06 pm »
Скоро ще започне новият ми лунар? Какво ще кажете по него?
Единственото, което знам, че може да се случи е, че в началото на септември може да имаме нов рег. мениджър на работата и може би това показва Луната в 10 лун. дом.
Луната в 10д е подкрепа от жена с влияние през месеца, може да е от приятелското обкръжение. У дома ще ти е тежко, Сатурн в 4д, че и ретро, ти и кариерата също сте представени от ретро Меркурий, скрит в 12д. - ще се спотайваш и изчакваш какво ще стане на работата, приоритет ще са ти партньорствата- лични или служебни, лун. АСЦ в 7д

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #920 -: Август 16, 2017, 04:12:14 pm »
(не мисля, че близките ме обичат много много, поне не колкото брат ми, нито пък съм любимец на околните, понеже ако някой ми е неприятен, не го прикривам, може да не го кажа явно, но си личи, както и обратното).
Весо, това, че твоите родители страдат за брат ти, не означава, че го обичат повече- майката я боли еднакво за всичките деца, колкото и да са на брой.
Брат ти го няма, а въпреки това ревнуваш от него, навремето мрънкаше, когато работеше с майка си, че си ставал сутрин рано, а той се обръщал на другата страна в леглото и продължавал да спи, а майка ти го защитавала. Моят дядо казваше, че трябва да се помага на по-слабия.
Понеже писа, че открито изразяваш мислите си, трябва да не се сърдиш когато и другите мислят открито.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #921 -: Август 16, 2017, 09:32:58 pm »
Понеже писа, че открито изразяваш мислите си, трябва да не се сърдиш когато и другите мислят открито.
Не се сърдя, напротив. Винаги съм насърчавал, ако някой има нещо да казва, да го каже.
За оплакванията към брат ми не отричам, така беше. Не сме били винаги в супер добри отношения, но това не значи, и че не страдам за него и че не искам да се върне. Колкото до родителите ми, те и преди да изчезне, с мен се държаха по-лошо и не казвам, че е лошо за това, че са му помагали, но и аз съм имал нужда от помощ и разбиране от тяхна страна. Както и да е.
Ще дам ОВ след време, особено ми е интересно какво ще стане с работата (макар че сега, като сме на франчайз, не мисля, че могат по някакъв начин да ни махнат).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #922 -: Август 16, 2017, 10:24:17 pm »
Ще дам ОВ след време, особено ми е интересно какво ще стане с работата (макар че сега, като сме на франчайз, не мисля, че могат по някакъв начин да ни махнат).
Предният ми коментар е по лунара ти, не знам дали си го прочел, понеже не е лайкнат, в допълнение казвам, че не се очакват сътресения в работата ти, още по-малко пък да те/ви махнат, така че не си вкарвай подобни мисли в главата.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #923 -: Август 16, 2017, 10:49:34 pm »
Предният ми коментар е по лунара ти, не знам дали си го прочел, понеже не е лайкнат, в допълнение казвам, че не се очакват сътресения в работата ти, още по-малко пък да те/ви махнат, така че не си вкарвай подобни мисли в главата.
Сега го видях, извинявай! Благодаря ти още веднъж!  :58:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #924 -: Август 30, 2017, 09:29:06 am »
Оказа се, че от другата седмица може би ще ни преместят обекта от другата страна на булеварда, на другата спирка, която е малко по-встрани. Може би това показва Луната в 10 дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #925 -: Август 30, 2017, 06:53:36 pm »
Оказа се, че от другата седмица може би ще ни преместят обекта от другата страна на булеварда, на другата спирка, която е малко по-встрани. Може би това показва Луната в 10 дом.
Луната е в хармоничен аспект с лун. Меркурий У10, У1 , затова и казах, че няма да загубиш работата, а преместването може да идва от ретроградието на Мерка

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #926 -: Септември 02, 2017, 01:23:29 am »
С луна в 9ти дом - май пак път в чужбина, за пореден месец. Лун. АЦ в 4 дом и в Рак дали отразява промени по дома/ремонтни дейности? И Слънцето е в 4 лун. 6 нат. дом. Лун. МЦ е в 12 нат. дом, а в 10 лун. дом е Нептун и това никак не ми харесва, предвид планираните дейности по реализация на проект, имащ връзка с чуждестранни партньори. Луната е в опозиция с Венера, която е на К3 и в 5 нат. дом :o - това с какво проявление би могло да бъде?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #927 -: Септември 02, 2017, 03:57:36 am »
С луна в 9ти дом - май пак път в чужбина, за пореден месец. Лун. АЦ в 4 дом и в Рак дали отразява промени по дома/ремонтни дейности? И Слънцето е в 4 лун. 6 нат. дом. Лун. МЦ е в 12 нат. дом, а в 10 лун. дом е Нептун и това никак не ми харесва, предвид планираните дейности по реализация на проект, имащ връзка с чуждестранни партньори. Луната е в опозиция с Венера, която е на К3 и в 5 нат. дом :o - това с какво проявление би могло да бъде?
9д не е само чужбина, а университети, библиотеки, издателтва, съда и религия, философия
с Юпитер (естествен У9) в лун. 5д тригон с Луната У1 в 9д., лун ДСЦ се е закотвил на МС - да не узакониш връзката и отидеш на меден месец- море? Слънцето в лун. 4д показва нов член във фамилията/ у дома ти, от мъжки пол 

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #928 -: Септември 02, 2017, 02:23:15 pm »
9д не е само чужбина, а университети, библиотеки, издателтва, съда и религия, философия
с Юпитер (естествен У9) в лун. 5д тригон с Луната У1 в 9д., лун ДСЦ се е закотвил на МС - да не узакониш връзката и отидеш на меден месец- море? Слънцето в лун. 4д показва нов член във фамилията/ у дома ти, от мъжки пол
Благодаря ти, много интересна прогноза! 🙂 На твоя прогноза вече "не" не казвам, чакам мъдро и търпеливо, защото преди време така, казах ти: "еее, как, не ми е сега до това", пък то взе и точно така стана, а и в посочения срок. 😉 Много е възможно да има като минимум разговори по темата, по-скоро без формализирането, след като вчера ми поиска разумен аргумент защо отлагаме бебеправенето. 🙂

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #929 -: Септември 09, 2017, 06:54:50 pm »
Какво ще кажете за предстоящия ми лунар? Някак депресиращ ми се струва с този Сатурн на асцендента и тези планети в 8 дом.  ???