Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222782 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #960 -: Декември 31, 2017, 09:53:04 am »
Благодаря, Сафо, само че нямам домашен любимец. Кучето ми почина преди три години.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #961 -: Декември 31, 2017, 02:25:09 pm »
Благодаря, Сафо, само че нямам домашен любимец. Кучето ми почина преди три години.
Имаш съседи предполагам,огледай се около теб,може събитията отразени в лунара да не те засягат лично.Каниш ли гости у дома?Разгледай предишният лунар,там пише и за другите по нещо,колеги,приятели,близки,форума.Как мина месеца,случи ли се нещо интересно някъде?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #962 -: Декември 31, 2017, 02:41:40 pm »
По принцип никого не каня у нас, защото няма кого. Имах здр.проблеми, дали това не показва?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #963 -: Януари 02, 2018, 08:06:25 pm »
Новият ми лунар започна с посещение при рехабилитатор, тъй като имах болки в гърба и кръста.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #964 -: Януари 03, 2018, 06:33:13 am »
 :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #965 -: Януари 04, 2018, 12:57:00 pm »
Сафо, в лунара имаш акцентирани 12, 10 и 4-ти домове. Период за приключване на работа по нещо от което ще видиш конкретни резултати - У1 е Слънцето в Козирог заедно със Сатурн. Намира се в 5 сол. дом така че може и да е свързано със създаването на някакъв продукт. Другото влияние е, че си настроена за забавления и почивка, но си ограничена от обстоятелствата и не можеш да се забавляваш, както ти се иска.
Луната като управител на сол. 12 дом и сол. МЦ в 12 нат. дом ще дадат целенасочено разкриване на тайна или просто факт, за който не си подозирала и свързан с дома ти - асц. е в 4-ти нат. дом. Юпитер и Марс са близо до сол. ИЦ - отново насочва към активност около дома. Но според мен не е ремонт заради знака и аспектите и не засяга дома в материална насока. Неприятности, проблеми около мястото на което живееш. Теб не те касаят лично, защото няма аспект с Луната, а аспекта с твоят У1 Слънцето е минорен - секстилът за мен значи, че може да разбереш и да видиш нещо, но няма да си пряк участник в него.
Имаш индикации и за по-далечни пътувания по работа в рамките на лунара.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #966 -: Януари 04, 2018, 01:45:05 pm »
Сафо, в лунара имаш акцентирани 12, 10 и 4-ти домове. Период за приключване на работа по нещо от което ще видиш конкретни резултати - У1 е Слънцето в Козирог заедно със Сатурн. Намира се в 5 сол. дом така че може и да е свързано със създаването на някакъв продукт. Другото влияние е, че си настроена за забавления и почивка, но си ограничена от обстоятелствата и не можеш да се забавляваш, както ти се иска.
Луната като управител на сол. 12 дом и сол. МЦ в 12 нат. дом ще дадат целенасочено разкриване на тайна или просто факт, за който не си подозирала и свързан с дома ти - асц. е в 4-ти нат. дом. Юпитер и Марс са близо до сол. ИЦ - отново насочва към активност около дома. Но според мен не е ремонт заради знака и аспектите и не засяга дома в материална насока. Неприятности, проблеми около мястото на което живееш. Теб не те касаят лично, защото няма аспект с Луната, а аспекта с твоят У1 Слънцето е минорен - секстилът за мен значи, че може да разбереш и да видиш нещо, но няма да си пряк участник в него.
Имаш индикации и за по-далечни пътувания по работа в рамките на лунара.
The_One, перфектен анализ!Някои от нещата, които си написала се случиха.Други предстоят.Когато приключи лунара,ще обобщя по-важните за мен неща.Благодаря.  :)
« Последна редакция: Януари 04, 2018, 01:49:23 pm от Сафо »

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #967 -: Януари 19, 2018, 02:46:28 pm »
Здравейте, можете ли да ми дадете някаква насока по новия лунар, който започва от утре. И дали е благоприятен за нова работа?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #968 -: Януари 19, 2018, 06:50:48 pm »
Здравейте, можете ли да ми дадете някаква насока по новия лунар, който започва от утре. И дали е благоприятен за нова работа?
Новолуние в 5дом нат.,любов,забавления по време на работа.Лун.асц.в 11натален,групи,приятели,организирани мероприятия,Слънцето в лунара тригон натална Венера пак акцентира любовни отношения в 6 -ти лунарен ,на работното място,в ежедневието,внимавай за здравето.Луната  у12лун.в 8- ми ,тайни психични изживявания,пари назаем,посещения на болнично заведение,заради някой друг.Пълен 6ти лунарен,там ще е насочена енергията ти,ще има изненади.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #969 -: Януари 19, 2018, 07:10:20 pm »
Благодаря ти, Сафо.  :) Значи любовта може да дойде с нова работа и всичко да се нареди.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #970 -: Януари 20, 2018, 01:36:38 pm »
Новият ми лунар започна с посещение при рехабилитатор, тъй като имах болки в гърба и кръста.
Марс и Юпитер в лун. 3д

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #971 -: Януари 20, 2018, 07:36:51 pm »
С учебна цел ще направя набързо разбор на изтичащия ми лунар. Това, което го отличаваше беше отключил се здравословен проблем (не сериозен, но досаден) заради който трябваше често да ходя до болницата през целия месец. Имаше хирургическа интервенция.
Луната е У4 и е в 12 дом. Може би това показва болницата. Обаче аз не съм имала престой, нито дори една нощувка там.
Другото е лун. К6 в нат 8 дом и лун. У6 в лун. 8 дом. Само че това ми се струват незначителни указания и ги нагласям едва сега, когато е ясно какво се е случило.

В следващия месец вероятно ще има планова операция - формална и лека. Но не я откривам в новия лунар за февруари. Там У1 е в 6 дом, но Луната на К9 няма отношение към здравословни въпроси.
А през  месеца очаквам най-после да си взема изпитите от шофьорския курс и да започна нова работа. Но в лунара не виждам потвърждения за такова нещо. Не че лунарите са супер ефективна техника за прогностика, но от скука...не ми пречи да разгледам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #972 -: Януари 20, 2018, 08:12:29 pm »
С учебна цел ще направя набързо разбор на изтичащия ми лунар. Това, което го отличаваше беше отключил се здравословен проблем (не сериозен, но досаден) заради който трябваше често да ходя до болницата през целия месец. Имаше хирургическа интервенция.
Луната е У4 и е в 12 дом. Може би това показва болницата. Обаче аз не съм имала престой, нито дори една нощувка там.
Другото е лун. К6 в нат 8 дом и лун. У6 в лун. 8 дом. Само че това ми се струват незначителни указания и ги нагласям едва сега, когато е ясно какво се е случило.

В следващия месец вероятно ще има планова операция - формална и лека. Но не я откривам в новия лунар за февруари. Там У1 е в 6 дом, но Луната на К9 няма отношение към здравословни въпроси.
А през  месеца очаквам най-после да си взема изпитите от шофьорския курс и да започна нова работа. Но в лунара не виждам потвърждения за такова нещо. Не че лунарите са супер ефективна техника за прогностика, но от скука...не ми пречи да разгледам.
Лун.Асц.в 8сол.дом ( 29* на затъмнението) може също да е указание за лека операция,Слънце в 6 лун./1ви натален ,нашето тяло.Луната е на к9,но откъм 8д.По интересен е Юпитер на к11,в 3ти лун.Надявам се да успееш с изпита.Лунарният ДЦ върху натално Слънце,лунарен к5 съвпад уран/сатурн натални,изглежда оптимистично .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #973 -: Януари 20, 2018, 09:23:44 pm »
В следващия месец вероятно ще има планова операция - формална и лека. Но не я откривам в новия лунар за февруари. Там У1 е в 6 дом, но Луната на К9 няма отношение към здравословни въпроси.
лун. АСЦ в 8д, Луната в 8-ми дом, а лун. Слънце У8 е в 6-ти
с Юпитер в 3д ще вземеш изпита, с МЦ в 5д ще постигнеш успешно набелязана цел, в случая кариера

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #974 -: Януари 21, 2018, 02:24:43 pm »
Нарочно качвам и опозиционния лунар, който следва този лунар, понеже мисля, че е доста интересен, а и донякъде напомня на този, когато някой уж се опита да запали обекта, на който работим. По сегашната карта с тези 6 и 8 дом дали да очакваме опити за покушение (Грег в темата за соларите пък беше предположил обир)?  :017: :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting: :o ::) :-X
Вчера на работата се случи инцидент. Един мъж, леко мургав, не приличаше на мангал, дойде с една чисто нова 50-левова банкнота за кутия цигари и точно, когато ми подаваше парите, грабна цигарите със сила от ръцете ми и избяга заедно с парите. Не хукнах да го гоня, повиках сот-а, но сотаджията само констатира, че обирджията е изчезнал, писа протокол и каза също, че за 5 лева не си струвало да го викам. Повече се интересуваше дали според мен е дошъл бързо и дали имам претенции към тях.  :lol_hitting:
Дано да не се случват повече такива инциденти!