Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222752 пъти)

plutonian

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1290 -: Ноември 25, 2020, 04:12:42 am »
Имате ли впечатления от лунарни ИЦ/МЦ на 0 градуса? Попадат в 9/3 дом на натала. Да очаквам промени по 4 и 10 дом?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1291 -: Ноември 25, 2020, 12:03:38 pm »
Имате ли впечатления от лунарни ИЦ/МЦ на 0 градуса? Попадат в 9/3 дом на натала. Да очаквам промени по 4 и 10 дом?
много са вероятностите така.......може и промени по 3/9 ,при съседи,брат/сестра,договори,сделки,курсове,пътуване при теб и/или родител.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1292 -: Ноември 25, 2020, 05:07:52 pm »
Имате ли впечатления от лунарни ИЦ/МЦ на 0 градуса? Попадат в 9/3 дом на натала. Да очаквам промени по 4 и 10 дом?
това, че оста е в нулев градус е от значение при прогресивна карта, в случая е лунар и се отчита лунарен дом в кой натален попада и лунарна планета в кой лунарен дом попада
лун Иц в 9д може да показва заминаване на член от семейството в чужбина, а лун Мц в 3д подчертава важността от общуване през този месец, подписване на важни документи, пътуване, образование

plutonian

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1293 -: Ноември 25, 2020, 07:25:56 pm »
Благодаря, Сафо.Аз съм се фокусирала повече по оста ИЦ/МЦ, но всъщност определено се случва промяна по 9 дом.
Акрукс, благодаря. Лунарен МЦ в натален 3 дом, да, надявам се на подписване на документи.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1294 -: Декември 04, 2020, 04:37:13 pm »
Пускам си следващия лунар (самостоятелно и с наложен натал) тъй като  е точно на затъмнението на 14-ти. Никога не ме е бивало да разчитам лунари и идея нямам дори съвпада в шести дом какво значи - нещо с болести или?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1295 -: Декември 05, 2020, 12:52:30 am »
Пускам си следващия лунар (самостоятелно и с наложен натал) тъй като  е точно на затъмнението на 14-ти. Никога не ме е бивало да разчитам лунари и идея нямам дори съвпада в шести дом какво значи - нещо с болести или?
Луна в 6д на лунара показва промени в служебното положение, смяна на месторабота или характера на трудовата дейност. Причина за тези промени показва диспозиторът, в случая Юпитер. На кои сфери ще повлияе промяната показва дома, управляван от Луната в лунара, а това са 1-ви и 2-ри, ти и парите.
Слънцето в 6д прави човек зависим, поставя го в подчинено положение. От какви хора или ситуация показва разположението на диспозитора му в лунара, а това е Юпитер в 8д. Меркурий в 6д- много служени разговори и делови писания, многочислени контакти по работа, пътуване по работа
Венера в 6д показва подобряване на служебното положение, неголямо повишение в длъжност; подобряване на здраве, работоспособност, хигиена и навици' понякога служебен роман

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1296 -: Декември 05, 2020, 06:03:38 am »
Съгласна съм с Акрукс и да допълня малко.........Промени в ежедневието,на работното място,може да останеш у дома поради някаква причина,здравословни проблеми са възможни също,може да се ваксинираш,пазаруване на подаръци,променливи настроения,нещо с колега/ка събитие да има (при нея),събития при леля,приятелско обкръжение,празненство,банкет.Промяна на вън.вид при някой ,пари за подаръци ,твой 6ти е 2ри на детето ти-ще получи разни неща.Твой 6ти е 12 дом на парт.бивш,настоящ няма значение,погледни го и от тази страна.Договори,сделки,общуване,пътуване са възможни през лунарния месец.Марс в 11 дом и Венера на к6 лунарни касаят освен теб и твой приятел/ка,така че някаква ситуация в приятелския кръг.
И понеже съм се съсредоточила към подаръците към момента,мисля си,че ще дадеш пари за нещо лъскаво,светещо,дреха с пайети,фойерверки,свещ декоративна,очила,нещо ,което излъчва светлина,или има екран,нещо,което ще се използва в ежедневието,като уред за горещо кафе/чай,кана.......и нещо ненужно, играчки за елха, лампички🎄
Сбирка с приятелски кръг.
« Последна редакция: Декември 05, 2020, 07:55:26 am от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1297 -: Декември 05, 2020, 08:12:01 pm »
Много ви благодаря за отговорите! Супер ще бъде ако ни направят да работим от къщи ама надали....

Дано не е карантина, че соларът ми за 2021 е с новолуние в 12-ти дом ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1298 -: Декември 27, 2020, 10:43:45 pm »
Знам, че е рано... но ми е любопитно и бих искала да чуя и вашите мнения...  ;D Благодаря предварително

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1299 -: Декември 28, 2020, 08:44:59 pm »
Знам, че е рано... но ми е любопитно и бих искала да чуя и вашите мнения...  ;D Благодаря предварително
много планети в 1ви лунарен,промяна на външен вид,взаимоотношения,здрзвословни проблеми,раждане при племенница,събитие при дядо/баба.
Надявам се да споделиш за този шантав лунар.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1300 -: Декември 28, 2020, 10:00:29 pm »
Знам, че е рано... но ми е любопитно и бих искала да чуя и вашите мнения...  ;D Благодаря предварително
много планети в 1ви лунарен,промяна на външен вид,взаимоотношения,здрзвословни проблеми,раждане при племенница,събитие при дядо/баба.
Надявам се да споделиш за този шантав лунар.
Ще споделя със сигурност, защото наистина е много шашав 🤣 Но, да! Ще има промяна във външния вид, защото ми изготвят хранителен режим и тренировъчна програма, та дано вляза в прилична форма. И на зъболекар съм даже... За раждане не се сещам, нямам вече баби и дядовци, та ще видим какво ще е...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1301 -: Декември 29, 2020, 06:43:27 am »
Знам, че е рано... но ми е любопитно и бих искала да чуя и вашите мнения...  ;D Благодаря предварително
много планети в 1ви лунарен,промяна на външен вид,взаимоотношения,здрзвословни проблеми,раждане при племенница,събитие при дядо/баба.
Надявам се да споделиш за този шантав лунар.
Ще споделя със сигурност, защото наистина е много шашав 🤣 Но, да! Ще има промяна във външния вид, защото ми изготвят хранителен режим и тренировъчна програма, та дано вляза в прилична форма. И на зъболекар съм даже... За раждане не се сещам, нямам вече баби и дядовци, та ще видим какво ще е...
Мъжът ти има ли баби/дядовци?Племеници?Твой 1ви е негов 7ми дом-ще се среща с много хора.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1302 -: Декември 29, 2020, 07:30:15 am »
Знам, че е рано... но ми е любопитно и бих искала да чуя и вашите мнения...  ;D Благодаря предварително
много планети в 1ви лунарен,промяна на външен вид,взаимоотношения,здрзвословни проблеми,раждане при племенница,събитие при дядо/баба.
Надявам се да споделиш за този шантав лунар.
Ще споделя със сигурност, защото наистина е много шашав 🤣 Но, да! Ще има промяна във външния вид, защото ми изготвят хранителен режим и тренировъчна програма, та дано вляза в прилична форма. И на зъболекар съм даже... За раждане не се сещам, нямам вече баби и дядовци, та ще видим какво ще е...
Мъжът ти има ли баби/дядовци?Племеници?Твой 1ви е негов 7ми дом-ще се среща с много хора.
Не, няма. Само майка му. За срещите, така ще е, понеже има намерение да си продава земите.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1303 -: Декември 29, 2020, 03:32:23 pm »
Знам, че е рано... но ми е любопитно и бих искала да чуя и вашите мнения...  ;D Благодаря предварително
Еха, колко пълен 1-ви дом, няма да ти е скучно, дори да възникнат затруднения, ще имаш силата да ги преодолееш. Положителните показатели са повече, тъй че приятни преживявания, вълнения няма да липсват.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1304 -: Декември 30, 2020, 09:54:49 pm »
Знам, че е рано... но ми е любопитно и бих искала да чуя и вашите мнения...  ;D Благодаря предварително
Еха, колко пълен 1-ви дом, няма да ти е скучно, дори да възникнат затруднения, ще имаш силата да ги преодолееш. Положителните показатели са повече, тъй че приятни преживявания, вълнения няма да липсват.
Благодаря, акрукс  :-* Ще докладвам след месец и половина как е било..