Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222958 пъти)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #225 -: Октомври 07, 2014, 07:42:27 pm »
Утре точно по време на лунното затъмнение ми започва лунара за октомври-ноември. Съответно ще имам пълнолуние в лунара цял месец, това дали е от значение?

Пълнолунието попада по оста 5-ти-11-ти в лунара и в натални 6-ти-12-ти домове.
Много ме е яд, защото където и другаде да бях в Европа, възвратната карта щеше да бъде по-положителна, отколкото тази със  сегашните ми географски координати. Все така става при мен, не знам как ги уцелвам, ама тъкмо като ще започне някой лунар с хубави тенденции, аз се местя преди това. За жалост, проверено и доказано, при мен солари и лунари са много чувствителни на местоположение и няма смисъл да ги строя дори за родното си място.

Да се върна на запитването, четох доста инфо за новолуния и пълнолуния в солар, но не и в лунар, някакви наблюдения?

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #226 -: Октомври 07, 2014, 10:24:23 pm »
Обикновено не си наблюдавам лунара, но утре съвпада със затъмнението  :)
Ще се радвам на коментар :) .


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #227 -: Октомври 07, 2014, 11:20:13 pm »
Ха,ха утре всички с Луна в Овен,стартираме лунара си със Лунно затъмнение . :29:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #228 -: Октомври 08, 2014, 03:57:59 am »
Ха,ха утре всички с Луна в Овен,стартираме лунара си със Лунно затъмнение . :29:
При мен започна тази нощ в 1.30ч, ЛЗ е на 7-8гр от Луната при мен, но пък е в точен съвпад с Юпито
Лун. Слънце У1, У2 в лун 3д съвпад с лун Венера У4, У11
лун Юпитер съУ5, съУ9 в лун 1д  :)
Предишния лунар беше с лун Уран точно на лун ИЦ в 8д в точен съвпад с Юпитер У4 в натала- когато тр Марс навлезе в 4д и радиатора в кухничката ми взе, че прокапа, без да са пускали парната инсталация и цяла седмица съм дежурна по леген, който съм подложила под радиатора  :(

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #229 -: Октомври 08, 2014, 07:17:48 am »
А нещо интересно виждате ли в моя?

Мерси :)

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #230 -: Октомври 08, 2014, 10:12:32 am »
Хоп и аз с овенска Луна и лунно затъмнение за начало на лунара. При мен е по оста 5-11 дом.
Денят ми започна със силно главоболие, което ме събуди в 6ч. Да видим как ще продължи. ::)
Serve, love, give

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #231 -: Октомври 08, 2014, 10:19:27 am »
При мен на преден план ще излязат партньорски въпроси - АЦ/ДЦ са ми в 1/7д, Венерата ми е в 12д върху Плутона - ще променям статуквото. Луната е в 6д, та, вероятно всички решения, които взема ще са обвързани с професионалното и финансовото ми състояние. Лунарът започва утре поне, не е днес.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #232 -: Октомври 08, 2014, 01:05:24 pm »
За (не)щастие, не всички Луни в Овен ще бъдат засегнати, само онези които се намират между 13-ти и 18-ти градус на знака :)

Засега при мен има емоционална изява на лунацията, по много типичен начин за 6-ти дом и за Луна-снощи с часове "ревах" (точният глагол) за котките си :( Случайно намерих едни снимки в лаптопа докато търсех едни документи, гледам им муцуните и осъзнавам как ми липсват, тези в България и другите, които съм оставила в чужди страни досега. Изобщо не можах да спя от тъга и мъка по дечицата ми :( Но то с транзитен Уран върху Луна, не е лесно! Вчера стана точна и опозицията тр. Уран към натален Плутон, нацяло ще изтрещя :)



Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #233 -: Октомври 08, 2014, 02:04:48 pm »
И това ще мине, Фиорела. След като мине Урана, ще ми направиш един разбор на периода. Интересува ме Уран върху Луна, а и имаме сходна домификация.  :38:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #234 -: Октомври 08, 2014, 04:19:21 pm »
Но то с транзитен Уран върху Луна, не е лесно! Вчера стана точна и опозицията тр. Уран към натален Плутон, нацяло ще изтрещя :)
И без да имам споменатата опозиция, когато Уран беше в началните градуси на овен, което го поставяше в сходящ съвпад с Луната ми, оревах света, макар и с котката до мене, но реалните ми дечица се бяха пръснали по света и у нас в този период и аз ги оплаквах над бебешките им албумчета или пред опразнените рафтове на гардеробчето им, или пред някоя случайна тяхна бележка , адресирана до мен... Беше кошмарно, понеже не се бях разделяла с тях за повече от седмица, когато са ходели по лагери... Най-гадно ми беше отношението на моя мъж, който вместо да прояви съчувствие, злорадстваше като ми припомни как се чувствал той предните години в чужда държава без децата и мен, само с няколко наши снимки на стената до леглото...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #235 -: Октомври 08, 2014, 04:23:05 pm »
Е, аз Уран върху луната не си го представях толкова ревлив. Може би по-екстравагантен, нестандартен, експанзивен, но ревлив не. Направо ме ошашкахте - 2017/8г ще рева и аз  :85:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #236 -: Октомври 08, 2014, 04:33:19 pm »
Е, аз Уран върху луната не си го представях толкова ревлив. Може би по-екстравагантен, нестандартен, експанзивен, но ревлив не. Направо ме ошашкахте - 2017/8г ще рева и аз 
И аз не си го представях така, мислех си, че ще ми донесе скандали с близки жени, което също го имаше, но чак да мокря възглавницата като сюнгер редовно... За това, че този съвпад носел сълзи прочетох в сайта на Пими и то когато вече беше отминал  :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #237 -: Октомври 08, 2014, 04:44:48 pm »
А променя ли нещо, Акрукс, или само разръчква Луната? Със и без него, събитията си стават, но той води до вътрешно усещане за напрежение явно. Променя ли събития, носи ли такива?

Нашата Луна е в Овен, странно й влияе Урана.  ::)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #238 -: Октомври 08, 2014, 04:56:11 pm »
А променя ли нещо, Акрукс, или само разръчква Луната? Със и без него, събитията си стават, но той води до вътрешно усещане за напрежение явно. Променя ли събития, носи ли такива?

Нашата Луна е в Овен, странно й влияе Урана.  ::)
разбира се, че носи събития, а какви са, зависи в кой дом е Луната и кой дом управлява
при мен е У11 в края на 7д и събитията бяха свързани с колективите и взаимоотношенията
за добро е било, всичко което се случи, само това мога да кажа в заключение  :13:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #239 -: Октомври 08, 2014, 06:41:12 pm »
Akruks, благодаря за споделеното!

Транзитен Уран за 2-ри път минава през натална Луна в 6-ти дом. Предишният път беше пак по време на затъмненията, но през април. Тогава даже и по-засилена чувствителност и емоции нямаше, но пък ме ухапа много лошо улична котка, почти до костта ми беше гризнала единият пръст и цял месец бях саката с едната ръка. Някъде четох за транзитен Уран съвпад Луна, че носи ухапване от диво животно, буквално тълкуване :) Пак по 6-ти дом си беше изявата, където всъщност се случва и съвпада.

Честно казано, аз също очаквах много повече от Уран! Точно като Yaya си мислех че ме очаква нещо много нестандартно, вълнуващо и различно, а пък то общо взето абсолютно тривиални случки.

Забравих да добавя, в отговор на запитването си по-напред в темата за ново/пълно-луния в лунарите, има материали от Селесте Тийл и Стивън Аройо, аз горе-долу се осведомих как евентуално действа такъв лунар.
« Последна редакция: Октомври 08, 2014, 06:44:17 pm от MayFlower »