Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222969 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #285 -: Януари 16, 2015, 12:30:41 pm »
Дай.да пробваме. :)
Аз съм ти в 1Д на картата. И имам СЛВ в 6Д и Хирон близо до Уран в 1Д.
З поредни дни пиеш по половин лъжица сода за хляб,за да си обърнеш РН-то.Купуваш си от аптеката пакет борови връхчета.Слагаш 1/3 от пакета в 2л вода и го вариш.Слагаш 1/3 буркан мед в него и го пиеш в рамките на деня.Колкото можеш повече люти чушки и чесън.Морска сол върху намазан вестник със свинска мас на гърдите.Ако си в къщи е елементарно за изпълнение.И краката в морска сол. Ракия домашна на памучета в ушите и в носа,но ушите преди това ги намажи с нещо мазничко-зехтинче,за да не ти се белят като изгорели от слънцето.

Драки, ти този мед за нищо го нямаш :) - страх ме е толкоз много да изконсумирам ...
Това с компреса за гърдите е добра идея - ще го направя, само да измисля, как ще го закрепя. И с ракията е ОК :) и содата ... боровите връхчета - трябва да излезна ... после ...

ууу, да му се не види :) - лунар от декември - стелиум в 4 дом, декемврийско новолуние - в 6 дом, квадрат Слънце (но пък тригон У6), пълнолуние от януари - по оста 12/6 ..... тр У6 ми квадратира Нептун ...

И докато си седя и лекувам (уж) изследвах Хирон при всичките ми връзки, както и прогресивните карти на единия към другия :) - направо си е красота .... аз съм голяма шматка :) с този венера/Нептун :)

Така, ама Драки, този лунар е за след 1 седмица - дотогава трябва да оздравея и какво ще го правя 12 дом тогава? Ей те тази идея ми трябва :) - не ми се ходи в чужбинско ... и то пък със самолет ...

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #286 -: Януари 16, 2015, 12:43:05 pm »
Обаче заслужавам да ми се пише една 2-ка по този лунар - ами те всички планети в стелиума касаят оста 1/7 дом - какви болници - явно ще са тайни партньорски работи (а може ли тук да има и тайни врагове? - това вече не ми е ясно). И понеже и Хирон е там - сигурно в крайна сметка ще съм наранена (или пък ще си науча някакъв урок :) )

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #287 -: Януари 16, 2015, 12:45:53 pm »

трз Юпитер(У6) прави тригон към нат Хирон-трябва да сработи без болници и пневмонии. ;)

не бе, куинконс е, и то разходящ

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #288 -: Януари 16, 2015, 03:36:42 pm »
Обаче заслужавам да ми се пише една 2-ка по този лунар - ами те всички планети в стелиума касаят оста 1/7 дом - какви болници - явно ще са тайни партньорски работи
абе точно това мислех да напиша на първи прочит, че сол Марс У8 в сол12д и сол Луна У5 в нат 7д не са болници, ами лИбоФ и кекс, скрит от останалите  :D
ми тъй де, то сам човек трудно може да си разтрие гърба с ракия, а и що да се хаби огнената вода, като може да се вземе вътрешно с "масажиста"  :29:

относно пчелния мед- дневният прием не трябва да надвишава 2гр на кг човешко тегло, така каза в едно предаване професор, който е в управата на пчеларския съюз или каквото е там...
иначе наистина е много полезен за всичко, дори се отслабва от него

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #289 -: Февруари 16, 2015, 09:32:47 pm »
Няма да цитирам постове, защото касае лунара и коментарите отгоре - никакви любови, сексове в 12 дом или каквото и да е тайно там - освен, ако не съм го видяла де :)

В момента влизам в новия лунар и си имам Уран в 7 дом :). Но сега вече няма такава навалица никъде :). У1 е в 6 дом, в компания с Марс и Хирон, но се надявам да е по линия на работата - нямам против :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #290 -: Февруари 16, 2015, 10:04:33 pm »
Някой не те ли налази със скандалче?

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #291 -: Февруари 16, 2015, 10:12:23 pm »
Някой не те ли налази със скандалче?

не, само бач и това си му е ... сигурно някой тайно си е мечтал за мен  :57: :57:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #292 -: Февруари 16, 2015, 10:16:30 pm »
А стари книги/вещи, забутани-не намери ли?

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #293 -: Февруари 16, 2015, 10:21:31 pm »
А стари книги/вещи, забутани-не намери ли?

тц, не, нищо - толкова скучен месец (извън изпълненията на Мерка в работата) не съм имала не помня откога :) - то аз и мераци особени нямах, за каквото и да било.

Всъщност, може ли това да е 12-домието - започнах най-накрая да си пия билките, които хич не са вкусни/приятни и бях/съм много дисциплинирана.
« Последна редакция: Февруари 16, 2015, 10:25:34 pm от Happy58 »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #294 -: Февруари 16, 2015, 10:25:45 pm »
Нищо, пак е ов
Аз лунарите не ги долюбвам

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #295 -: Февруари 16, 2015, 10:30:46 pm »
Нищо, пак е ов
Аз лунарите не ги долюбвам

аз ги следя статистически - нали съм с У1 Луна - та да видим, дали са толкова важни :)



« Последна редакция: Февруари 17, 2015, 08:29:20 am от Happy58 »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #296 -: Февруари 16, 2015, 10:35:26 pm »
В последните месеци хванах една цака на лунарите и при мен работи. Пробвайте и вие и кажете дали става.
Гледам какво управлява Луната в наталната карта и къде се намира. При мен е седми - значи отговаря за партньорствата. Но се намира в трети - свързана е със срещи, договори, писане.

Ако в солара е в 10 дом - целия месец ми върви на служебни срещи. В месец, в който лун. Луна беше в пети дом, а Лунните възли бяха по лунарната ос АСЦ-ДЦ имах събирания, раздели т.н. Но независимо от лунара събитията все са свързани със срещи и партньорства само че според дома, в който е Луната. Като беше в 12 например трябваше да ходя по болници на свиждане. Всичко минава през призмата на наталната Луна.
Засега дори ми се струва, че лунарите за мен работят повече от соларите.

Мисля си, че това зависи от позициите на Слънцето и Луната в нат. карта. Която планета е по-силно аспектирана, в по-силна позиция - тя дава повече информация при възврат.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #297 -: Февруари 16, 2015, 10:37:20 pm »
Нищо, пак е ов
Аз лунарите не ги долюбвам
ами то се гледа комплексно, заедно с натала, а не само лунара

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #298 -: Февруари 16, 2015, 11:00:27 pm »
Няма да цитирам постове, защото касае лунара и коментарите отгоре - никакви любови, сексове в 12 дом или каквото и да е тайно там - освен, ако не съм го видяла де :)

при теб лун 12д попада в нат 8д, а това освен сексуална връзка, която би искала да скриеш, показва трудности във финансовата сфера, неудачи, разочарования, страховете ти... При положителни аспекти между елементите на дома- месецът е благоприятен за окултни практики, развитие на самосъзнанието, проникновения в мистичните процеси. Сам по себе си лун Нептун У1 в лун 12д показва, че през месеца ще търсиш уединение, ще си посветена в служба на другите безвъзмездно, а самия ти лунар е Новолуние в козирог, в лун 11д и нат 7д- въпреки всичко си имала очаквания, надежди за нещо ново по отношение на партньорствата и любовта, все пак Луната е У5 в лунара ти, а лун К5 се е заковала на нат АСЦ, обаче диспозитор на това Новолуние е Сатурн в лун 8д, нат 5д , а самото то е в опозиция на нат Юпитер в 1д.
Лун Нептун У1 в 12д съвпад с лун Марс съУ1, лун Юпитер съУ1 в лун 6д, съвпад с нат Марс- погрижила си се за здравето и си започнала  да пиеш билките

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #299 -: Февруари 16, 2015, 11:33:52 pm »
Едната, тежко му на астролога, дето ще ти направи годишен хороскоп

Шегувам се