Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 222769 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #420 -: Юли 15, 2015, 04:46:24 pm »
С този лунар какво ме очаква?
akruks, за предишния месец позна за изолацията... Уж хубав месец, а съм постоянно стресирана.. А и да за мъжът ми позна.
лун Асц заедно с лун 12д са в 5д- морско развлечение  :)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #421 -: Юли 15, 2015, 04:56:54 pm »
лун Асц заедно с лун 12д са в 5д- морско развлечение  :)
Мерси! Това е много хубаво!  :58: :58: Явно и този месец няма да мога да си намеря работа... Ще се озоря  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #422 -: Юли 30, 2015, 04:19:08 pm »
Ето го новия лунар - то е една навалица в 7 дом  :57: :57: - направо не е за показване

обаче наистина ми е все смешно днес - трябва да се взема в ръце ...

осите отново повтарят солара, имам даже още един такъв лунар (със същите оси)

Тук, лун Асц е в 7 дом, върху Дсц, а лун МЦ е върху ЮЛВ - друг контакт (във вид на съвпад) с натала няма.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #423 -: Юли 30, 2015, 06:57:37 pm »
Да не би да сключваш брак?  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #424 -: Юли 30, 2015, 07:46:10 pm »
Да не би да сключваш брак?  :)
Едва ли-  Венера У4, 9 е ретро и в сходящ квадрат с ретро Сатурн У1

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #425 -: Юли 30, 2015, 07:48:49 pm »
Да не би да сключваш брак?  :)

Веско, не си прави майтап с кака ти  :lol_hitting:  :57: :57:

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #426 -: Юли 30, 2015, 07:58:26 pm »
честно казано, аз лично съм се настроила и съм планувала доста работа, ремонт, зъболекар, лечебни процедури .... да видим дали няма да ми излезнат грешни сметките.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #427 -: Юли 30, 2015, 09:13:23 pm »
Веско, не си прави майтап с кака ти  :lol_hitting:  :57: :57:
Това беше първото, което ми дойде наум, когато видях картата. Не е майтап.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #428 -: Юли 30, 2015, 09:24:07 pm »
честно казано, аз лично съм се настроила и съм планувала доста работа, ремонт, зъболекар, лечебни процедури .... да видим дали няма да ми излезнат грешни сметките.
лечебните процедури излизат по картата, но ремонт не виждам този месец да правиш

Happy58

  • Гост
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #429 -: Юли 31, 2015, 09:37:57 am »
лечебните процедури излизат по картата, но ремонт не виждам този месец да правиш

може би защото е възможно аз да не участвам физически, а само да изпратя необходимите пари за това. А другия вариант е, маман да реши, че не й е удобно сега да се прави ремонт и нещата да отпаднат - като нищо може да ми извърти този номер.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #430 -: Юли 31, 2015, 02:44:06 pm »
Хубави неща те чакат, може би малко по-изолиран живот ще водиш, ще си разкрасиш дома, ще се радваш на почит и уважение вкъщи от страна на мъжа ти, няма от какво да се притесняваш.
Така.... Да довърша ОВ! Наистина се изолирах! От два дни правя ремонт на вилата - боядисвам стените и таваните! Мъжът ми е наистина много внимателен  и най-вече търпелив! Уцели в 10-ката. Само едно важно събитие пропусна, но подозирам, че е умишлено, което е нормално, разбира се. Почина баба ми - майката на татко. Не мога да видя аспектите, освен, че венерата беше анарета, ама тъй като все още съм в началото на астрологията.. Много ти благодаря, akruks! :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #431 -: Юли 31, 2015, 03:52:10 pm »
Така.... Да довърша ОВ! Наистина се изолирах! От два дни правя ремонт на вилата - боядисвам стените и таваните! Мъжът ми е наистина много внимателен  и най-вече търпелив! Уцели в 10-ката. Само едно важно събитие пропусна, но подозирам, че е умишлено, което е нормално, разбира се. Почина баба ми - майката на татко. Не мога да видя аспектите, освен, че венерата беше анарета, ама тъй като все още съм в началото на астрологията.. Много ти благодаря, akruks!
за Луната в 8д пише, че може да показва болест, смърт на жена от семейството, когато е аспкетирана нехармонично, а тук е в опозиция с лун. Слънце У4 и с лун. Марс У12, съвпад с лун. Плутон, който в 8д дава тежко преживяване, дори аспектиран хармонично.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #432 -: Август 20, 2015, 12:32:14 pm »
На 30-ти  влиза новия лунар и понеже септември ми е много важен месец, бихте ли казали какво да очаквам?  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #433 -: Август 20, 2015, 03:52:21 pm »
На 30-ти  влиза новия лунар и понеже септември ми е много важен месец, бихте ли казали какво да очаквам?  :)
Ще имаш пари и придобивки, ще си активна по отношение на приятелства, любов, кариера, разхубавяване на дома и себе си, акцентиран 9д- чужбина, висше образование, издаване или юридически инстанции, ще има връзка с отпускане/погасяване на кредит, финансиране на обучение или пари, получени  неочаквано, може да имат връзка с дете

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #434 -: Август 20, 2015, 03:58:37 pm »
Ще имаш пари и придобивки, ще си активна по отношение на приятелства, любов, кариера, разхубавяване на дома и себе си, акцентиран 9д- чужбина, висше образование, издаване или юридически инстанции, ще има връзка с отпускане/погасяване на кредит, финансиране на обучение или пари, получени  неочаквано, може да имат връзка с дете

акцентиран 9-ти защото имам държавен и ако го взема най-вероятно мисля да записвам магистратура и сигурно ще се тегли кредит. Благодаря, Акрукс  :)