Автор Тема: Смях  (Прочетена 257879 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Смях
« Отговор #1890 -: Декември 19, 2016, 04:26:53 pm »
– В работата имаме три колежки с име - Петя. И когато кажеш „Петя", се обръщат и трите.
– Ха-ха-ха...
– Но аз измислих решение, сложих им буква след името: Петя-А, Петя–В и Петя–С.
– Хм... по размера на гърдите ли?
– Аха, ама те се сетиха... Сега съм Жоро–11..  :D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Смях
« Отговор #1891 -: Декември 19, 2016, 11:37:04 pm »
http://offnews.bg/news/Obshtestvo_4/Vegani-Sprete-genotcida-sreshtu-prasetata-za-Koleda-te-iskat-da-zhiv_642498.html

Цитат
Никола Донев, председател на Българския вегански съюз, който е организатор на протеста, коментира пред Нова телевизия, че защита на прасетата е тяхна лична революция.

Никола Донев обаче отрече информацията, че веганите не ядат починали растения, като например ябълка, паднала от дърво.

Смея се и рева, с тия лафове направо избушиха кочината.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Смях
« Отговор #1892 -: Декември 19, 2016, 11:53:30 pm »
Очаквах повече от коментарите. Явно не е набрала скорост.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Смях
« Отговор #1893 -: Декември 20, 2016, 12:06:17 am »
Всяка крайно нещо си е крайно-начало на ново развитие , или диагноза. Имам две приятелки вегани, не са обичани, тръскат вегенията си пред очите на всеки нов познат, хубаво, аскеза, ама хармонията със себе си я нямат,  хОрмонията куца там. Нямат обич човешка. Радвам се на дисциплината им, имат тежко детство, знам историята и ги разбирам . Заедно покорявахме Мальовица, изпотиха ми се и вътрешните органи,сърбя ме и там дето е невъзможно да сърби. Тези йезуитстки  ме чакаха да ги стигна и нямаше почивка, аз закъснявах, макар и в норма и с мехури на ногите,имам един сатурн там, не се предавам на дисциплини и планини, но разбирам природата и идеята.
Решиха да изкачват  наклона като  алпинисти, но не са, и Планината не ги пусна, часове ги омагьоса мъглата.Благодарна съм им, научих нещо там, но те не научиха според мен  основни закони на егото, на връзка с природата, обичта, да се смириш, такива едни неща....

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Смях
« Отговор #1894 -: Декември 20, 2016, 12:14:24 am »
Аленка,  и за всяка жена е достатъчно да знае, че я обичат. :08: Това е най-лесното и най-трудното.
Останалият текст може и да не се чете.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Смях
« Отговор #1895 -: Декември 20, 2016, 12:23:06 am »
Огледах му страницата във фейса на този морков. Нещо не ми е ок... Едни кървави протести, лее кръв на поразия. А що не просто червена боя? Готви хора по улиците... Де да знам. Малко в повече ми е това поведение.
Да, агресивни са някак в желанието си да те накарат да ги следваш.
До съвсем скоро семейно постехме много строго. Някои от религиозна подбуда. Другите от немай къде. Трети да не се цепят от колектива.
Но се появиха здравословни проблеми. Лекарката, която се грижи за нас... категорично забрани на част от домашните това с постите. Аз без месо мога. Но без млечни не мога.

Едит: Този ми прилича на борещите се срещу войната. Но чрез агресия. Де му е смисъл на такова поведение? Не го разбирам това. Като искаш да убедиш някой в мирните си иде за света, представи му ги мирно. Някак...поведи хората с харизма. А не с агресия и революция.
« Последна редакция: Декември 20, 2016, 12:28:29 am от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Смях
« Отговор #1896 -: Декември 20, 2016, 12:36:18 am »
Постя сега ,за първи път от преди десет години, хората около мен  и на  закуска ядват месо, вълча работа. Отвратих се от това отпреди постите да започнат. :57:затова реших  :85:да постя, никакви липси няма по мислене и вяра, напротив, наместих се.Живея с огнени знаци.
 

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Смях
« Отговор #1897 -: Декември 20, 2016, 09:08:50 am »
Над силата е само умението да я владеем!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Смях
« Отговор #1898 -: Декември 21, 2016, 09:50:21 am »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Смях
« Отговор #1899 -: Декември 22, 2016, 11:45:54 pm »
Репс, продължение на твоята тема. :57:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Смях
« Отговор #1900 -: Декември 23, 2016, 12:02:12 am »
Мислех да изкоментирам, че сигурно и вълнени чорапи и елеци не носят, но съм закъснял — точно така се оказа. Сега даже не ми е смешно.

Happy58

  • Гост
Re: Смях
« Отговор #1901 -: Декември 23, 2016, 10:04:40 am »
Мислех да изкоментирам, че сигурно и вълнени чорапи и елеци не носят, но съм закъснял — точно така се оказа. Сега даже не ми е смешно.

А, ти пък .... че нали за да острижеш животинчето не е необходимо да го колиш ..... то ще му израсте нова вълничка да го топли ....

Happy58

  • Гост
Re: Смях
« Отговор #1902 -: Декември 23, 2016, 10:05:31 am »


това е много кофти номер  :85: :85: :85:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Смях
« Отговор #1903 -: Декември 23, 2016, 11:18:15 am »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Смях
« Отговор #1904 -: Декември 23, 2016, 11:21:54 am »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми