Автор Тема: Малко синастрия ...с Мирабела :)  (Прочетена 16698 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #30 -: Юни 09, 2013, 12:35:38 am »

Виждам ,виждам че помниш ;)

ти първа ми го каза :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #31 -: Юни 09, 2013, 09:26:36 am »

Виждам ,виждам че помниш ;)

ти първа ми го каза :)

 :D :D :D
Сега ти си за темата "...вашата интуиция" -"позна" ме.

При нас двете има двойно подчертаване на Юпитер към Луна .... ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #32 -: Септември 10, 2013, 11:28:08 pm »
Моята приятелка малко се е оплела с един господинчо и хич не може да се оправи с него  :)
Ще помогнете ли малко да го разнищим :)

Той е без час, външната карта, слагам и наталната му.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #33 -: Септември 11, 2013, 09:31:27 am »
Че кротко изглежда момчето, може би, понеже тя е бърборана, пък той инстинктивно се крие, и тя се пообърква от мълчанието или неказването
Ма какви венерки само, ако заживеят на едно място, ми е много чудно дали ще има бой и караници за банята сутрин :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #34 -: Септември 11, 2013, 09:40:04 am »
Е точно това е проблема, той кротичък, крие се, мълчи си. Тя иска всичко сега, веднага, по-много. За думата търпение въобще не е чувала. Аз пред нея съм уравновесена и търпелива. Ако може на първата седмица да се оженят, идеално  ;D Добре, че бързо и омръзва и драмите обикновено не траят дълго, до следващия избраник  :) То ако не е драматично, тя ще си го направи такова  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #35 -: Септември 11, 2013, 09:51:36 am »
Освен драма, тя иска и шоу, нещо да се случва, да е разнообразно
Не казвам, че не могат да се разберат, даже напротив, ма наистина малко вглъбен е този момък за нея
Ако е влюбен в нея, ще й го показва чрез грижи, внимание и саможертви, не чрез думи
Ако пък тя иска да е с него, да поизчака да се отвори черупката

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #36 -: Септември 11, 2013, 10:01:00 am »
Много вероятно да го изплаши и да избяга преди да са успели да се разберат :)
Малко по-деликатна и търпелива ми се струва, че трябва да е с него, ама едва ли.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #37 -: Септември 11, 2013, 12:14:16 pm »
И още малко ще се оплете,защото същият този' господинчо' умее да омагьосва -от мрънкащите и вечно недоволни егоцентрици,но пък умее да "разбира" жените -това е.Ще и мине на твоята приятелка ,нека да си начеши и тя" ego of Princess" ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #38 -: Септември 11, 2013, 12:35:05 pm »
А знам, че ще и мине на принцесата, не и се притеснявам чак толкова  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #39 -: Октомври 23, 2013, 10:23:41 pm »
Тука по синастрията на eaglet, струва ми се, че ти нямаш подкрепа в тази връзка, и колкото и да са хубави другите неща, накрая стигаме до ежедневни споделени отговорности и някой, който като е трудно- дава едно рамо. Обаче не го виждам това рамо

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #40 -: Октомври 23, 2013, 10:29:41 pm »
Тука по синастрията на eaglet, струва ми се, че ти нямаш подкрепа в тази връзка, и колкото и да са хубави другите неща, накрая стигаме до ежедневни споделени отговорности и някой, който като е трудно- дава едно рамо. Обаче не го виждам това рамо

Не разбрах - все ще ме изоставят, когато ми е най-трудно ли? До тук все това правят, вече мисля, че като падна болна - никой няма да ме погледне.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #41 -: Октомври 23, 2013, 10:34:47 pm »
има нова тема вече - но не, няма все да те изоставят, просто аспектите на юпитер и сатурн, които имате, не ми се струват достатъчно, за да чувстваш ти сигурна, но може и да бъркам

но ми се струва, че вашата обща карма не е от тежките, така че можеш да си правиш каквото си искаш

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #42 -: Януари 04, 2014, 06:30:24 pm »
До сега тук не са интерпретирани смесени карти -композит,комбин.Реших да поставя комбин за работни взаимоотношения и ако някой има желание ,време да сподели мнение по картата ,дали ще са благоприятни ,ползотворни същите или дали въобще предназначението на тази връзка е в тази  посока ,нали комбинираната карта това показва ,за какво се случва съответната връзка като развитие.Благодаря ,предварително.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #43 -: Април 02, 2014, 09:52:27 pm »
Моята приятелка пак с нов възлюбен и пак ме тормози да гледам синастрията
Според мен най-много до леглото да го докарат, ама някой ако вижда нещо друго може да каже

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #44 -: Април 03, 2014, 11:51:23 am »
Моята приятелка пак с нов възлюбен и пак ме тормози да гледам синастрията
Според мен най-много до леглото да го докарат, ама някой ако вижда нещо друго може да каже
ами хормони, на тази възраст е нормално  :)
този път много огнен тип е набарала- на него ще му е добре с нея първоначално- лъвската му Луна е захранена от съвпада с нейния Юпи, близнашкия ѝ Марс ще се разбира с неговия Меркурий и ще действа хармонично с неговия Марс и няма да накърнява егото на неговото Слънце, докато обратното може да се случи- неговия Марс в опозиция с нейното Слънце 
Връзката няма да се разпадне бързо, защото имат хармоничен аспект между неин Уран негова Венера и обратно, няма да да си изневеряват, защото имат хармоничен аспект между негова Венера и неин Нептун, и обратно, но ще е повече връзка от приятелски тип- за срещи, излизания, общуване- негово Слънце в неин 11д, а нейното в негов 3д, за брак не е подходящо това разположение, но като гледам квадрата на нейния Сатурн към неговото Слънце и съвпада на негов Плутон с нейните Венера и Слънце- писано им е да се срещнат и покрай любовта да си чистят кармата