Автор Тема: Малко синастрия ...с Мирабела :)  (Прочетена 16687 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #15 -: Май 30, 2013, 12:43:21 am »
Мислих 4 секунди в/у "коколино" :)

Омекотяването е нужно на потърпевшата страна
Не всички хора носят на дълбоки емоционални драми
Например една луна в овен как ще понесе квадрат от плутон  ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #16 -: Май 30, 2013, 12:52:52 am »
Мислих 4 секунди в/у "коколино" :)

Омекотяването е нужно на потърпевшата страна
Не всички хора носят на дълбоки емоционални драми
Например една луна в овен как ще понесе квадрат от плутон  ;)

На този въпрос могат да ти отговорят единствено двойка мъж/жена ,с дете родено през последните 6-7 години ,като същите имат Луна в Овен или живи такива ,родени в периода 1912 -1938 г. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #17 -: Май 30, 2013, 03:42:33 pm »
Пак ли ще сме толкова ларж ако аспектът е марс квадрат плутон?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #18 -: Май 30, 2013, 10:13:18 pm »
Аспектите Марс /Плутон в синастрията в началото са примамливи ,защото се "срещат" два сходни принципа и това е.Тук липсва перспектива 1/8 и е нужно приспособяване ,но това няма как да се случи защото имаме "съм" и "притежавам".Леките синастрични аспекти между двете планети позволяват "задоволяване на страстите " без значение дали отношенията са интимни,приятелски или други.Твърдите аспекти ,точно обратното-"задържат,блокират същите".Резултатът е агресия,а как ще се изрази зависи от знаците ,в които се намират Марс и Плутон и в коя  област/сфера от живота ,от домовете в които се случва аспекта.

На мен специално винаги този синастричен аспект е носил сексуалният "аромат" на самозадоволената душа . :)


„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #19 -: Май 30, 2013, 10:15:07 pm »
На мен специално винаги този синастричен аспект е носил сексуалният "аромат" на самозадоволената душа . :)

ще го запомня...този термин :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #20 -: Май 30, 2013, 10:37:59 pm »
На мен специално винаги този синастричен аспект е носил сексуалният "аромат" на самозадоволената душа . :)

ще го запомня...този термин :)

Не е термин,споделено е . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #21 -: Юни 06, 2013, 09:40:31 pm »
Имам въпрос, може да е малко тъп  ;D

Имаме 3 души, A, B и С

синастриити между А+B и A+C са общо взето еднакви, но провокират в А различни чувства.  Защо, като на пръв поглед не би трябвало?

Защото "B" и " С" докосват/гледат  ,реагират различно на "А" ,включват се в свързването с различни от себе си,  в случая да кажем астрологично -планети. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #22 -: Юни 06, 2013, 10:47:41 pm »
Ще помисля още малко  :)

Пробвай с усещане ,не с мислене ,нали си Слънце Риби и Луна Скорпион и ще се получи  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #23 -: Юни 06, 2013, 11:21:19 pm »
Аз не го умея ,затова ползвам друго"действие". ;)
Не знам какъв е "случаят с телевизора" ,но едва ли има повреда ,просто да "разцъка" каналите и като попаднат на "техният" ...да отварят пуканките и да почват  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #24 -: Юни 08, 2013, 11:45:28 pm »

Прозвуча ми синастрично ;)
Меркурий/Сатурн  квадрат Луна  -"затрудняваш,не ми е комфортно
                                             Венера -не ми харесва,системата ти ,упр 6-ти дом
                                              Сатурн-защитата ми е включена
Марс Близнаци квадрат Меркурий
Обаче сега сама ще откриеш подробностите  :D :D

щом ти звучи синастрично - за тук си :)

ами не - не си права
просто по мое мнение когато някой иска да покаже на друг нещо, което 2-я не разбира, най-добре е да се кажат правилата, и да се даде пример
а относно сатурн и включената защита - аз го виждам и като място на страх, как може да те защити най-големият ти страх, сатурн не защитава, а слага стена, от сорта "не ми се говори"

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #25 -: Юни 09, 2013, 12:05:33 am »

Прозвуча ми синастрично ;)
Меркурий/Сатурн  квадрат Луна  -"затрудняваш,не ми е комфортно
                                             Венера -не ми харесва,системата ти ,упр 6-ти дом
                                              Сатурн-защитата ми е включена
Марс Близнаци квадрат Меркурий
Обаче сега сама ще откриеш подробностите  :D :D

щом ти звучи синастрично - за тук си :)

ами не - не си права
просто по мое мнение когато някой иска да покаже на друг нещо, което 2-я не разбира, най-добре е да се кажат правилата, и да се даде пример
а относно сатурн и включената защита - аз го виждам и като място на страх, как може да те защити най-големият ти страх, сатурн не защитава, а слага стена, от сорта "не ми се говори"

Какво е страхът? И когато те е страх какво правиш ? За какво служи стената ?  :)
Сатурн е всичко това и когато има синастричен аспект от него ,той затваря,капсулова,придава форма,стяга делата на съответната планета до която се докосва ,тя пък му връща "жеста" като го удря там ,където ни е най-слаба защитата ,той се чувства уязвим .Сатурн винаги декомпенсира так ,където докосва и затова, и в натала ,и в синастрия се фокусираме в съответната точка и тя става прекалено важна .Това което е важно .често става наш огромен проблем,защото сме твърде привързани към него и започва ...контрола ,да се получи някакъв авторитет.Козирог и Рак.

Аз не умея да обяснявам ,затова има хора като теб ,които да го правят и така се запазва баланса в природата,нали "Дипломатично Любознателна "?  ;)
Аз не мога да обяснявам,не умея,затова има хора като теб ,които да го правят ,за да не се нарушава баланса в природата ,нали "Дипломатична Любознателнице "? ;)
« Последна редакция: Юни 09, 2013, 12:30:37 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #26 -: Юни 09, 2013, 12:24:33 am »
Според картата ми, когато ме е страх, се скривам в черупката
Според реалността - упражнявам максимален контрол, не за да се получи авторитет, а за да съм сигурна, че е направено най-доброто според както аз го разбирам

Това, което ни е важно не е проблем, защото сме привързани, а защото ако се провали, ще страдаме

Аналогично сатурн в овен - или ще е първи и най-добрия, или е...умрял от страх :) Ако трябва и ще е любезен, само да му признаят, че е първи

Как се справям?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #27 -: Юни 09, 2013, 12:28:12 am »
Според картата ми, когато ме е страх, се скривам в черупката
Според реалността - упражнявам максимален контрол, не за да се получи авторитет, а за да съм сигурна, че е направено най-доброто според както аз го разбирам

Това, което ни е важно не е проблем, защото сме привързани, а защото ако се провали, ще страдаме

Аналогично сатурн в овен - или ще е първи и най-добрия, или е...умрял от страх :) Ако трябва и ще е любезен, само да му признаят, че е първи

Как се справям?

Чудесно! ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #28 -: Юни 09, 2013, 12:31:36 am »
Чудесно! ;)

Виждаш ли как юпитер в синастрията е важен, има ли хармонични аспекти, винаги човек може да получи похвала :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Малко синастрия ...с Мирабела :)
« Отговор #29 -: Юни 09, 2013, 12:33:48 am »
Чудесно! ;)

Виждаш ли как юпитер в синастрията е важен, има ли хармонични аспекти, винаги човек може да получи похвала :)

Виждам ,виждам че помниш ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“