Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205453 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Уран
« Отговор #510 -: Януари 16, 2016, 10:57:25 pm »
Уран две години ми е кацнал на Юпито, а преди няколко месеца и тр Юпитер кацна на нат. Уран, а голямо щастие- йок! и също като реб очаквах този съвпад с голяма надежда, ама цък  :012:

Акрукс, Уран не ти ли прави и съвпад с Луната и опозиция със Слънцето? Или те бяха в първата декада?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Уран
« Отговор #511 -: Януари 16, 2016, 10:58:05 pm »
Благодаря  :)

Не питах за себе си, а за мой близък, че положението там е доста напечено. Човекът е на възраст и не е отворен много към промените и това ме притесни какво ли ще му донесе...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #512 -: Януари 17, 2016, 01:21:12 pm »
Аз родих второто си дете при наближаването на Уран към Юпитер - на 3 градуса отстояние. При точния съвпад през март 2015г - имах потвърждение от една френска клиника, че имам план з алечение и трябва да се видим и бях в еуфория. Обаче не се случи там.

Много ярък и осезаем е секстила на трУран с нат. Марс  :)
Над силата е само умението да я владеем!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Уран
« Отговор #513 -: Януари 17, 2016, 08:03:31 pm »
Кефиш ли се на Марс-Уран, а?  :85:

Това нещо ми е на асц  ;D До преди 7-8 години бях постоянно така. После се научих да действам бавно с внимание и да предвиждам какво може да стане. Озапти си малко поривите и си хвани юздите на енергията, а не да хвърчи на посоки около теб  ;D

Скоро ще има огнен тригон Сатурн-Уран. Май Юпитер ще прави опозиция на Уран от Везни. За този цикъл говорили ли сме?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Уран
« Отговор #514 -: Януари 17, 2016, 08:22:04 pm »
Колкото и да си запознат и да предвиждаш напрегнато състояние,конфликти, трудно да го озаптиш съвсем, трябва да си будистки монах, за да овладееш късото съединение в главата, може да се укроти ,но никога умъртви напълно. Все пак нека не се ебаваме с тях четейки мантри пък и е полезно да се щурее, беснее понякога. Защо да храним само другите планети с лигни и тези си искат своето-да им го дадем ;D

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Транзити на Уран
« Отговор #515 -: Януари 23, 2016, 12:22:38 pm »
Какво може да донесе съвпада на тр. Уран и Десц.? По време на точния му съвпад Венера също ще мине през него на фона на точен съвпад на ретрограден Сатурн и Хирон, след което тр. Уран ще стане ретрограден и отново ще премине през Десц. (в натала е У5 в 4 дом)

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Транзити на Уран
« Отговор #516 -: Януари 23, 2016, 02:01:11 pm »
Какво може да донесе съвпада на тр. Уран и Десц.? По време на точния му съвпад Венера също ще мине през него на фона на точен съвпад на ретрограден Сатурн и Хирон, след което тр. Уран ще стане ретрограден и отново ще премине през Десц. (в натала е У5 в 4 дом)

От личен опит:На мен този транзит ми донесе нова връзка...Уран ми е управител на 5 и се намира на Ац.Сатурн ми е У4 и  тогава навлизаше в опозиция с самия себе си,който по натал се намира в 8. Смених си и местожителството.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #517 -: Януари 23, 2016, 05:11:14 pm »
Какво може да донесе съвпада на тр. Уран и Десц.?
Връзки, които възникват неочаквано и приключват бързо, нестабилност в постоянната връзка.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Транзити на Уран
« Отговор #518 -: Януари 23, 2016, 08:26:49 pm »
Нещо не ми се вярва ::) мисля, че при мен може да се прояви по друг начин, но ви благодаря за отговорите.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Транзити на Уран
« Отговор #519 -: Януари 25, 2016, 09:24:20 am »
Какво може да донесе съвпада на тр. Уран и Десц.? По време на точния му съвпад Венера също ще мине през него на фона на точен съвпад на ретрограден Сатурн и Хирон, след което тр. Уран ще стане ретрограден и отново ще премине през Десц. (в натала е У5 в 4 дом)

бях писала в темата - започнах сериозна връзка. обаче гледам на нов начин на отношенията мъж/жена, както и въобще на отношенията аз-другите. транзитът през 7ми дом все още продължава. видях и в друга светлина някои дългогодишни приятелства.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #520 -: Януари 25, 2016, 01:17:36 pm »
Нещо не ми се вярва ::) мисля, че при мен може да се прояви по друг начин, но ви благодаря за отговорите.
Написаното от мен е за тр Уран през 7-ми дом, не само когато е на ДСЦ и е преживян транзит, не го написах защото така пише по книгите. 

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Уран
« Отговор #521 -: Януари 25, 2016, 01:23:58 pm »
Нещо не ми се вярва ::) мисля, че при мен може да се прояви по друг начин, но ви благодаря за отговорите.

Ха-ха, за Уран се казва "Очаквай неочакваното". Аз какви съм ги вършила по това време ....  :57: :57: :57: - описанието на Акрукс е доста меко, бих казала, в сравнение с моите щуротии :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #522 -: Януари 25, 2016, 01:38:24 pm »
Ха-ха, за Уран се казва "Очаквай неочакваното". Аз какви съм ги вършила по това време ....  описанието на Акрукс е доста меко, бих казала, в сравнение с моите щуротии :)
изобщо не бяха меки, но не всичко е за казване в публичното пространство  :012:
както казва моят мъж- личният живот за това се казва личен  :29:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #523 -: Януари 25, 2016, 04:40:01 pm »
Вчера се опитах да започна да чета ЖИЗНЕНОСТ И БЛАГОПОЛУЧИЕ С УРАН ТРАНЗИТИТЕ НА ПРОБУЖДАНЕТО на Бил Тиърни. С децата в къщи е трудно, но все пак стигнах до някъде :)

Някой дали я е чел и да има формирано мнение? Аз, разбира се - също ще споделя :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #524 -: Януари 25, 2016, 05:01:58 pm »
Благодарна съм, че Уран мина вече през 7 дом :) И че повече няма да се върне там. Каквото можеше да сътвори той и компания, вече е факт - минало свършено.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми