Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205432 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #855 -: Август 12, 2016, 03:44:29 pm »
Сетих се за една друга, доста характерна изява на Уран  :)

Една приятелка от обкръжението - Слънце в Рак и Луна в Овен - при транзит на Уран към светилата се присъедини към една националистична партия, известна с по-крайните си възгледи и изказвания. Отдадеността ѝ на тази партия граничи с фанатизъм. Но между другото, когато имаше избори, успя да се класира за депутатско място, в последния момент обаче беше възпрепятствана от лични обстоятелства да заеме мястото. При нея Уран е проработил на ниво колективни/обществени изяви, но не бих казала, че е било много спокойно и у тях - щеше да си побърка децата, които впоследствие се изнесоха.

Това, че всички пишем в този форум, също е Уран. Според античните - Меркурий.  :)

В неделя преди обяд съм на сеанс при един познат биоенерготерапевт /за такъв се представя, с леки наченки на ясновидство/, та ще видим енергийно дали ще успее да ме разтресе. Отворена съм за всякакви ураниански експерименти напоследък.  ;D



« Последна редакция: Август 12, 2016, 03:59:30 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Транзити на Уран
« Отговор #856 -: Август 12, 2016, 10:32:22 pm »
Самият факт, че тук се помага безвъзмездно, някои от пишещите имат блогове/сайтове със сдъвкана и изплюта наготово информация, преведени ценни статии, също е Уран.
Най-малко заради астрологията и приятелската атмосфера.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #857 -: Август 12, 2016, 11:33:27 pm »
Безвъзмездно може и да е по Юпитер, по Меркурий вече има бакалски сметки - дал/взел, изял-изпил/платил :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #858 -: Август 13, 2016, 09:26:57 am »
Юпитер- Pro bono

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Уран
« Отговор #859 -: Октомври 09, 2016, 11:20:22 pm »
Привет  :-*

Нали всички следим статистиката при аспекти и реално произтекли събития и не мога да не споделя интересен развой при повторен аспект на транзитния ми Уран. А именно квадратура към натален Марс (в 1ви дом, съвпад Asc и после със Сатурн), Asc и Dsc - т.е. Уран транзитира 10 дом.

Случката е следната:
продавам жилище, което притежавах фиктивно от името на "партньор".
Сделката дали ще се случи или не, тепърва ще разбера, но интересното е, че ден преди 2-рия точен аспект на квадратурата, при почистване на таванското помещение на имота (по закон сме длъжни да предоставим на купувача изряден имот, за което наех фирма да почисти), ми се обадиха, че е намерен автомат "Калашников" с няколко пълнителя и кутии, пълни с патрони...  :72: :o
Изсипаха се една патрулка и куп "криминални" полицаи ;) Вобще стана голяма джавала...
И все са ме питали дали нямам връзка с оръжия, военни и прочее и ето че изведнъж проимах  :57:

Имаше и други проявления тази точна квадратура, но те не бяха изненадващи. Ама този филм с автомата направо ме разби!
А сега дали няма и да ме разследват?! А то цялото таванско помещение е отворено за добре дошъл всекиму. Пък аз там никога не съм стъпвала, ама знаеш ли на кого какво ще му хрумне?!?! ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #860 -: Октомври 09, 2016, 11:25:52 pm »
Много неочакван развой наистина. А представи си какво би могла да откриеш там при квадратура на Плутон към наталния Марс.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Уран
« Отговор #861 -: Октомври 09, 2016, 11:44:32 pm »
+ скелет, нали?  :85:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #862 -: Октомври 09, 2016, 11:53:14 pm »
Или нещо в напреднал стадий на разложение  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Уран
« Отговор #863 -: Октомври 10, 2016, 09:03:08 am »
+ скелет, нали?  :85:

Радиоактивни отпадъци също :D Да разбирам ли, че марс е в рак, съвпад с асцедента и Сатурн в рак?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Транзити на Уран
« Отговор #864 -: Октомври 10, 2016, 09:50:15 am »
За протокола:Откакто ми транзитира в 6 дом,а това е отдавна...честа смяна на обкръжението на работа-идват за малко и изчезват!!!
Скоро беше съвпад с ДЦ ,но тръгна ретро и пак е в 6 !!!-промените в работа продължават...

А какво да очаквам,като съвпадне с ДЦ и премине в 7 дом...Някой,ако има впчечатления моля да сподели

arania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Транзити на Уран
« Отговор #865 -: Октомври 10, 2016, 10:18:33 am »
За протокола:Откакто ми транзитира в 6 дом,а това е отдавна...честа смяна на обкръжението на работа-идват за малко и изчезват!!!
Скоро беше съвпад с ДЦ ,но тръгна ретро и пак е в 6 !!!-промените в работа продължават...

А какво да очаквам,като съвпадне с ДЦ и премине в 7 дом...Някой,ако има впчечатления моля да сподели

И при мен е на ДЦ. Като мръдна в шести дом преди една седмица получих изненадващо предизвестие за съкращение. Любопитно е, че когато преди години влезе в шести дом, фирмата, в която работех, фалира с гръм и трясък. Работата, която намерих след това ме постави в изолация - само 4 месеца от годината в офис ( бяхме само двама в офиса :) ) а през другото време работех от вкъщи и така до преди няколко дни. Моля се като се махне вече от шести нещата да тръгнат.
Non est ad astra mollis e terris via!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #866 -: Октомври 10, 2016, 10:35:47 am »
Арания, имаш ли аспект Слънце/Плутон и какъв е той?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

arania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Транзити на Уран
« Отговор #867 -: Октомври 10, 2016, 10:43:18 am »
Арания, имаш ли аспект Слънце/Плутон и какъв е той?

Делфин, в натала ли имаш предвид?
Non est ad astra mollis e terris via!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #868 -: Октомври 10, 2016, 10:50:57 am »
Делфин, в натала ли имаш предвид?

Да.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

arania

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Транзити на Уран
« Отговор #869 -: Октомври 10, 2016, 10:52:59 am »
Да.

Да, имам - съвпад на АЦ откъм 12 дом.
Non est ad astra mollis e terris via!