Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205523 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #915 -: Октомври 10, 2016, 04:21:15 pm »
Хм, аз писах по-рано, ама не знам защо бях разбрала, че са Сатурн иде реч :) Та изтрих ...

Сега Ви чета - ММ има Уран на ДС в натала - хич не ни е спокоен брака. Тр.Уран ми е бил ретрограден на антивертекс в 1 дом, когато сме се запознали, в опозиция на Слънце-Сатурн на Вертекс. Интересна констелация. При сключването на брак е бил на същото място - вече директен.
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Уран
« Отговор #916 -: Октомври 10, 2016, 04:31:11 pm »
Чакам и аз моето виенско колело върху Венера, ще видим.  ;D

Но Венера е всичко, което ценим и харесваме. Кой знае, може да има обрат и в приятелствата, вече усетих такъв полъх с поредния сатурнов типаж /но пък кардиналка/ - приятелство до едно време, докато не се появи мъж, оттам нататък започват параноите.  :D

Венера е и как и къде срещаме другите - 7 дом.  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #917 -: Октомври 10, 2016, 04:41:17 pm »
Дотук, освен да мъти мозъците на някои приятелки, няма друго проявление. През пролетта успях да прекъсна, чрез дистанциране, едно дългогодишно приятелство с жена /уранов Асцендент и сатурнова доминанта/, в което преобладаваше еднопосочно консуматорство от нейна страна. Това отношение го бях приела за даденост, не бях сляпа. Но все махах с ръка и си казвах, че рядко се намира нещо по-качествено, такава е средата. В един момент дойде съвсем друго осъзнаване и си казах, че не заслужавам такива хора да се отъркват в мен и да ми смучат ценната енергия, да живея с техните вълнения и проблеми. И настъпи абсолютно безразличие, сякаш никога не е съществувала. Кухите приказки въобще не ми липсват, насочих се към по-конструктивни неща.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Уран
« Отговор #918 -: Октомври 10, 2016, 06:03:50 pm »
Разчепкали сте го уран, ама май не можем да му хванем всичките проявления.

 Уран управлява 7ми дом и се намира в четвърти. Реших да се развеждам когато уран направи съвпад със слънцето в 8ми дом (респ. квадрат с луната). Та аз самата го разклатих този брак - как се вижда, че уран няма да дойде отвън, а отвътре на човека? :012:

сама си отговорила на въпроса си
уран в 4 и тр.уран каре луна
луна,4 дом.-душа,това ,което идва отвътре

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Транзити на Уран
« Отговор #919 -: Октомври 10, 2016, 09:12:39 pm »
Вчера при поредно точно преминаване на Уран през К2 парите за нова модерна мивка заминаха за скъп телефон, от който няма нужда. Същевременно тр. Юпи и Мерк са върху нат. Плутон.
Абсолютно необмислени харчове носи този Уран на човека, а парите му- както идват, така и си отиват.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Уран
« Отговор #920 -: Октомври 11, 2016, 08:23:11 am »
сама си отговорила на въпроса си
уран в 4 и тр.уран каре луна
луна,4 дом.-душа,това ,което идва отвътре

Мда с този уран в четвърти дом брачните отношения не са за мен май :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #921 -: Октомври 11, 2016, 04:39:46 pm »
Вчера при поредно точно преминаване на Уран през К2 парите за нова модерна мивка заминаха за скъп телефон, от който няма нужда. Същевременно тр. Юпи и Мерк са върху нат. Плутон.
Абсолютно необмислени харчове носи този Уран на човека, а парите му- както идват, така и си отиват.
:85:
Питаш ли ме с Уран У4 във 2д - постоянно се местя и правя ремонти :))) да са живи и здрави нашите, че са купували на времето, та по-малкия разход да е за мен :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Уран
« Отговор #922 -: Октомври 16, 2016, 08:01:00 pm »
Тр.Уран съвпад с нат.Сатурн виня за изкрейзването на майка ми напоследък-много странно поведение,активна склероза :o,освен че реши да е ,,модерна,, и направи абонамент за смарт ,който не може дори да пусне .Пълнолунието сега съвпадна с този съвпад,цял ден бях нащрек за някаква голяма изцепка,слава Богу размина се ??? ::) :( :o

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #923 -: Декември 27, 2016, 03:25:19 pm »
29 декември наближава  :012: Уран се обръща директен и тръгва устремено към Луната ми на К7.
Резюмето от предишния приближаващ транзит: емоционална нестабилност заради връзка, преместване в друго жилище.

Сега ми се струва, че ще добавя и промяна на работа и местоживеене, а предвид и Сатурн върху У5 - вероятно и промяна във връзка.
Еми, изтрещяването ще е пълно.
Успех на всички с Луна в последните 10 градуса на Овен   :85:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Уран
« Отговор #924 -: Януари 01, 2017, 12:43:11 pm »
Е, доживях тригона на тр.Уран към натален!  :012:  При вас как се отрази?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Уран
« Отговор #925 -: Януари 01, 2017, 05:18:09 pm »
Никак :))) Транзитът е сходящ към Луната ми на градус след тригона, та не мога да отделя двата аспекта - тригонът към натален Уран и съвпадът към натална Луна  :85:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Транзити на Уран
« Отговор #926 -: Януари 05, 2017, 03:14:27 pm »
Ах, последният съвпад на Уран с наталната ми Луна ще се състои на мунданния му съвпад с Марс на 26.02. и четейки статия за него научих, че Луната ми е в съвпад със звездата Baten Kaitos(21.57 Oвен). Тя ми е в трети дом, още една причина за това сестра ми да е емигрант...

Selena

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Транзити на Уран
« Отговор #927 -: Януари 06, 2017, 03:34:20 pm »
При мен Уран е диспозитор на слънцето в 6Д, което натално е в опозиция с луна. Когато Уран премина през слънцето и малко по-късно опозира луната изпитах остра нужда да сменя работата си за по-добре платена и т.н. Това беше момента на речено-сторено без да пропускам да кажа, че стресът беше голям. За протокола искам да кажа, че в същата година дирекционното слънце навлезе в кардинален знак....много допълващо

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #928 -: Януари 06, 2017, 03:42:44 pm »
При мен Уран е диспозитор на слънцето в 6Д, което натално е в опозиция с луна. Когато Уран премина през слънцето и малко по-късно опозира луната изпитах остра нужда да сменя работата си за по-добре платена и т.н. Това беше момента на речено-сторено без да пропускам да кажа, че стресът беше голям. За протокола искам да кажа, че в същата година дирекционното слънце навлезе в кардинален знак....много допълващо

За добро ли излезе цялата работа?
И на мен уран ми е диспозитор на слънце, беше интересно време

Selena

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Транзити на Уран
« Отговор #929 -: Януари 06, 2017, 03:49:38 pm »
При мен беше за добро. Работата ми е свързана с 6ти дом- здравеопазване, добих много търговски и мениджърски опит. Преди няколко години се върнах към истинската си професия, но с частен бизнес и знам че тези години са били супер важни, за да се превърна от лабораторен плъх в управляващо звено....