Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 205489 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #300 -: Септември 18, 2014, 09:51:04 pm »
На правия ход на Уран през моя стелиум имаше Голям квадрат,чиито краища Юпитер,Плутон,Марс бяха върху мои точки и някак имаше за какво да се захвана и да си се инатя на воля.  :043: Сега обаче на Уран в "коалиция" му влизат от голям тригон Юпитер и Марс.  ;)
« Последна редакция: Септември 18, 2014, 10:04:50 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #301 -: Септември 18, 2014, 11:17:10 pm »
Аз не попитах какво й трябва на твоята Венера ,защото си го взема ,а по какво копнее ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #302 -: Септември 18, 2014, 11:58:15 pm »
Аз не попитах какво й трябва на твоята Венера ,защото си го взема ,а по какво копнее ?!?  :)
Тц,Рени.  :012: Моята Венера нищо не си взима,а само стои и се назландисва.Тя търси дефекти в мъжете денонощно.Най-ме е яд когато дълго не откривам дефект-добре,че не се случва много често.  :012: Имам няколко много развити рецептора,които не могат да излъжат.Единият е за кадърност,за овладяване на средата.Много ми е важно да имат авторитет сред другите мъже,не понасям мъже без авторитет.Не харесвам асоциални,никому неизвестни отшелници....Ако има авторитет,значи има качества,заради които си струва да се задълбочавам върху него и да започвам да го прокарвам през следващите цедки.  ;)
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Уран
« Отговор #303 -: Септември 19, 2014, 07:34:25 am »
Ще изтрия след малко, но по мои наблюдения-колкото са по-невидими дефектите, толкова са по-големи

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #304 -: Септември 19, 2014, 07:43:37 am »
Недей .
Това е темата за Уран-очаквай ,неочакваното ,нали ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #305 -: Септември 26, 2014, 12:34:19 am »
Най-неочаквано... неочакваното веднага го свързвам с Урановия транзит,който тече (и) върху Венерата ми  ;) моя приятелка ми съобщи,че се омъжва за младеж,с който се познава от 2месеца.Вече са сгодени-от 2 дни  :043: .Нямат време да сключат брака веднага,понеже той трябва да замине командировка в чужбина и събитието ще се състои през декември. Но тя има хубав годежен пръстен и той и купува много хубави неща,освен това и дава пари в кеш,за да си ги харчи,от което по-хубаво няма.  :012: .Тук трябва да "работи" много здрав негов Юпитер,но още не съм им видяла синастрията.  :012:
Размислих-няма да гледам тази синастрия.Със сигурност ще намеря нещо,което няма да ми хареса.
« Последна редакция: Септември 26, 2014, 12:36:30 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Транзити на Уран
« Отговор #306 -: Септември 26, 2014, 11:19:22 am »
Най-неочаквано... неочакваното веднага го свързвам с Урановия транзит,който тече (и) върху Венерата ми  ;) моя приятелка ми съобщи,че се омъжва за младеж,с който се познава от 2месеца....
не мисля, че транзита на уран върху венера в твоята карта показва само събитие в живота на приятелка. би трябвало на теб да ти се случи нещо по този транзит. може да спечелиш или изгубиш пари. дано е първото:)
при  мен се прояви със запознанство с човек,  който  изигра важна роля в живота ми и напук на това което казват, че запознанство по уран е кратко, отношенията ни не са прекъснали вече години.  съвпада беше в 9 дом.
при теб в кой дом е ? и кои домове упр. венера и уран ? извинявай, ако вече си ги писала тези неща,  не ми се чете назад:)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #307 -: Септември 26, 2014, 02:07:03 pm »
не мисля, че транзита на уран върху венера в твоята карта показва само събитие в живота на приятелка. би трябвало на теб да ти се случи нещо по този транзит. може да спечелиш или изгубиш пари. дано е първото:)
при  мен се прояви със запознанство с човек,  който  изигра важна роля в живота ми и напук на това което казват, че запознанство по уран е кратко, отношенията ни не са прекъснали вече години.  съвпада беше в 9 дом.
при теб в кой дом е ? и кои домове упр. венера и уран ? извинявай, ако вече си ги писала тези неща,  не ми се чете назад:)
За сега транзитите на Уран(мой У8) през стелиум в 10Д Луна,Венера,Слънце,Хирон се отразява в живота на мои близки.На първия транзит на Уран през Слънцето ми баща ми (Слънчев Овен) беше с опасност за живота.Писах,че на моя близка и се роди бебенце,мой близък(Слънчев Овен) почина,сега моя приятелка(Венера) се омъжва.Назад писах,че шефът ми претърпя животозастрашаваща злополука и го спасиха-това и инцидентът с баща ми ми се отрази най-силно.
Имах също така интерес към един мъж,но той не реагира както очаквах от него.  :012:
Знам,че би трябвало да има проявление в личния ми живот,но дори не смятам да си сменям работата.  :) Това,което ме "ръчка отвътре" е за растеж в служебната йерархия,но едва ли ще стане в близката 1 година.
Тези неща ме вълнуват,но до този момент не ме касаят съвсем лично.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #308 -: Септември 26, 2014, 02:47:18 pm »
За сега транзитите на Уран(мой У8) през стелиум в 10Д Луна,Венера,Слънце,Хирон се отразява в живота на мои близки.На първия транзит на Уран през Слънцето ми баща ми (Слънчев Овен) беше с опасност за живота.Писах,че на моя близка и се роди бебенце,мой близък(Слънчев Овен) почина,сега моя приятелка(Венера) се омъжва.Назад писах,че шефът ми претърпя животозастрашаваща злополука и го спасиха-това и инцидентът с баща ми ми се отрази най-силно.
Имах също така интерес към един мъж,но той не реагира както очаквах от него.  :012:
Знам,че би трябвало да има проявление в личния ми живот,но дори не смятам да си сменям работата.  :) Това,което ме "ръчка отвътре" е за растеж в служебната йерархия,но едва ли ще стане в близката 1 година.
Тези неща ме вълнуват,но до този момент не ме касаят съвсем лично.

Цитат
  ми се отрази най-силно.
Цитат
Имах също така интерес към един мъж,но той не реагира както очаквах от него.

Цитат
но дори не смятам да си сменям работата
Цитат
ме "ръчка отвътре"

"Искрено и лично" -поне аз това прочетох, споделено от теб тук. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #309 -: Септември 26, 2014, 03:19:40 pm »
"Искрено и лично" -поне аз това прочетох, споделено от теб тук. :)
Но не се касае до никакви промени в личния ми живот.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #310 -: Септември 26, 2014, 03:23:52 pm »
Но не се касае до никакви промени в личния ми живот.  :)

Добре. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Уран
« Отговор #311 -: Октомври 20, 2014, 09:38:05 pm »
Уран влезе в градуса на Венерата ми и ме побърква от няколко дни.  :41: Натрапчиво мисля да си сложа хиалурон насам натам!Добре,че се сетих,че е от него!Докато мине транзитът дано не свърша някоя глупост,за която след това да ме е яд.Наистина действието му ще отмине след 2 години,но някак въпреки желанието за промяна и скриване на разни фини бръчици ми е по-важно да нямам чувство за "загуба на идентичност".
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #312 -: Октомври 20, 2014, 09:42:39 pm »
По-добре повече се усмихвай, така бръчиците се сливат с  палавата ти гримаса или пък чисто козметично с качествен фон дьо тен. Не прибързвай с решенията по Уран, защото са завинаги, още повече сега е все още ретрограден. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Уран
« Отговор #313 -: Октомври 20, 2014, 09:45:11 pm »
И аз се изкушвах да си сложа изкуствени мигли и да направя перманентен грим на вежди, но в крайна сметка се отказах. И за мое добро - на новата работа хич няма да се толерират такива изяви, средата е по-корпоративна.

Ще уранясвам догодина - тогава ще е точният съвпад на Уран с Венера в 5 дом.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Транзити на Уран
« Отговор #314 -: Октомври 20, 2014, 09:51:21 pm »
И аз се изкушвах да си сложа изкуствени мигли и да направя перманентен грим на вежди, но в крайна сметка се отказах. И за мое добро - на новата работа хич няма да се толерират такива изяви, средата е по-корпоративна.

Ще уранясвам догодина - тогава ще е точният съвпад на Уран с Венера в 5 дом.  ;D

Какво съвпадение, аз от няколко седмици съм в процес на взимане на решение, дали да си направя перманентно оцветяване на вежди:) Тук е много модно този сезон момичетата/жените да са с по-удебелени и оцветени вежди.

В момента транзитно Слънце и Венера са ми върху АЦ, утре мисля да отида да се разкрасявам :)