Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 147868 пъти)

djovani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #705 -: Юни 02, 2019, 02:16:36 am »
заповядайте картата  :smiley_confused1:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #706 -: Юни 02, 2019, 08:29:49 am »
заповядайте картата  :smiley_confused1:
за мъж или жена говорим

точен съвпад на пр.слънце-венера рак на к4 с диспозитор пр.луна,до тук добре,да пуснем менделсон,
 но като добавим- съвпад плутон везни,плутонова квадратура заедно с тр.сатурн в козирог-земетръс с епицентър -7 дом
-в периода на активност на прогресията - кредити,заеми, да ипотеки,да залагаш недвижимост ,
всякакви  финансови инвестиции,покупко-продажби ще са рисково зануляващи
луната У4,5,плутон У8,съвпада е в 7 дом -активирани са темите недвижимо имущество-кредити-наследство-съпруг/а
 ако няма брак сериозна връзка търпи промяна,същото се отнася и за бизнес партньорства,съдружия
пр.марс у1 съвпад у10,11 сатурн ,задължения /работни-ежедневни/,от който се освобождаваш,промяна на статус
пр. ос асц-дсц скоро е ингресирала в близнаци/стрелец  говори за същото
пр.меркурий  у3, 6 тригон уран,секстил слънце/меркурий- благоприятни промени в/на работата или свързани с дете,училище
« Последна редакция: Юни 02, 2019, 09:03:59 am от strelicka »

djovani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #707 -: Юни 02, 2019, 12:50:40 pm »
благодаря, да разбирам ли че не толкоз брутално лош тоз съвпад колкото четъх някъде

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #708 -: Юни 02, 2019, 01:14:09 pm »
благодаря, да разбирам ли че не толкоз брутално лош тоз съвпад колкото четъх някъде

защо,какво ви  притеснява,с мъж или жена комуникирам
съвпада може да по-роди нещо,не е задължително буквално поколение,свързано е с партньорства-но те са лични и бизнес
луната у4,5-промените ще  са свързани с дом,семейство,деца най общо казано ,
така без данни картината не е пълна,има и други прогностични техники за потвърждаване на тенденции
малко обратна връзка ще е от полза
« Последна редакция: Юни 02, 2019, 01:17:42 pm от strelicka »

djovani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #709 -: Юни 02, 2019, 01:41:38 pm »
на мъж несемеен е картата,бях чел здравословни  семейни проблеми се получавали, в момента всичко си е ок

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #710 -: Юни 02, 2019, 02:19:28 pm »
марс и слънце са у1,у6 свързани със здравето,въпросният съвпад луна-плуто не е

djovani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #711 -: Юни 02, 2019, 02:29:56 pm »
благодаря много :clap:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #712 -: Юни 02, 2019, 07:38:38 pm »
заповядайте картата 
Пролетта на 92г. си имал съвпад на пр. Луна с Плутон, запознат си с енергията на този аспект  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #713 -: Юни 03, 2019, 06:59:55 pm »
Здравейте,дали някой може да ми разчете карта за съвпад прогресивна луна плутон,благодаря предварително

Ще имаш преживявания, ситуации, свързани с Плутоновата природа в рамките на 2-3 месеца, понеже съвпада действа обикновено по-продължително време. Примерно, онова, което към момента за теб е било табу, вече няма да е, твои реакции може да предизвикат вътрешни конфликти, страдания; да изпитваш усещането, че си безсилен. Не е задължително да има някакво запомнящо се на външен план събитие, може да го усетиш на вътрешно по-фино ниво. В такива периоди сетивата се изострят, а в ежедневието се забелязват крайности. Няма да ти е така лесно да се приспособяваш към случващото се около теб, да си малко по-безскрупулен в реакциите си, но пък съществува възможност да четеш другите като рентген. Да се наложи да оцеляваш в някаква ситуация.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

djovani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #714 -: Юни 04, 2019, 05:07:19 pm »
 благодаря

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #715 -: Август 13, 2019, 11:07:01 pm »
Изчетох темата и не намерих преживявания при ингрес на Плутон в 4д.
При мен предстои в рамките на 2г да направи квадрат с Луна и да влезе в 4д.
Споделете, ако имате спомени за такъв период. Натално съм с опозиция на Плутон и Луна и знам какво влияние има такъв тежък аспект в отношенията. Затова и квадратът малко ме плаши, още повече, че ще затвори опозицията в тао с връх транзитен Плутон. И то, докато Сатурн е в 4д.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #716 -: Август 14, 2019, 10:53:19 am »
При транзитни плутон и Сатурн на ИЦ родителите ми се разведоха и баща ми отиде да живее в друг град. При повторното преминаване на Сатурн през ИЦ, 28 г. по-късно, аз се разведох.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #717 -: Август 14, 2019, 11:58:23 am »
Изчетох темата и не намерих преживявания при ингрес на Плутон в 4д.
При мен предстои в рамките на 2г да направи квадрат с Луна и да влезе в 4д.
Споделете, ако имате спомени за такъв период. Натално съм с опозиция на Плутон и Луна и знам какво влияние има такъв тежък аспект в отношенията. Затова и квадратът малко ме плаши, още повече, че ще затвори опозицията в тао с връх транзитен Плутон. И то, докато Сатурн е в 4д.

И Плутон, и Сатурн натискат да се прави нещо в посочената област, но разликата е в силата на натиска. Сатурн натиска там, където е необходимо, Плутон, там, където е необратимо. Първият налага с усилия, втория с импулс без осъзната причина. Сатурн концентрира вниманието, даже и да не се усеща много енергия в/с , което правим, Плутон обсебва вниманието с това,което най-силно ни изкушава в периода или самите ние сме обсебени от себе си, личните си нужди, интереси, желания . Като влезе за първи път една планета в даден дом  всеки ще реагира различно на нея- може да е гостоприемен, вражески настроен, спрямо нея или да се страхува. Ти споделяш, че имаш опит с "тежестта " на Плуто, така че  в началото няма да си особено гостоприемно настроена към неговата визита в 4-ти дом. Понеже активира и Луната може би няма да се чувстваш удобно , при първия транзит, ако срещнеш натиск в личния си живот или си принудена да стоиш там, където обстоятелствата налягат да е твой дом, лично място; същото важи и за професионалното поприще(Луна в Овен). Понеже това е ъглов дом, всяка промяна свързана с този дом ще е значима. След като си родена с опозиция Плутон-Луна, сега ти предстои да се случиш на намаляващата квадратура от цикъла Плутон- Луна, аналогично на последна четвърт от лунната фаза. В следващите 2 г използвай ресурса да завършиш дела, които са свързани с домовете, към които има отношение Луната или започвай неща, които не са под чуждо влияние и няма да ги изоставиш по средата на пътя. След това идват  ремонтите, корекциите, в пряк, и в преносен смисъл, изтощението и караш предимно на интуиция. Затова имаш време да свършиш малко вътрешна работа, да си въведеш в ред нещата. Наблюдаваш паралелно Луната, Сатурн как участват в периода. Плутон винаги нещо елиминира, отстранява ненужното, но преди това те връща към  същото от преди време, изживяваш криза(та) и  с онова, което е оцеляло правиш промяната. Има и здравословни проблеми като реакция в такива периоди. Може да се наложи да се "откъснеш" от сигурното, стабилното-дом, семейство, родители и професионален статут. Нещо ще се разбута в тези сфери. И Плутон, и 4-ти дом, и Луна имат отношение към "края". Зависи колко силно си привързана към сферите, които управлява Луна, това ще покаже и колко силно ще реагираш на този транзит.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #718 -: Август 14, 2019, 02:56:32 pm »
Със сигурност няма да съм гостоприемна. Не обичам промените там, където ми е уютно. Още повече, че Плутон премахва излишното и изживяло ролята си, но по болезнен начин. Хубавата новина е, че всичко това ще става в секстил със Слънцето. Към Сатурн нямам забележки, неговата опозиция съм отработила и когато се налага, се стягам, за да го посрещна.
Но опозицията на Плутон все още не съм. А квадратът му към Слънцето ме разведе преди 12г., и то болезнено.
Та, признавам си, притеснява ме Плутон първо в квадрат с Луната и после с транзит през 4д.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #719 -: Август 15, 2019, 02:43:24 pm »

Yaya, нормално е да се притесняваш от нещо, което ще ти се случва за първи и единствен път, но ако погледнеш на този квадрат от друга перспектива, като на фазата последна четвърт. По-трудно ще е в началото защото Луна в Овен не знае какво е това да спре, да не търси инициатива, да не е все права и първа, а това е период на оттегляне, отдръпване навътре към себе си, рефлексите са на преден план, налага се да съобразиш с обстоятелства, хора, даже и такива, които отдавна смяташ, че не са в живота ти, а пак се появяват; може да се обвържеш само с нещо или някой, които са свободни или с проекти, които са на ход. Поне ще знаеш, че каквото и да се случи(ще) е истинско. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“