Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 154049 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #555 -: Август 13, 2017, 11:04:17 am »
Да се разпиша за последната сходяща квадратура тр.Плутон/ Юпитер.

Всичко, в което вярвах, беше сринато до основи!!! Отчитам го като болезнен, но и ползотворен период. Едва сега осъзнавам чистилището, през което преминах. Е, не се оплаквам от новото си аз, напротив - много си се харесвам така.
Не за първи път пиша, че астрологията и тарото много ми помогнаха в този период. Бях вманиачена да чета различна литература по темата.(тр.Плутон - 5дом)
Срещнах много и различни хора, които също допринесоха за промяната ми.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13570
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #556 -: Август 13, 2017, 02:21:22 pm »
Да се разпиша за последната сходяща квадратура тр.Плутон/ Юпитер.

Всичко, в което вярвах, беше сринато до основи!!! Отчитам го като болезнен, но и ползотворен период. Едва сега осъзнавам чистилището, през което преминах. Е, не се оплаквам от новото си аз, напротив - много си се харесвам така.
Не за първи път пиша, че астрологията и тарото много ми помогнаха в този период. Бях вманиачена да чета различна литература по темата.(тр.Плутон - 5дом)
Срещнах много и различни хора, които също допринесоха за промяната ми.
не си чела по 5д, а по 9д, където е Юпитер съУ8, затова и трансформация във вярата, с теб имаме почти еднакъв Юпитер по знак и градус, но моят е в 8д, транзитният Плутон У3 го квадратира точно от 4д, малко преди да достигне 5д. Сега транзитен Плутон със знак минус ще достигне отново квадрата с твоя Юпитер, а при мен отново ще кацне на Кету в началото на 5д. , но ще е в действащ квадрат с Юпи и с Венерката ми, ще сръчка със задна дата промени по темите на 2-ри, 3-ти и 4-ти дом, 7-ми и 9-ти дом, управлявани от голямото и малкото щастие- Венера и Юпитер  :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #557 -: Август 20, 2017, 09:53:12 am »
тр.Плутон каре Слънце Овен -тумор в главата,спешна операция

операцията е минала в понеделник/14.08/,на ретро меркурий,била е тежка и трудна,тумора  е от най-кофтите,за рецидив, трябва да се следи през 3 месеца,да не се образува пак
през носа са го вадили,присаждали са й кожа на устните,защото са я изрязали за да по добър достъп,ще се възтановява трудно и дълго,
но добрата новина,че няма засегнати зрение ,двигателни функции т.н ,следоперативно

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #558 -: Август 20, 2017, 12:46:29 pm »
Дай Боже, да се оправи момичето, Амин !
« Последна редакция: Август 20, 2017, 01:03:14 pm от Ребека »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #559 -: Август 22, 2017, 07:20:15 pm »
Колеги Плутон управител 6 ти дом транзитен през 8 ми дом какво носи? Плутон завинаги ми излезе от 7 ми дом 😊 кой като мен 😊

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #560 -: Август 22, 2017, 07:37:04 pm »
Колеги Плутон управител 6 ти дом транзитен през 8 ми дом какво носи? Плутон завинаги ми излезе от 7 ми дом 😊 кой като мен 😊
Браво!  :clap:

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #561 -: Август 22, 2017, 09:01:04 pm »
:Д честито, Грег!)))

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7432
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #562 -: Януари 15, 2018, 08:15:04 pm »
Колеги Плутон управител 6 ти дом транзитен през 8 ми дом какво носи? Плутон завинаги ми излезе от 7 ми дом 😊 кой като мен 😊
Транзитен плутон на к8...........там започва цикъл Юпитер/Плутон на моя к8,през 2007г.,декември.Плутон у6 интерсептиран 
дом(натално е в д5),Юпитер у7,у8.При мен събития от 2012г.стресови,2013,2014,и сега 2017г на квадрат юпитер/плутон. Психични,силни екстремни изживявания,посещения при психолог,първи срещи с астролог-2013г.Разговори с мъртви хора.При партньора събития,за които разбрах скоро.Наследства.
Натален плутон квадрат к8.Слънце секстил к8.
« Последна редакция: Януари 15, 2018, 08:30:47 pm от Сафо »

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #563 -: Януари 15, 2018, 08:48:54 pm »
Колеги Плутон управител 6 ти дом транзитен през 8 ми дом какво носи? Плутон завинаги ми излезе от 7 ми дом 😊 кой като мен 😊

сега вече мога да кажа, че съм щастлива за Плутон в 7 дом - това означава, че е излезнал от 6-ти.

А в 7-ми - още с приближаването ми "довя" доста плутонови контакти с различни хора ... та и досега .....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12588
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #564 -: Януари 15, 2018, 09:50:45 pm »
Колеги Плутон управител 6 ти дом транзитен през 8 ми дом какво носи?

Защитни ритуали, по-интензивно ежедневие, което може да се отрази на здравословния ти статус, ще споделяш обща професионална заетост, ще желаеш да бъдеш оценен, заради специфични твои умения, да завършиш започнато , но с някой друг, финансово ще се разграничиш/отделиш и/или договориш с роднини, колеги, съседи- въобще , за да имаш перспектива по взаимна инициатива, трябва да си "финансово здрав", в противен случай перманентни кризи, обсесии, разтурване на договорености.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #565 -: Януари 16, 2018, 08:40:30 pm »
сега вече мога да кажа, че съм щастлива за Плутон в 7 дом - това означава, че е излезнал от 6-ти.

А в 7-ми - още с приближаването ми "довя" доста плутонови контакти с различни хора ... та и досега .....
  Плутон през 7 ми донеса най-гадните и противни хора в живота ми , с които нямам  желание да ги видя никога. Много унижение и болка ..особенно зле беше като беше на десцедента ...

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #566 -: Януари 16, 2018, 09:02:42 pm »
  Плутон през 7 ми донеса най-гадните и противни хора в живота ми , с които нямам  желание да ги видя никога. Много унижение и болка ..особенно зле беше като беше на десцедента ...

Как да го тълкуваме тези, които сме пряко в живота на хора с тр. Плутон в 7-ми? Доста крайно за "неплутонов".
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #567 -: Януари 16, 2018, 09:50:07 pm »
Как да го тълкуваме тези, които сме пряко в живота на хора с тр. Плутон в 7-ми? Доста крайно за "неплутонов".
Аз сподерям опита си от този период все пак всеки хороскоп е различен. Плутон през десцедент, Плутон съвпад Нертун , Плутон квадрат Венера бяха особенно тежки ...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #568 -: Януари 16, 2018, 09:51:21 pm »
Когато Плутон застана на върха на 8 ми дом майка я оперираха ..

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #569 -: Януари 16, 2018, 10:05:42 pm »
Когато Плутон тритонира Луната ми в 4ти си купих апартамента все пак нещо е дал