Автор Тема: Транзити на Плутон  (Прочетена 160666 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13613
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #285 -: Септември 25, 2015, 08:10:04 pm »
Утре Плутон се обръща директен. Той нали е от бавните, та няколко дни май е стационарен и чак после тръгва напред. Ретрофазата му приключва на 12 градуса и 58 минути в Козирог
За кардиналните знаци 13-тия градус е един от критичните градуси и ако транзитна планета е стационарна в този градус може да доведе до кризисна ситуация. Даден е пример с бомбата в Световен търговски център през 1993г, когато Плутон е бил стационарно-ретрограден в критичен градус на МС
В моя натал на 12гр 51' е Плутон в дева, а тр Плутон У3 се намира  4д- най-голямата плутонианка в семейството започна от обяд да ме трови с приказките си на тема битовизми, все едно с баща ѝ не искаме да имаме хубав и подреден дом и да си живеем живота.  :-X

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #286 -: Септември 25, 2015, 09:54:23 pm »
Внимавай какви интимни партньори привличаш /освен ако не си вече омъжена/, ти и по натал си имаш съвпад Венера-Плутон в Скорпион - може да излезе на фокус тази тема в отношенията.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #287 -: Септември 25, 2015, 10:01:50 pm »
Как смятате, че ще се отрази транзитен Плутон към натален Марс в козирог, близо до дц?Плутон е управител на 5 дом, в момента се намира на 3 гр от Марс и на около 6 гр от ДЦ.
  :012: Да ви кажа не вярвам да се появи нов мъж.По-скоро ще изяснява отношенията си с наличния,ако има такъв.Плутон У5 го видях много бездеен при транзит.Нещо като амбициозния Юпитер и нищо.
 Преоценки,глупости към дома,който е управляван от Марс,никакво мърдане,никакво развитие.Не се излиза от сферата на интелектуалните разширения.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #288 -: Септември 25, 2015, 10:18:18 pm »
Може и някой марсов тип да ти докара, който да те дари с плутонични изживявания  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #289 -: Септември 25, 2015, 10:23:49 pm »
При мен декември отново ще ми нагази Венерата, кой знае какво ми готви  :012: Този път ще ми е интересно да проверя до колко съм си научила урока и дали този любовен непукизъм ще продължи и след Плуто  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13613
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #290 -: Септември 25, 2015, 10:57:25 pm »
Как смятате, че ще се отрази транзитен Плутон към натален Марс в козирог, близо до дц?Плутон е управител на 5 дом, в момента се намира на 3 гр от Марс и на около 6 гр от ДЦ.
5д е свързан с децата и творчеството, 6д със здравето, а Марс с интервенциите, в знак козирог може да е свързано със стоматологична процедура за разкрасяване.

Liliq

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #291 -: Септември 26, 2015, 05:17:36 pm »
При мен Плутон преминава през 1 дом и ще мине през Венера за трети път.Нищо не е същото като правя сравнение с преди и сега възгледите ми за любовта са тотално променени. Разделих се с много илюзии.До сега всичко беше по скоро на емоционално ниво, а сега след като отново е директен :017:?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #292 -: Септември 29, 2015, 10:17:39 pm »
И при мен минава през 1 дом и прави квадрат към Венера. Потвърждавам това, което си написала.
Сега...въпреки цялата помия си хващаш оцелелите чисти виждания за любовта и с тях си изграждаш нова, по-зряла, с много повече палитри, по-твърда и непоклатима представа за любовта. Не позволявай да ти подейства деградиращо. Онова, което искаш сега вече е истинско, с характер и без захаросаните украси.
Поне аз така го разбирам. Поизтупай си душичката и давай напред  :38:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #293 -: Септември 29, 2015, 10:29:37 pm »
Откакто тръгна директен отново имам чувството, че преминавам през същата помия, каквато и миналата година. Разликата е, че сега съм доста по-сдържана и не правя емоционални сцени. Взимам уж по-зрели решения, но ме е страх, че ще покажа слабост и ще предам себе си  :( Дано успея да премина и това изпитание. Горката ми Венера, буквално е смазана от тежестта на Плутон.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #294 -: Септември 30, 2015, 12:10:46 am »
Сега, като гледам, че пишете за квадрат - гледам, че при мен ще направи секстил с Венера след някоя друга годинка, като ми остави тао квадрата намира.

Някой да сподели повечко а секстил с Венера? Венера ми е в скорпион и в 8 дом и му е подвластна .... Той пък натално е във везни и в 7 дом, свързани са, този секстил може и да е за добро .... :017:
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13613
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #295 -: Септември 30, 2015, 01:04:52 am »
Някой да сподели повечко а секстил с Венера?
Преди време, когато беше в стрелец  от 4д  направи секстил с моята Венера У2, У9 във 2д- тогава заминах за пръв път при мъжа си зад граница и без особени усилия изкарах за няколко месеца пари, които тук за година къртовски труд получавах.
Секстилът е хармоничен аспект, а когато е налице между Венера и Плутон=пари!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #296 -: Септември 30, 2015, 12:21:54 pm »
Ох .... дано - то ще е след 2 години някъде, но сигурно ще съм изплатила част от заемите за операциите и ще съм доволна :) Пък знам ли - и доп. пари може да се изкарат - бих се радвала :) Венера ми е У2, но е в 8 дом, в скорпион и всичко правя със заеми. :) Тъкмо изплатя няколко и кацат няколко нови  :(
Над силата е само умението да я владеем!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #297 -: Октомври 02, 2015, 02:38:40 pm »
След като ме разтресоха пак емоциите в началото на седмицата, вече съм доста по-спокойна. Не вярвах, но Плутон ме е направил една идея по-корава. Мислех, че пак ще направя същите грешки, но ето, че след като си изчетох едно хубаво конско се спрях. Дадох си сметка, че човек трябва да запазва хладнокръвие и да не позволява на емоциите да го водят. Ще ме вкара в правия ред той  :012: Сега и Сатъра като ми дресира романтичната Луна и ще съм 6  ;D ;D ;D

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #298 -: Октомври 05, 2015, 12:11:43 pm »
Транзит на Плутон върху северен възел в козирог, в 8ми дом, куспидата е в стрелец. Започна преди почти 3 години- баща ми почина точно като започна, после големи промени, първо вътрешни, после външни. Тотална смяна на интереси, професия, външност на 180 градуса, но все в положителна посока. От бизнес-дама станах художничка, започнах активно да се занимавам със спорт 22кг надолу. Промяна във всяка сфера. И всичко сякаш ставаше много лесно и успешно. Вече интерес и към астрологията. Скоро завършва транзита, но не съжалявам за нищо, всичко е само по-добро.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3358
Re: Транзити на Плутон
« Отговор #299 -: Октомври 05, 2015, 12:23:25 pm »
Всичко това няма как да е само от плутон, още по-малко от транзит върху възел. :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.