Автор Тема: Карти на известни личности  (Прочетена 77949 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карти на известни личности
« Отговор #225 -: Януари 05, 2017, 07:18:08 pm »
Джанет Джексън стана майка на момченце 50г този вторник

http://www.astro.com/astro-databank/Jackson,_Janet

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Карти на известни личности
« Отговор #226 -: Януари 07, 2017, 09:48:07 pm »
Почина Джордж Майкъл

Защо така? Много неприятно...  :(



Кокаин. Има случаи и на здрави, млади хора на по 30 години, които внезапно умират от сърдечна недостатъчност. Той дори дълго е издържал.
Но това трябва да се оповести официално, за да чуят келешите, които се опитват да живеят като рок звезди. Както и спохождащите заболявания, проблеми със съня и депресии. Никой не говори за това. Има екстремни случаи като Ейми Уайнхаус давани за пример. Но те не са удачен пример. Всеки си мисли: "Е, свършила е зле, защото не е имала мярка и е прекалявала жестоко". Не си дават сметка, че ако го карат полека резултатът пак ще е същия само че с удължена във времето агония.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Карти на известни личности
« Отговор #227 -: Януари 16, 2017, 08:45:18 am »
Гледах филм за тази жена и много ме заинтригува, въпреки, че явно във филма малко бяха понапудрили нещата. Жената е много известна, аз лично никога не съм я харесвала, но след филма мнението ми малко се промени.
Честно казано картата ме изненада, очаквах аспект на слънцето със Сатурн но не точно такъв и в тези знаци, а всъщност най-изненадваща ми беше позицията на луната предвид това коя е жената и какъв живот е водила, и води и сега.
Според вас с какво се занимава и какъв е бил животът й?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карти на известни личности
« Отговор #228 -: Януари 16, 2017, 05:35:47 pm »
Според вас с какво се занимава и какъв е бил животът й?
сбъркала си темата, ето мястото за подобен въпрос:
http://astra.la/forum/index.php?topic=292.0

Иначе жената е тази: http://www.astro.com/astro-databank/Versace,_Donatella

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Карти на известни личности
« Отговор #229 -: Януари 16, 2017, 06:35:43 pm »
Развалихте загадката, сега вече няма какво да се каже.

Но тъкмо се чудех за опозицията Слънце-Сатурн в 1/7 дом. И като видях каква гротеска е, ми стана ясно. А е ангажирана в модния бранш, явно е някакъв детски проблем със самооценката.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Карти на известни личности
« Отговор #230 -: Януари 16, 2017, 07:59:31 pm »
Донатела поема бизнеса на брат си Джани. След убийството му. То е ясно, че нещата там са малко фамилни. Но къде не е била съвсем двигател.
Дали е ниска самооценка, дали е живот в сянка на брат си...
Бих казала, че е дори симпатична преди пластичните операции. Чаровна в несъвършенствата си.
Има това типично 1-водомно, овенско в чупката на носа.

Хич не бих предположила мода, но и не се зазяпах особено.
Направи ми впечатление, че Нептун е управител на 10 от 3 - или 10 дом за брат й. Че попада в 6 на Донатела. Но по-късно ще зяпам повече.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Карти на известни личности
« Отговор #231 -: Януари 16, 2017, 08:04:40 pm »
И на мен картата не ми изглежда много фешън, да е ангажирана в модния бранш. Но може би я бива в организаторската част, да владее и управлява – по Слънце-Меркурий/Сатурн. На пръв поглед не изглежда много творческа личност, по-скоро с добър бизнес нюх.
« Последна редакция: Януари 16, 2017, 08:06:35 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Карти на известни личности
« Отговор #232 -: Януари 16, 2017, 08:12:35 pm »
Акрукс, що трябваше да казваш?

Донатела е била дизайнер на линията Версус на Версаче още преди да убият брат й, а след смъртта му е главен дизайнер на модната къща. Което потвърждава правилото за модни дизайнери с венери в овен, но нейната даже е в 12ти дом.

Тя се е занимавала с пиара на марката и е била голяма купонджийка, което никак не ми се връзва с луната в дева.

Първият й съпруг преди да се ожени за нея е бил гадже на Джани ;D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Карти на известни личности
« Отговор #233 -: Януари 16, 2017, 08:52:46 pm »
Баджинак със сестра си това е доста фешън  :012: Явно при тях 2-8 дом се наследява двустранно  :D

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Карти на известни личности
« Отговор #234 -: Януари 16, 2017, 09:39:37 pm »
Акрукс, що трябваше да казваш?

Донатела е била дизайнер на линията Версус на Версаче още преди да убият брат й, а след смъртта му е главен дизайнер на модната къща. Което потвърждава правилото за модни дизайнери с венери в овен, но нейната даже е в 12ти дом.

Тя се е занимавала с пиара на марката и е била голяма купонджийка, което никак не ми се връзва с луната в дева.

Първият й съпруг преди да се ожени за нея е бил гадже на Джани ;D

Е, Тери, ти голяма бомба пусна с тези родови любовни отношения.

Да предположим, че Юпитер като у8 и в съвпад с Уран на Иц в Рак, предполага към по-освободени сексуални връзки в Иц-то.  :D
Няма лошо, като се обичат хората.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Карти на известни личности
« Отговор #235 -: Януари 17, 2017, 09:35:59 am »
Един екзалтирал У8 Юпитер в съвпад с Уран,диспозитора им луна дева вманиачаването +Плутон Лъв/екзалте/връх на тау по оста 1-7 + заточен У1Венера , пластиките до каква гротеска  са я  докарали,а втората е като излязла от Аушвиц
опозето слънце- сатурн ,чувствала се все недостатъчно обичана,ценена,харесвана, и е пълнила празнотата със силикон,а на марс близнаци фитила е къс мисъл-действие



« Последна редакция: Януари 29, 2017, 08:59:50 am от strelicka »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Карти на известни личности
« Отговор #236 -: Януари 18, 2017, 09:02:56 am »
Видът й е кошмарен, вярно е, а не е била отчайващо грозна като млада. В интерес на истината не знам бащата какъв е бил, но тя е най-малкото дете, с 10 години по-малка от Джани и другия брат.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Карти на известни личности
« Отговор #237 -: Януари 28, 2017, 12:14:48 pm »
Днес се занивамам с Нашето момче Гришо .... ето му картата. Ако часът е след 12 на обяд, този мистичен триъгълник ще се разпадне, а както знаем, той има не малко късмет - това не означава, че не полага и къртовски труд. Значи, може да предположим, че е роден преди обяд.


sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Карти на известни личности
« Отговор #238 -: Януари 28, 2017, 12:45:56 pm »
Благодаря ти за тази карта, даде ми надежда, че Марс в Рак не е присъда срещу спорта :). Неговият е добре подкрепен от Слънцето и Плутон.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карти на известни личности
« Отговор #239 -: Януари 28, 2017, 02:54:46 pm »
Днес се занивамам с Нашето момче Гришо .... ето му картата. Ако часът е след 12 на обяд, този мистичен триъгълник ще се разпадне, а както знаем, той има не малко късмет - това не означава, че не полага и къртовски труд. Значи, може да предположим, че е роден преди обяд.

пр. Марс е в лъв 9* , съвпад с пр. Юпитер 10* 39' лъв
пр. Венера лъв 4*52' съвпад с нат. Юпитер

натално Мерка е с квадрат от Марс, но в настоящия период дир. Меркурий е в съвпад Слънце и секстил с Марс