Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 116260 пъти)

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #525 -: Май 28, 2017, 11:41:21 pm »
Някоя сладка нова любов няма ли? :)

Няма, но има някакво неистово желание за такава. За разлика от Плутон опозиция венера, където имаше от интересни по-интересни случки.  :) :) :) Откакто започна транзита все ме избива за желание за сериозна връзка. Явно работи на на емоционално ниво.  Или по-логично да се изчакат други транзити и прогресии да отключат фона. Все пак тежките планети са само фон.
« Последна редакция: Май 28, 2017, 11:45:23 pm от odin »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #526 -: Май 28, 2017, 11:53:49 pm »
При мен транзитно е на МЦ.
Уран през десети дом на два пъти ме кара да търся по- добра работа , дано сега не следва същото.
Нещо не се сещам за евентуални последствия, но има време да си покаже рогата.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #527 -: Май 29, 2017, 12:02:18 am »
Няма, но има някакво неистово желание за такава. За разлика от Плутон опозиция венера, където имаше от интересни по-интересни случки.  :) :) :) Откакто започна транзита все ме избива за желание за сериозна връзка. Явно работи на на емоционално ниво. Или по-логично да се изчакат други транзити и прогресии да отключат фона. Все пак тежките планети са само фон.

Да, нека се разгърнат и се надявам да споделиш. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #528 -: Май 29, 2017, 11:21:00 am »
Да, нека се разгърнат и се надявам да споделиш. :)

Задължително ще споделя  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #529 -: Юни 12, 2017, 09:32:55 pm »
Нептун е стационарен от днес в посока да сменя директното си движение в ретро, а интересното е, че е в аспект куинконкс с Юпитер, който е стационарно-директен. Идеи при тълкуването ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #530 -: Юни 12, 2017, 09:52:05 pm »
Аз гледах, че до дни предстои Юпитер да направи куинкокс, както с Нептун, така и в диспозитора си Венера - тронова - до йод. А тогава започва и нов цикъл Слънце/Меркурий в първия градус на Рак - малко по-широка опозиция към Сатурн (с дисп. Юпитер). Плетеница :)

Аз предпочитам да гледам при мен какво се случва, но в общ план - от йода - Юпитер/Нептун/Венера очавкам да има хармонизиране в зациклени отношения. Новият цикъл Слънце/Меркурий в опозиция на Сатурн - разрушаване ан статуквото, за да се сътвори ново.

При мен тези фигури не са на случайни места - тр. Нептун на градус от Асцендента, тр.Юпитер в опозиция на наталния - по линията 1/7 дом и Венера в тригон с Меркурий (У4, У7). Очаквам точно облагородяване ан взаимоотношенията, поставяне на една по-духовна основа с високи ценности.

А новият цикъл Слънце/МЕркурий е в опозиция н нталното - У6 в 10 дом и в опозиция на тр. Сатурн. Очаква се преструктуриране на работа. Вероятно ще ни съобщят ...
« Последна редакция: Юни 12, 2017, 11:10:17 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #531 -: Юни 12, 2017, 10:17:11 pm »
Идеи при какво тълкуване-лично или мунадно общочовешко. Мунадно се усети сътресение в силата  :012: раздвижиха се подземните води и земята се разтресе, фанатизма религиозен си тече -нищо ново, в личен план нищо не мисля, че би се случило -дрън мрън, по-скоро бих усетила в един по-фин план сътресението в силата, но то е по-скоро лично субективно и надлично усещане, за да го изразя глаголно  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #532 -: Юни 14, 2017, 01:59:06 am »
от йода - Юпитер/Нептун/Венера очавкам да има хармонизиране в зациклени отношения
Йод не е конфигурация, която хармонизира зациклени отношения, напротив- самата конфигурация е зацикляне и се отработва натално с години, понякога никога
стационарен Юпитер сега е на средната точка на моите два Йода , които са с връх Юпитер
когато премина над тази точка, като директен, през ноември миналата година, малката се изпокара с мен и мъжа ми, и все още не сме хармонизирали напълно отношенията с нея 

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #533 -: Юни 15, 2017, 03:57:45 pm »




При мен тези фигури не са на случайни места - тр. Нептун на градус от Асцендента, тр.Юпитер в опозиция на наталния - по линията 1/7 дом и Венера в тригон с Меркурий (У4, У7). Очаквам точно облагородяване ан взаимоотношенията, поставяне на една по-духовна основа с високи ценности.



Алена, хареса ми очаквам като отговор на това, за което попитах. Да видим каква ще е перспективата в засегната при теб сфера, при звездна констелация, която  не  сочи перспектива за определения период, в частност при теб  ще са засегнати финансови взаимоотношения с другия/-ите, някак предстоящо или вече "преболедувано" (не)бъдеще  на тип по-близки взаимоотношения?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #534 -: Юни 15, 2017, 10:57:37 pm »
За финансовата страна ми беше убегнало, а си права :)

И =>

... някак предстоящо или вече "преболедувано" (не)бъдеще  на тип по-близки взаимоотношения?  :)

За това не се бях замисляла - заради куинкокса ли?
Над силата е само умението да я владеем!

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #535 -: Юни 24, 2017, 10:10:46 pm »
Задължително ще споделя  :)

Нещо го удрям на партита и алкохолни мероприятия. Май така ми се отразява Нептун тригон Венера.  ???

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #536 -: Юни 26, 2017, 10:57:44 am »
И това е по Нептун/Венера, но аспектът е продължителен, така че може и другото да дойде покрай забавленията  ;) Ако пък не, ще се накупонясваш  :singing: :103:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #537 -: Юни 26, 2017, 08:43:12 pm »
И това е по Нептун/Венера, но аспектът е продължителен, така че може и другото да дойде покрай забавленията  ;) Ако пък не, ще се накупонясваш  :singing: :103:

Да така е. Добре че е зелен аспекта. И с една рибка продължава драмата. Отново по Нептун. два телеца отсвирих, един водолей се чудя дали да не го омайвам. Окончателно се отървах от един скорпион.  Но за съжаление нищо ново. Есента има много интересни аспекти ще видими дали ще се появи нещо ново и впечатляващо. :) Нещо което да си заслужава. Нещо което да предизвика туптене в гърдите и спиране на дъха  :) :) :) ???
« Последна редакция: Юни 26, 2017, 08:45:39 pm от odin »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #538 -: Юни 26, 2017, 10:07:07 pm »
Мъжете и жените реагират различно на транзитите, особено на социалните и трите външни планети.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #539 -: Юли 01, 2017, 01:24:03 am »
Нещо го удрям на партита и алкохолни мероприятия. Май така ми се отразява Нептун тригон Венера.  ???
Като по учебник се появи нова рибка като от нищото  :19: Но за съжаление мисля историята да свърши там където е започнала. Старата рибка ми попиля нервите но това го отдавам на съвсем други транзити. Все пак започна квадратурата на сатурн към лилит и юпитер квадрат венера и както изглежда ке ми попилеят нервите през идния месец.  :91: Чудя се дали да се занимавам с нови женски попълнения този месец. Въпреки че се появяват доста нови лица усещам че всичко ще претърпи фиаско  :91: Може би трябва да се пасува. Въпреки че ми се играе..