Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 116579 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #135 -: Март 29, 2014, 12:51:24 pm »
И малко вода ще свърши работа. :D


Там е работата,че "малко вода" не върши -иска се многооооооооооо Вода ,за да утолиш жаждата на огнена Луна. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #136 -: Март 29, 2014, 01:00:36 pm »
Моят специалитет е поливане с леден душ и редуване с гореща пара  :012: - казват, че било много тонизиращо и полезно за здравето.

 За кое здраве ?!?
 За здравето на Скорпион/Плутон -Да !
 За здравето на емоционалните Марсове -Да!
...ама за друго здраве,е твърде "здраво"  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #137 -: Март 29, 2014, 01:04:31 pm »
...ама за друго здраве,е твърде "здраво"  ;)

Който го е страх от мечки, да не ходи в гората!  :19:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #138 -: Март 29, 2014, 01:16:57 pm »
Тук ,посоката е обратна,не е необходимо да се накалява ,закаленото .

А пък Мечката и Гората ,са за онези ,които живеят в Мъглата. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #139 -: Април 01, 2014, 03:32:53 pm »
какви впечатления имате от транз Нептун през даден дом, но неаспектиращ нищо? При мен той е първия У10 и в момента минава през 9 дом. Изгубих всякакво желание за работа, хич не ми е ясно, какво ще правя за в бъдеще. Вече е и на 6 гр от Слънцето. Дали ще премине скоро това замъгляване?

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #140 -: Април 01, 2014, 09:58:47 pm »
Нептун ми транзитира в 6 дом, който има отношение и към работата, и към ежедневието. Към момента е сключил тригон към Слънцето.. През престоя си във последните градуси на Водолей и началните градуси на Риби, не е правил мажорни сходящи аспекти. Откакто е в 6 дом, което за моя животец е доста дълго време, и главата си мога да забравя някъде. Като по-малка изобщо не бях така - измислях си, че съм разсеяна, за да се оттърва от някои задачи, но доста неща забелязвах около себе си. В момента ми е малко трудно да фокусирам дори познати хора на улицата и си е направо постижение да видя някой.  :012: :012: Не знам, някак си свикнах да си живея така, по-добре да си седи в 6 дом, отколкото да ми влиза в седми.  :012: :012: Просто го приемаш като част от живота и това е. Отдели повече време за себе си, за релаксация и може и вдъхновението ти за работа да се върне в разумнин граници. Нептун не е планета, която обича да й се дава зор, така че просто забрави за бързите обороти. За сметка на това ще станеш хлъзгавка като рибка за да намериш времето, в което тайничко да си помързелуваш.  :012: Някъде из книжлетата бях чела за някакъв примерен казус - някакъв човек, който бил автор и имал подобен аспект на Нептун, който му засяга работата, а той бил писател и му секва творческото вдъхновение. Бил много точен - всяка сутрин ставал в еди колко си, правил си закуска в еди колко си, пишел до не знам си колко си часа - всичко по графииик. И се ужасил от този аспект, защото повече искал да си поспива вече, не можел да става рано, тежало му да си прави вече закуска толкова рано - за негово учудване като приел по-бавното вършене на работата, установил че дори и с късничкото поспиване и без графика пак достигал определения обем работа или дали не беше повече - вече не помня точно - но помня, че накрая Нептун и човека заживели заедно щастливо.  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #141 -: Април 01, 2014, 10:01:09 pm »
С тоя Нептун в съвпад у5 ще си проспя и Принца, да му се не види!  ;D :91:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #142 -: Април 01, 2014, 10:05:51 pm »
Ти гледай да не помислиш някой крастав кон за принца.  :012: :012: :012:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #143 -: Април 01, 2014, 10:06:52 pm »
Нептун ми транзитира в 6 дом, който има отношение и към работата, и към ежедневието. Към момента е сключил тригон към Слънцето.. През престоя си във последните градуси на Водолей и началните градуси на Риби, не е правил мажорни сходящи аспекти. Откакто е в 6 дом, което за моя животец е доста дълго време, и главата си мога да забравя някъде. Като по-малка изобщо не бях така - измислях си, че съм разсеяна, за да се оттърва от някои задачи, но доста неща забелязвах около себе си. В момента ми е малко трудно да фокусирам дори познати хора на улицата и си е направо постижение да видя някой.  :012: :012: Не знам, някак си свикнах да си живея така, по-добре да си седи в 6 дом, отколкото да ми влиза в седми.  :012: :012: Просто го приемаш като част от живота и това е. Отдели повече време за себе си, за релаксация и може и вдъхновението ти за работа да се върне в разумнин граници. Нептун не е планета, която обича да й се дава зор, така че просто забрави за бързите обороти. За сметка на това ще станеш хлъзгавка като рибка за да намериш времето, в което тайничко да си помързелуваш.  :012: Някъде из книжлетата бях чела за някакъв примерен казус - някакъв човек, който бил автор и имал подобен аспект на Нептун, който му засяга работата, а той бил писател и му секва творческото вдъхновение. Бил много точен - всяка сутрин ставал в еди колко си, правил си закуска в еди колко си, пишел до не знам си колко си часа - всичко по графииик. И се ужасил от този аспект, защото повече искал да си поспива вече, не можел да става рано, тежало му да си прави вече закуска толкова рано - за негово учудване като приел по-бавното вършене на работата, установил че дори и с късничкото поспиване и без графика пак достигал определения обем работа или дали не беше повече - вече не помня точно - но помня, че накрая Нептун и човека заживели заедно щастливо.  :012:

благодаря за споделеното .... ами аз не че поспивам и мързелувам, ама само нумерология и астрология са ми в главата - вече изпушвам ... и се притеснявам, че може да си загубя работата, знам ли ... ама по твоите думи излиза, че не трябва да се притеснявам за този въпрос ... както дойде ...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #144 -: Април 01, 2014, 10:08:50 pm »
Ти гледай да не помислиш някой крастав кон за принца.  :012: :012: :012:

Повече никакви коне, чакам моето златно магаре.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #145 -: Април 01, 2014, 10:16:36 pm »
След 2 гр. Нептун прави съвпад Слънце-вървя и спя,ям и спя,спя и..бълнувам,като дъщерята на Бонифас сомнамбула съм.Аз чакам катър за принц,щото са специална селекция.. :012:

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #146 -: Април 01, 2014, 10:38:48 pm »
Повече никакви коне, чакам моето златно магаре.  ;D

Щом е златно и може да те носи на гръб, има някаква полза от него.  :012: :012: :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #147 -: Април 02, 2014, 02:55:49 pm »
Още нещо по Нептун - напоследък така се отплесвам като слушам и гледам някое музикално клипче, че редовно ми горят филийките. Тая сутрин за закуска миришеше на доста изгоряло, а аз продължавах да седя и да слушам музичка и въобще не се сещах за миризмата, докато не се надигна пушек от кухнята... А по принцип чак такъв заплес не съм.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #148 -: Април 02, 2014, 03:02:24 pm »
По - лошо е когато си по рождение така ... За себе си говоря.  :57: :57:  :lol_hitting:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #149 -: Април 02, 2014, 03:10:26 pm »
По рождение съм като кон с капаци - все бързам, все устремена нанякъде... Изключително много ме дразнят нихилизмът и мудността, на нас така генетично ни е заложено да сме по-динамични, дори ако живеем в малко населено място, просто темпото на живот е друго. А тук все не мога да се отпусна и да пробвам да не натискам постоянно газта. Но вече се научих и аз да позакъснявам, по български, с толеранс 15-20 минути.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui