Автор Тема: Транзити на Нептун  (Прочетена 116342 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #300 -: Юни 28, 2015, 05:50:23 pm »
Моя Нептун кръжи точно над Д5 ретрограден и прави тригон с наталната ми Венера и с АС. Ту се връща в Д4, ту продължава в Д5. От цялата работа почнахме да се сваляме с един колега, който преди за мен беше най-грозния мъж на света. Сега пак го виждам грозен обаче ми е мноооого възбуждащ и го желая. Лошото е, че това влияние няма да мине скоро. Не го харесвам но го желая. Такова нещо до сега не ми се беше случвало...  :91:
  :043: :043: :D Хич не му обръщай внимание на този мъж,Нептун те баламосва.  :d030: :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #301 -: Юни 28, 2015, 05:50:57 pm »
Happy, значи Нептун не е "виновникът" . :)
Транзитите показват какво и къде трябва да побутнем, разчистим, пооправим в картата ни за да -спим спокойно, да се храним редовно и здравословно, да се срещаме с любими хора и т.н., по начин отразяващ спецификата на същите. В случая, ти си припознала спокойния сън с природата на Нептун и си я въвела в ежедневието си и ако чрез Нептун ще се разбереш защо сънят ти по принцип е накъсан, идващ трудно е чудесно. Успех.  :)

Благодаря :), Нептунианке :)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #302 -: Юни 28, 2015, 08:52:31 pm »
  :043: :043: :D Хич не му обръщай внимание на този мъж,Нептун те баламосва.  :d030: :08:
Дааа, и то доста успешно! Лошото е, че по моите изчисления Нептун ще си кръжи на Д5 поне до 2027 г., което за мен означава, че с какъвто и мъж да се хвана, все ще е заблуда. И когато евентуално се осъзная, може да е прекалено късно  ???

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #303 -: Юни 28, 2015, 09:05:07 pm »
Дааа, и то доста успешно! Лошото е, че по моите изчисления Нептун ще си кръжи на Д5 поне до 2027 г., което за мен означава, че с какъвто и мъж да се хвана, все ще е заблуда. И когато евентуално се осъзная, може да е прекалено късно  ???
Значи Нептун ти е У5 и си е във владението.Остава да видиш какви са наталните аспекти на Нептун към К5,към планетите в 5Д и по-разтеглено с другите планети,за да анализираш качеството на любовните ти връзки(дано да е положително).Мъже със Слънце или акцент Риби,Нептун в 1Д.Мога да се похваля,че точно такъв ме е "заковал" от мнооооого време и никак не ми е лошо-моят Нептун У9 е в 5Д  ;) :D Получава секстили от Марс/Юпитер,тригони от 3 планети в Овен и една опозиция от Сатурн У7  :d030: :012:
« Последна редакция: Юни 28, 2015, 09:07:58 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #304 -: Юни 28, 2015, 09:36:17 pm »
Значи Нептун ти е У5 и си е във владението.Остава да видиш какви са наталните аспекти на Нептун към К5,към планетите в 5Д и по-разтеглено с другите планети,за да анализираш качеството на любовните ти връзки(дано да е положително).Мъже със Слънце или акцент Риби,Нептун в 1Д.Мога да се похваля,че точно такъв ме е "заковал" от мнооооого време и никак не ми е лошо-моят Нептун У9 е в 5Д  ;) :D Получава секстили от Марс/Юпитер,тригони от 3 планети в Овен и една опозиция от Сатурн У7  :d030: :012:

Моя Нептун е във Д2 и не прави никакви аспекти към К5. И в Д5 нямам никакви планети. Иначе мъжа, който искам е с Ац Риби :) Ама той не знае...  :57:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #305 -: Юни 28, 2015, 09:42:18 pm »
Дааа, и то доста успешно! Лошото е, че по моите изчисления Нептун ще си кръжи на Д5 поне до 2027 г., което за мен означава, че с какъвто и мъж да се хвана, все ще е заблуда. И когато евентуално се осъзная, може да е прекалено късно  ???

ретроградния му период дава осъзнаване, така че по това време ще можеш да прецениш, кой си струва и така да вземеш хубавото от Нептун.

А кой дом ти управлява Нептун?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #306 -: Юни 28, 2015, 09:47:00 pm »
ретроградния му период дава осъзнаване, така че по това време ще можеш да прецениш, кой си струва и така да вземеш хубавото от Нептун.

А кой дом ти управлява Нептун?

Пети дом. Сега ми е ретрограден.  Осъзнавам ама...  :91:
« Последна редакция: Юни 28, 2015, 09:49:21 pm от vermm »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #307 -: Юни 28, 2015, 09:50:37 pm »
Аз като имам Нептун/ Венера ще чакам Вълшебната флейта, Златния кавал, а не измами и илюзии :012:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #308 -: Юни 28, 2015, 10:04:44 pm »
Пети дом. Сега ми е ретрограден.  Осъзнавам ама...  :91:

е сега ще чистим, ще размиваме ... и после пак, смело напред :) ... бих ти препоръчала книжката Пътят на себеразкриването, от Трейси Маркс. "Боговете на промяната" също ще свърши някаква работа.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #309 -: Юни 28, 2015, 10:13:14 pm »
е сега ще чистим, ще размиваме ... и после пак, смело напред :) ... бих ти препоръчала книжката Пътят на себеразкриването, от Трейси Маркс. "Боговете на промяната" също ще свърши някаква работа.
"Боговете на промяната" е супер. Прочетох я и от там доста неща научих. Още ми е малко каша, но ... Другата ще я потърся. Мерси отново  :58:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #310 -: Юни 28, 2015, 10:58:18 pm »
Точен тригон на тр. нептун и натална луна, нямат аспект в рождената карта. Има положителни пси-проявления. Но и се запуши здраво канала. Ще трябва сериозно клякане-бъркане. Мръсното от кухнята се /по/връща в банята. Ужас!

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #311 -: Юни 28, 2015, 11:00:31 pm »
Това с канала звучи като ретро Сатурн в Скорпион, Нигме.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #312 -: Юни 28, 2015, 11:04:26 pm »
Това с канала звучи като ретро Сатурн в Скорпион, Нигме.
И това го има на К4 ми е 19 гр  скорпион-там има виолантна неподвижна звезда. Пък нептунА е у 8д и е в 4 д в моята карт. Утре ще го мъчим, израждаме-картоф ли е ,друго ли е.... :57:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #313 -: Юли 27, 2015, 03:22:44 pm »
От както Нептун мина К9 и влезе в дома си,всичко чешми,кранчета врътки,душове в къщата ми спукаха нервите.Все нещо прокапва и аз го подменям.Някои прокапват след смяната.С тези малки,досадни капки се занимавам месеци.  :91:
« Последна редакция: Юли 27, 2015, 03:24:53 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Нептун
« Отговор #314 -: Юли 27, 2015, 03:32:09 pm »
От както Нептун мина К9 и влезе в дома си,всичко чешми,кранчета врътки,душове в къщата ми спукаха нервите.Все нещо прокапва и аз го подменям.Някои прокапват след смяната.С тези малки,досадни капки се занимавам месеци.  :91:
Нептуновият дом е 12-ти, а не 9-ти
А дали не е аспекти към нат Уран в 4д?