Автор Тема: Филми и сериали  (Прочетена 170888 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Филми и сериали
« Отговор #240 -: Февруари 14, 2015, 07:32:12 pm »
замислям се дали да не го изтегля  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Филми и сериали
« Отговор #241 -: Февруари 14, 2015, 07:43:09 pm »
Нарочно ли са избрали такава семпла, посредствена патица, за да може мистър Грей да я съблазни?  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Филми и сериали
« Отговор #242 -: Февруари 14, 2015, 11:11:16 pm »
Cabin by the Lake (2000)

Някой гледал ли е този филм? Чета отзивите в един сайт, филмът изглежда доста интересен.

Не е лош

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Филми и сериали
« Отговор #243 -: Февруари 15, 2015, 01:01:04 am »
замислям се дали да не го изтегля  :012:

Филмът е уникална тъпотия, главната героиня е уфца.  ;D

Изгледах го в лошо качество, но и в добро да беше, някак ми убягва смисълът на този двучасов сюжет.
« Последна редакция: Февруари 15, 2015, 09:41:36 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Филми и сериали
« Отговор #244 -: Февруари 15, 2015, 12:30:37 pm »
Предполагам,че е тъпотия.Ще изчакам да го качат в замунда.То бяха големи реклами,голямо чудо,очаквам е да пълна боза  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Филми и сериали
« Отговор #245 -: Февруари 15, 2015, 12:46:08 pm »
Филм с размит сюжет, така го определям.

Гледала съм и други филми с по-хард еротични сцени, но имаше някакъв замисъл, интрига, действие. Докато този ми се стори някак празен, а се точи 2 часа. А да го гледа човек само заради еротичните сцени не си заслужава.

Ето този, например, е в пъти по-добър: http://www.imdb.com/title/tt0267261/

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Филми и сериали
« Отговор #246 -: Февруари 15, 2015, 12:49:08 pm »
А някой гледал ли е "Theory of everything"? Днес мисля да си го изтегля,сигурно от 2 седмици му се каня  :97:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Филми и сериали
« Отговор #247 -: Февруари 16, 2015, 03:44:19 pm »
50 нюанса в сиво не съм го гледала и не съм сигурна дали ще го гледам. Като му гледах рекламите младата дама ми направи доста неприятно впечатление със своята безличност и с облеклото си, което подобава изключително на девствена учителка работеща в детска градина и което абсолютно изключва всякаква възможност да бъде забелязана от такъв тип мъж  :012: Може би ще си го спестя. Не обичам да гледам хора, които нарушават вътрешната ми хармония със своята безличност и неестетичност  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Филми и сериали
« Отговор #248 -: Февруари 16, 2015, 03:56:12 pm »
Че то има ли облечени в тоя филм, аз мислех че все ще са голи :012:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Филми и сериали
« Отговор #249 -: Февруари 16, 2015, 04:08:49 pm »
Същата история и с " Вината в нашите звезди". Замисъла му беше интересен и може би щеше да ме трогне ако не беше главната актриса. Рядко грозно и отблъскващо същество облечено в безумно отвратителни дрехи съчетани по убийствено отблъскващ начин. Единственото, което изпитах от филма беше досада докато другите около мен бършеха колективно сълзи и сополи. И мен щеше да ме трогне-признавам си... Примерно ако в ролята беше някоя красавица, можех да пусна една, две сълзи  :012: Какво да направя като страданието на красивите хора ме трогва тъй дълбоко  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Филми и сериали
« Отговор #250 -: Февруари 16, 2015, 04:29:21 pm »
Че то има ли облечени в тоя филм, аз мислех че все ще са голи :012:

Разбрах, че е имало бдсм изпълнения, но за съжаление повечето сцени трябваше да ги разгадавам върху изцяло черен екран.  ;D

И мен главната героиня ме подразни с безличността си. Същата като в онази сълзлива вампирска поредица /Здрач/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Филми и сериали
« Отговор #251 -: Февруари 16, 2015, 04:33:22 pm »
50 нюанса в сиво не съм го гледала и не съм сигурна дали ще го гледам. Като му гледах рекламите младата дама ми направи доста неприятно впечатление със своята безличност и с облеклото си, което подобава изключително на девствена учителка работеща в детска градина и което абсолютно изключва всякаква възможност да бъде забелязана от такъв тип мъж  :012: Може би ще си го спестя. Не обичам да гледам хора, които нарушават вътрешната ми хармония със своята безличност и неестетичност  :012:
Като гледах трейлъра тя не ми направи толкова лошо впечатление със своята безцветност,колкото той.Очаквах по-мачо типаж-Джерард Бътлър поне.Уентуърт Милър също щеше да бъде по-адекватен и с по-пронизващи очи.Да не говорим за Джонатан Рис Майърс,който е великолепен актьор и щеше да се въплъти идеално в главния герой.  :) А тя нека си е безлична-би трябвало да е такава,ако съм схванала правилно сюжета.
На този актьор не мога да му запомня лицето.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Филми и сериали
« Отговор #252 -: Февруари 16, 2015, 05:04:13 pm »
Много харесвам Кийра Найтли, Сиена Милър и Анджелина Джоли. Кийра е толкова невинна и секси едновременно, а в Сиена се влюбих откакто я гледах във "Фабриката". В ролята на Еди Седжуик е толкова неустоимо красива...
PS: Ако можех да видя Еди, ако само бях живяла по нейното време и имах удоволствието да я познавам сигурно щях да я гледам с възхита в продължение на часове без да откъсвам поглед и без да мисля за нищо друго освен за опияняващата и красота...  :-*
« Последна редакция: Февруари 16, 2015, 05:13:07 pm от Just_a_Dream »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Филми и сериали
« Отговор #253 -: Февруари 16, 2015, 05:07:56 pm »
Кийра Найтли има перверзно и уверено лице.  ;)
А Джоли щеше да е клише "на възраст" -тя е играла вампове и сега публиката трудно щеше да я възприеме с поза на невинност
« Последна редакция: Февруари 16, 2015, 05:09:37 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Филми и сериали
« Отговор #254 -: Февруари 16, 2015, 05:14:36 pm »
За героинята във "Вината в нашите звезди" съм съгласна донякъде,някак си ми беше отблъскваща.Днес гледах "Theory of everything"-уникален филм, докосна ме,а и британския акцент страшно ме кефи  :)