Автор Тема: Спортни хорари  (Прочетена 66017 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Спортни хорари
« Отговор #375 -: Юли 13, 2021, 03:22:18 pm »
Може разбира се,но добра познаваемост не означава абсолютна ,затова казвам, че няма какво да се дръглят или смущават ако не са познали .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #376 -: Юли 13, 2021, 06:54:09 pm »
Ти ме клеветиш "говориш" зад гърба. В блога си. Никой не може да те очерни, ако ти не го направиш. А ти хвана калната химикалка.

На мен ми стана смешно, че си замиташ прогнозите, щото до този момент не бяха в тяхна полза. Тогава не видях друга логика да липсва напълно съдържанието. И самият факт, че влезе в режим епитети, предполага че се чувстваш гузна, виновна. 

Публикация може да липсва само, ако си я изтрила. Вероятно за теб редакция означава изтриване и наново писане на публикация.
Такааа- в моя си блог мога да си пиша каквото искам- интересно как се припозна в "очернената" , като не съм споменавала имена и псевдоними, а?? Или гузен негонен бяга  :)

Публикацията ми си има дата и час на публикуване, не съм я изтривала и писала наново, престани вече да си измисляш, че съм "замитала"- последното е твой специалитет! Може да свериш датата и часа когато написах тук коментара с линк към нея с датата и часа на публикацията! Показах ти и тук какво съм писала, преди да го напиша в малко по-разширен вид в блога си.
Може да ме мразиш на воля, няма да ти преча, но не и да пишеш измислици по мой адрес.

« Последна редакция: Юли 13, 2021, 06:55:54 pm от akruks »

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Спортни хорари
« Отговор #377 -: Юли 15, 2021, 11:43:20 am »
Астрологията е велика наука!

Например, Уилям Ган е ползвал астрология и е бил един от най-добрите на борсовите пазари.

"Милионерите не използват астрология, милиардерите го правят!"

На финансовите пазари Ган е ползвал законът за осцилация и фазите на Луната - най-добрият индикатор намиращ се на небето.



Често е казвал "каквото е началото, такъв е и краят"... и да, когато в съзнанието на хората един актив поскъпне от 100 на 1000$ (например), то има едно техническо време през което парите се местят, време през което се случава действието и нарастването на цената... и това покачване спазва строго определени математически закономерности базирани на предишни стойности.

Миналото гради бъдещето, тоест, някои събития вече са се случили но има точно определено време в бъдещето в което се реализират. Точно както струята вода в шадраван, щом знаем началото на параболата можем да изчислим траекторията:



Във всеки един момент пазарът се лакатуши според този закон и той може да бъде използван за да се знае точно кога е краят и началото на трендовете.
« Последна редакция: Юли 15, 2021, 11:53:55 am от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Спортни хорари
« Отговор #378 -: Декември 13, 2022, 03:09:13 pm »
Световно първенство по футбол 2022, Катар
Аржентина - Хърватия
(стадион Лусаил)
13/12/2022, 21:00
полуфинал


Аржентина е представена от Слънце в Стрелец, изгряваща Луна в Лъв. Влизат в мача със самочувствие на победители.
Хърватия е представена от Сатурн във Водолей. Предпазлива, защитна игра. На къс пас. "Ватрените" вероятно ще разчитат на контраатаки, статични положения, промяна в тактиката.

За Златко Далич, треньор на националният отбор по футбол на Хърватия, настоящия период е с акцент върху личния му имидж, себереализация. Актуалното слънчево затъмнение в Скорпион е върху неговото Слънце. Оста на рождените му лунни възли е върху Уран от астрологичната карта, построена с обявеното време за започване на мача.

Мач с продължения. С обрати.
Залагам на победител - Хърватия.
« Последна редакция: Декември 13, 2022, 03:15:49 pm от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Спортни хорари
« Отговор #379 -: Декември 13, 2022, 05:28:25 pm »
Стар,забравила си картата да прикачиш.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Спортни хорари
« Отговор #380 -: Декември 13, 2022, 06:14:52 pm »
Прикачам карта.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Спортни хорари
« Отговор #381 -: Декември 13, 2022, 08:26:32 pm »
Ами Луната е тригон със Слънцето,а Слънцето на К5 за Аржентина в съвпад с Парс Фортуна ,у11 Меркурий също им е в 5 дом-игри състезания.У10 Венера и Меркурий също са в 5ти.Аз залагам на Аржентина.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Спортни хорари
« Отговор #382 -: Декември 13, 2022, 09:17:23 pm »
Понякога тълкуват спортните хорари през призмата на цвета на екипа. Тук Хърватия е в червено- бял екип, което подхожда на АСЦ Лъв, Слънце в Стрелец, а синьо-белият на Сатурн Водолей и ДСЦ Водолей. Луната, играта, е съвпад АСЦ, Хърватия ще управлява темпото, при нея е играта, но Луната ще влезе в 12-ти дом, ще се разпадне първоначалното настроение и повеждане в резултата, Сатурн също пада в 6-ти дом, но все още носи силата на 7ми. Марс е ретро в 10-ти, по-активно второ полувреме, тогава би трябвало да се вкарат голове или повече. Луна без курс победа за претендента, в случая е Аржентина. Фиксирани главни оси, Луна във фиксиран знак, Сатурн също, бавно ще се реши двубоя.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Спортни хорари
« Отговор #383 -: Декември 13, 2022, 09:48:30 pm »
В мачовете ,които не са на собствен терен,винаги има символичен домакин.Сигурно е Аржентина по 1 ви дом,защото така ги изписват.Не зная логиката на Стар,но засега погледнах Аржентина води 2/0,а още е първото полувреме.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Спортни хорари
« Отговор #384 -: Декември 13, 2022, 10:51:51 pm »
Няма шанс и за продължения - фиксираните оси. Мачът беше решен още в 69 минута с третия гол.
« Последна редакция: Декември 13, 2022, 10:56:32 pm от starinthenightsky »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Спортни хорари
« Отговор #385 -: Декември 14, 2022, 01:41:47 am »
Браво, Ребеко! 🏆

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #386 -: Декември 14, 2022, 04:03:38 am »
В мачовете ,които не са на собствен терен,винаги има символичен домакин.Сигурно е Аржентина по 1 ви дом,защото така ги изписват.Не зная логиката на Стар,но засега погледнах Аржентина води 2/0,а още е първото полувреме.
Поздрави Ребека!
И да, има символичен домакин когато са на чужд терен и двата отбора, а изписват първи този отбор, който първи е приключил мача в дадената фаза и се знае, че продължава

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Спортни хорари
« Отговор #387 -: Декември 15, 2022, 08:46:03 am »
Очаквах с любопитство реакцията ти Акрукс. Знаех си, че няма да се стърпиш. При все че твоя прогноза за мача в тази тема, няма написана. Все пак наскоро ми дойде на едно виртуално гости във фейсбук с калните си ботуши. Не ме разочарова.

Добре че е Ребека, че иначе как щеше да напишеш какво мислиш. 

Как да разпознаем бг астролога, който го е страх от конкуренция ? На първо място. Като тенденция. По липсата на обективност. По преиначаването. По тенденциозното и избирателно изваждане на инфо, думи от контекста. Тогава когато коментира публикациите, анализите и прогнозите на друг астролог. Че му става гот от неуспехите на другарчето. В случай, че няма за какво да се хване, ще извади вода от 100 кладенеца, за да сипе капка катран в меда. Докато за добрите резултати се губи тотално звук и картина. Обаче, за грешки е първа кипра в калния бой, на първа линия.
« Последна редакция: Декември 15, 2022, 09:28:55 am от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #388 -: Декември 15, 2022, 01:31:55 pm »
Как да разпознаем бг астролога, който го е страх от конкуренция ?
Ма ти за конкуренция ли се имаш ма, смешнице анонимна? Затова ли ми блокира страницата във фейсбук, след като ми осра в твоята страница моята публикацията с хорара за изгубения Сашко, няколко дни, след като го намериха и писаха по вестниците за мен! Пълна нещастница! И спри да се занимаваш с мен тук или където и да било, нямат граници твоето дебелоочие и наглост!Стигна чак до там, да ми държиш сметка кого мога да поздравя тук?! Не съм била имала прогнози в спортни хорари, интересно къде ли съм ги правила, за да напише Люба този коментар на място, където не влизам?!
Цитат
Цитат на: Люба в нд, 15 юли 2018, 18:41

Мачът тече. Но не се стърпях да се включа. Наистина автогол. И голове от статични положения.

Браво, Стар. Браво и на Акрукс, която също има чудесни прогнози в това първенство.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1339784.165

Искаш ли да ми видиш отблизо "калните ботуши", а? Покажи си сурата, ако ти стиска, ама си мишка жалка, която знае само да плагиатства и сере по другите, и да ги обвинява за собствените си фекалии!



Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Спортни хорари
« Отговор #389 -: Декември 15, 2022, 05:39:25 pm »
Ало, ало, изключително съм разочарована, че сте взимали мои коментари от тази платформа и сте ги поствали на места, на които не участвам. А и да участвах, пак не е правилно.
Не заслужавате повече признание.