Автор Тема: Спортни хорари  (Прочетена 67167 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Спортни хорари
« Отговор #135 -: Юли 13, 2014, 01:21:19 am »
Никой да не обяснява друг колко е грешен, да не остане сам да си мълчи без форум

Добре се справяте, може и левчета да сложа за купона

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #136 -: Юли 13, 2014, 01:25:13 am »
Нереална, Акрукс е 3 от 3.
Не може да бъдем на 100% сигурни кой метод работи, но аз за последните 6 месеца съм прегледал 100-ина подобни събитиини карти (за тенис срещи и по - рядко футболни) и като телец ти казвам, че това за мен е работещия метод. :) Друг е въпроса, че за последните 3 мача познах 0,5 ... ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Спортни хорари
« Отговор #137 -: Юли 13, 2014, 01:28:23 am »
Футболни страсти  ;D, добре че не съм запалянко.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Спортни хорари
« Отговор #138 -: Юли 13, 2014, 01:30:15 am »
Ше ви чета да залагам някое друго левче, нищо че не отбирам от спорт бъкел.  :012: :012: :012: :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #139 -: Юли 13, 2014, 01:35:03 am »
това чета, от което разбирам, че бразилия ще спечели. ако не съм разбрала текста правилно, кажи.
И в цитирания от теб коментар къде съм гледала бразилците, мм? По АСЦ, като по "твоя" метод  :D
 А ето ми коментара, който започнах да пиша при започване на мача
Не мога да повярвам, холандците с тъмен екип и действително са по АСЦ, а бразилците по ДСЦ, както ги поставям като домакини по "моя" метод
отбора на АСЦ ще спечели- защо, написала съм в коментара след картата, но тогава си мислех, че това ще са Бразилия, за съжаление няма да са те и вече си имат гол във вратата
Ако си заложила на Бразилия, защото си се водила по първия ми коментар, сори!  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #140 -: Юли 13, 2014, 01:36:31 am »
Футболни страсти  ;D, добре че не съм запалянко.
Футболът за мен е най - омразния ми спорт.  :012: По принцип много обичам спорта, но от футбола специално ми се повръща.  :d030: :012:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Спортни хорари
« Отговор #141 -: Юли 13, 2014, 01:40:22 am »
И в цитирания от теб коментар къде съм гледала бразилците, мм? По АСЦ, като по "твоя" метод  :D
 А ето ми коментара, който започнах да пиша при започване на мачаАко си заложила на Бразилия, защото си се водила по първия ми коментар, сори!  :012:
първо- казах, че си имам и други методи за спортните хорари по които се водя.
второ- имаш 2 варианта за прогноза- бразилия или холандия- ти прогнозира и двата- в един коментар казваш бразилия, във втория холандия . все ще познаеш в единия случай..какво повече да говорим.
и не , не съм заложила за бразилия, защото не се водя по твоите прогнози /за щастие/ вчера писах, че ще заложа за холандия.
лека нощ.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #142 -: Юли 13, 2014, 01:43:23 am »

Прав се оказа и излиза, че Германия може да е по ДСЦ като символичен домакин и гледам имат бели екипи, а за утрешния мач прогнозирах победа за отбора на ДСЦ, макар да съм за Меси

Миналата седмица сънувах, че немски футболист вкарва гол, така че те са шампионите!  :29: :012:
После ще погледна и картата. Иии да Германците трябва да са по ДЦ асц в рак - бяло. Аржентинците трябва да са с резервните екипи, които бяха някакви тъмни по Сатурн.  :017:
 Нереална ще сложи германците по АЦ и ще видиш как пак ще излезе права.  :043:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Спортни хорари
« Отговор #143 -: Юли 13, 2014, 01:45:55 am »
аз ще заложа 5 лв. за  германия и 5 лв. за холандия  ::)
;)   :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #144 -: Юли 13, 2014, 01:50:41 am »
Футболът за мен е най - омразния ми спорт.  :012: По принцип много обичам спорта, но от футбола специално ми се повръща.  :d030: :012:
Абе има си тръпка, а понякога е положителна и обединява нацията, като в незабравимата 94-та  :)
Отраснах в блокче до сами стадиона в Търново, другите докато редяха кукли, аз през една дупка в оградата на стадиона влизах да гледам как батковците ритат и всеки път щом топката летеше високо виках "Гооол"  :D :D  :D

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #145 -: Юли 13, 2014, 02:23:34 am »
И аз давам предимство за Германия, слагайки ги по ДЦ.
Техен У10 е в 1 дом, Юпитер в еказалтация а парса (и той в 1 дом!) в рак е в непосредствена близост до този Юпитер. У1 - Луната за Германия е в сходящ секстил с нейния диспозитор - Уран в 10-и дом. У1 е в сходящи тригони с 2-та У5 за Г. - Венера и Марс.
Аржентина има Меркурий У10 в рак, а той ще прави опозиция с Плутон в 1д.; квадратура с Уран - диспозитор на Луната. Техен У1 е ретро Сатурн. Рака от Меркурий е в заточение при Сатурн. Най - много до Х да го докарат.

Неподвижните звезди не мога да ги коментирам, че зета не ми е на разположение сега ...

Btw, в 00:56 питах дали Германия ще спечели титлата. В град София. Ако на някoй му се качва хорара да заповяда. Обаче сигурно Германците трябва да са по асцендента, защото от началото на първенството съм за тях, така че съм и нещо като фен. ;D
« Последна редакция: Юли 13, 2014, 02:33:32 am от AzaZaeL »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #146 -: Юли 13, 2014, 12:50:54 pm »
Аржентина ще играят с тъмно сини екипи, сега разбрах, значи те ще са на АСЦ, а Германия с бели екипи на ДСЦ, представени от Луната, на която предстоят хармонични аспекти с Венера и Марс, които описват техния 5д, ПФ е в техен 1д и в знак на Луната, но тя е в сходящ квадрат със Сатурн У1 за Аржентина, така че борбата между двата отбора ще е голяма. Луната У1 за Германия няма връзка с техен МЦ, ако изключим това, че Юпитер У10 за тях е в знак на Луната, но тя пък от своя страна ще извърши куинконкс с него, което е неин последен аспект. Освен това Прозерпина е в техен 5д, с която Луната е също в сходящ квадрат.
Меркурий У10 на Аржентина е в сходящ хармоничен аспект със Сатурн У1 за тях, а той е в екзалтация във везни, които заемат голяма част от техния 10д, където е звездата Спика, заедно със СЛВ и Марс У5, който е диспозотор на знака, в който е Сатурн и шансът да спечелят е на тяхна страна!
 Иц/Мц са в подвижен знак, техните управители в кардинален знак, така че мачът ще свърши в редовното време. Играта и на двата обора няма да е с разкриване на пълния им потенциал, Германия ще уповава на стари лаври и многото голове, които вкара на Бразилия- Венера У5 за тях в 12д в близнаци, но е в съвпад със звездата Енсис, която отслабва силата на човек и го завърта колелото на съдбата.
Марс У5 на Аржентина е заточен във везни, но разположен в 10д и в съвпад с Арктур показва, че ще играят борбено и на висота, няма да се стремят към много голове, а към победа, раздаване на справедливост чрез сила и към красив гол, който да бъде запомнен.
Който и да загуби печели Адидас, понеже се грижи за екипите и на двата отбора  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #147 -: Юли 13, 2014, 02:08:24 pm »
Акрукс, последно на Аржентина ли даваш предимство, че не разбрах. Ако е така време е най - накрая да сбъркаш! :D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #148 -: Юли 13, 2014, 03:20:06 pm »
Акрукс, последно на Аржентина ли даваш предимство, че не разбрах. Ако е така време е най - накрая да сбъркаш! :D
Досега като съм слушала сърцето си не ме е лъгало, та ще видим дали ще се оправдаят чувствата ми и на футболния терен  :012:   :012:  :012:
Харесвам  германците, но Архентина са ми на сърце (след Испания, разбира се)!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Спортни хорари
« Отговор #149 -: Юли 13, 2014, 04:30:32 pm »
Последно залозите са за Аржентина, така ли?