Автор Тема: Директно движение на лунните възли  (Прочетена 19107 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #15 -: Март 28, 2014, 02:55:51 pm »
Я как 'убаво обясняваш! Направо разбрах :012: Мерси, мерси :-*
Значи или съм нова душица, или всичко вече е пито-платено. По клоня към второто май.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #16 -: Март 28, 2014, 03:05:17 pm »
А бе, Рени, принципно карма няма, тъй че кво значение има цялата работа  :012:... Просто е казано, че директните възли са си вид награда за добро поведение от другите ти инкарнации и това е.

За мен няма ,но ми харесва ,че имам "награда ",защото обожавам наградите ,особено шоколадовите . ;)

И ,мога ли те помоля ,да "потвърдиш " , с тази информация ,пред Кабала ,че съм наградена за добро поведение като феята Добринка ,а не както тя все иска да ме праща в секция  "Вещерка". :41: :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #17 -: Март 28, 2014, 03:06:56 pm »
Ама вие сте големи репи бе  :012:. Защо си мислите, че сте нови на тази планета?!? Един ВА едновременно инкарниращ се си спуска всички инкарнации ЕДНОВРЕМЕННО - няма нови или стари. Не мислете от гледна точка на линейното време, щото реално времето не е линейно! Линейно е създадено от хората просто за улеснение.

Ако сте последователни инкарнации, тоест там рептилски, сириански или някакви други инкарнации бъдете сигурни, че щяхте да знаете, че сте последователни. Те обикновено се раждат в стари богаташки фамилии и прочие. И нямаше да пишат по астро форуми  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #18 -: Март 28, 2014, 03:08:28 pm »
За мен няма ,но ми харесва ,че имам "награда ",защото обожавам наградите ,особено шоколадовите . ;)

И ,мога ли те помоля ,да "потвърдиш " , с тази информация ,пред Кабала ,че съм наградена за добро поведение като феята Добринка ,а не както тя все иска да ме праща в секция  "Вещерка". :41: :72:

Е кво лошо има в думата вещерка?!? Тя произлиза от вещ, знаещ  :d030:... Много добро не е на хубаво нали знаеш  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #19 -: Март 28, 2014, 03:13:57 pm »
Знам ,знам и за многото добро ,и за многото лошо ....  :)


Вещичка ,аз съм лаик по темата-инкарнации,но ми стана интересно връзката на същите със "стари,богаташки фамилии" , и също това ,за последните не е ли малко  относително ,колко стари и колко богати -разбира се ,ако ти се обяснява ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #20 -: Март 28, 2014, 03:16:07 pm »
Не ми харесва така, Веще. Я си представи, че срещна някоя невероятна мацка, заглеждам я с ей такива очи :-\, почвам да си мисля колко много си приличаме, това, онова, и накрая — таковал съм си паралелната инкарнация… :-X Остава и в детето да се всели някоя паралелна инкарнация и съвсем ще я вапцаме :o

Рени, усещам телешко влияние с тоя шоколад  :58:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #21 -: Март 28, 2014, 03:26:31 pm »
Reptil, Венера (Везни ) не търсят шоколад от/във  Телец,пардон....усещат ,друго е "месцето"  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #22 -: Март 28, 2014, 03:33:31 pm »
Не ми харесва така, Веще. Я си представи, че срещна някоя невероятна мацка, заглеждам я с ей такива очи :-\, почвам да си мисля колко много си приличаме, това, онова, и накрая — таковал съм си паралелната инкарнация… :-X

Виж, Рептиле, ако я таковаш в някоя финална и за двамата, заедно имате шанс да еволюирате в един ВА.  :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #23 -: Март 28, 2014, 03:37:45 pm »
Ти да видиш… да захващам по-сериозно цигуните и йогата тогава, щото не се знае кога… нали… все пак паралелните инкарнации щъкат наоколо.

Рени, ако си с телешка Венера, направо се подписвам под това за шоколада :72:, хич не пречи на другото … тю, овнешка.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #24 -: Март 28, 2014, 03:58:56 pm »
Ти да видиш… да захващам по-сериозно цигуните и йогата тогава, щото не се знае кога… нали… все пак паралелните инкарнации щъкат наоколо.

Рени, ако си с телешка Венера, направо се подписвам под това за шоколада :72:, хич не пречи на другото … тю, овнешка.

Цитат
с телешка Венера, направо се подписвам под това за шоколада   

Точно под това ,не си слагай подписа,пробвай на друго място с шоколада  :P
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #25 -: Март 28, 2014, 03:59:41 pm »
От къде ги изкарахте директни?Нали уж все са ретро?И стига шоколад,идва новолуние да наблегнем на детокса и цигуна. :012:
« Последна редакция: Март 28, 2014, 04:02:46 pm от Ребека »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12689
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #26 -: Март 28, 2014, 04:01:04 pm »
От къде ги изкарахте директни?Нали уж все са ретро?

Е,как откъде ,от стаята на Директора ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #27 -: Март 28, 2014, 04:04:28 pm »
От къде ги изкарахте директни?Нали уж все са ретро?

По принцип се движат ретроградно, но нали има true node и mean node? Може да се види кога възелът се движи обратно и кога спира това движение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4563
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #28 -: Март 28, 2014, 04:06:10 pm »
Къде е килера с провизиите му и къв е тоя Бос,че не знам. :)Мерси Лили. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Директно движение на лунните възли
« Отговор #29 -: Март 28, 2014, 04:13:12 pm »
Ребека, все се изкушавам да те питам, може ли? Това на аватара ти да не е Орионска кралица с обезглавен мъж на ръце? Верно, че вече съм за диоптри, но от тук така ми се вижда твоят светъл лик.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui