Автор Тема: Гласът - привличащ и отблъскващ  (Прочетена 58707 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #150 -: Април 13, 2014, 09:25:36 pm »
При всички участват едни и същи" инструменти "за говорене-бели дробове,гръден кош,диафрагма,гърлена част ,устна кухина ....но какво "изработват " същите ,се вижда от това как са поставени в натала. :)

Enigma,в картите на твоите трима познати ,ако е удобно ,би ли споделила ,какво прави Нептун към личните планети,АСЦ/МЦ ,има ли воден елемент в същите ,5/6/12-ти домове ?!/
Единият е с асц. скорпион и нептун в 1, по-навътре, не съвпад. Друга "вода", нито планети във водните домове.
Вторият е рак с луна в лъв, не вярва в астрология-не мога за искам час, марс е в скорпион.
Третият има марс в скорпион, луна в риби, това е водното, час-нямаме, пак не вярваме в звездите, и -не питам, но прилича на асц лъв.
Това какво доказва? Затова ли Марчовете казват , че слънце в 12 дом е/би бил добър актьор? Поради умението на рибити да се слеят и "станат" другия?
Знаеш ли, преди час си мислех, че това е екстрасензорно, за да изимитираш човека, трябва да станеш него. Знам, че ще ме разбереш, а и аз го знам с ъгловия си нептун. Тоест-има хляб в това, което казваш. :08:
« Последна редакция: Април 13, 2014, 09:28:20 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #151 -: Април 13, 2014, 10:22:57 pm »
Когато се надвесиш над вода,какво виждаш ?!?
Когато поставиш едно и също количество течност,но в различни по форма съдове ,какво наблюдаваш ?!?... :)

Водата ,не знае какво чувства,умее....трябва й някой друг ,който да й придаде форма ,затова и най-лесно се изразява,отразявайки всичко -имитирайки го.Най-силно това се случва при Риби /Нептун-вода/подвижност .При Рак има съпреживяване ,при Скорпион ,чрез секс и интимност.
Няма актьор,певец ,въобще човек на изкуството без Вода ,макар и под различна форма ,Може би и повечето гласове ,които се "чуват " еднакво приятно от голям процент хора ,са с "воден етикет " ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #152 -: Април 13, 2014, 10:51:52 pm »
И при рисуването го има, специално лица. Колкото вярна ръка и око да имаш, ако не станеш едно с модела, няма да успееш да го предадеш. Питах един художник, но той не ме разбра. ;) Гениалните портретисти са и с развито вътрешно зрение-вода, както казваш.
Преди време  едно момче ми надраска набързо лицето, много добър художник. Направо изумях, беше ме усетил отвътре, но имаше преекспониране на нещо-емоция, мисъл-чувство, която не харесвах и не мислех, че показвам. Чак ми стана неудобно. Не ми даде рисунката.
И още-риби, нептун...скоро четох, че риби като най-стари души с вероятно много прераждания, едва ли не  неосъзнато си имат картотека. застават до някой, съпреживяват и намират чувството, едва ли не-го нямат и не го изпитвата, но някак го носят отпреди, без да знаят ли, що ли? Или е това-дето казваш-колективно несъзнателно, вода-безформена,  и й трябва съд.
« Последна редакция: Април 13, 2014, 10:55:37 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #153 -: Април 13, 2014, 11:03:07 pm »
Enigma,не всички Риби са "души" ,както и "най-стари (души)",в повечето случаи същото е надценено или по-скоро така ги/ни виждат другите-илюзия  ,но всички са/сме като изгубени души. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #154 -: Април 14, 2014, 01:08:00 am »
Ако има и други, които не харесват как звучат на запис — най-вероятно не е от микрофона, така ви чуват и останалите:

What Does YOUR VOICE Sound Like To Others?

Why does your voice sound different on a recording? Greg Foot Answers Your Questions - Head Squeeze

Още не мога да преживея, че наистина звуча… по онзи начин. :-X :o

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #155 -: Април 14, 2014, 11:22:08 am »
Дай да те чуем бе Рептиле!  :012: Иначе и аз бях шокирана като се чух първия път на запис и исках да го изхвърля някъде.  :012: :012: :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #156 -: Април 14, 2014, 01:14:51 pm »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #157 -: Април 14, 2014, 01:21:48 pm »
Чувствен ,похотлив тембър. :)

Reptil,като малък на кой си искал да приличаш (отразяваш кой )  или въобще  ,ако е удобно ,разбира се ?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #158 -: Април 14, 2014, 01:31:45 pm »
Ми-и-и… не се сещам да съм имал идол за подражание, ако това имаш предвид. Харесвах мустаците на Фреди Меркюри (докато сме на тема глас) и дългата коса на Джон, но без да изпадам в мании :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #159 -: Април 14, 2014, 01:33:52 pm »
Оооо Рептиле, супер си даже, определено се долавят страстите на Скорпиона. Имам познат с подобен глас, беше с Меркурий в Скорпион в първи дом. Както и още 34958304904930 планети в Скорпион в първи дом. И се е занимавал с музика и е бил вокал на група. Но покрай някои вредни навици си е развалил гласа и поради това вече не може да се занимава с това.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #160 -: Април 14, 2014, 01:37:57 pm »
Ми-и-и… не се сещам да съм имал идол за подражание, ако това имаш предвид. Харесвах мустаците на Фреди Меркюри (докато сме на тема глас) и дългата коса на Джон, но без да изпадам в мании :)

Би ме изненадал ,ако беше казал ,че имаш идол. ;)
Благодаря ,за споделеното. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #161 -: Април 14, 2014, 01:59:03 pm »
Чувствен ,похотлив тембър. :)

:57: :08: Сутрин след събуждане пак ли така звучиш? Мъркаш ми котешки и някак си самодоволно.
Имам един въпрос - имаш ли брада?
« Последна редакция: Април 14, 2014, 02:03:40 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #162 -: Април 14, 2014, 02:21:38 pm »
Уж се опитвах да чета спокойно и безстрастно, а вие какъв ме изкарахте :012:
Рени, предполагам, че си срещала и чувствени, и похотливи тембри, тъй че се доверявам на преценката ти ::)
Тъндърке, да, три първодомни планети и скорпионски Мерк. Ще имам предвид евентуална музикална кариера :012:
Яя, сутрин съм по-дрезгав и като цяло по-близо до идеята си за Правилен Глас™, но след 15–20 минути магията изчезва. Това за самодоволния котак за пръв път го чувам, но може да има нещо. Когато съм в такова настроение, не звуча просто "някак", а определено и недвусмислено самодоволно. Имам, да :)
Благодаря ти, Веско :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #163 -: Април 14, 2014, 02:31:43 pm »
А мустаци като на Фреди? :012:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #164 -: Април 14, 2014, 02:32:58 pm »
Уж се опитвах да чета спокойно и безстрастно, а вие какъв ме изкарахте :012:
 Имам, да :)


Така си те и представих.  :012: Може и да нямаш общо, но така би пял според мен:

http://www.youtube.com/watch?v=Rhyzd7YHkvk&list=RDRhyzd7YHkvk#t=2 или в Богатство
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински