Автор Тема: Гласът - привличащ и отблъскващ  (Прочетена 58708 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #330 -: Август 08, 2014, 09:12:04 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=i_dAp0_Z-MU

Тази беше с Луна в овен.  :57:
Защо беше и какво общо има Луната с гласа?
Да не искаш да кажеш, че всички с Луна овен имат като нейния глас?!  :-\

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #331 -: Август 08, 2014, 09:18:54 pm »
Защо беше и какво общо има Луната с гласа?
Да не искаш да кажеш, че всички с Луна овен имат като нейния глас?!  :-\
Не, текстовете на песните са и такива (по Луна в овен).

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #332 -: Август 08, 2014, 09:28:45 pm »
Преслави, Емануели на малкия ти пръст не могат да стъпят това имах предвид, а за фалшивото пеене аз съм ненадминатия!  :72:

Благодаря за комплимента, но тая вечер не съм в настроение за караоке, а за атентат.  ;D

Вчера по в настроение бях, тъкмо исках нещо да запиша и ми изчезна звукът на саунд рекордера. Вероятно има връзка с уиндоус медиа плейър, а аз още към на уиндоус ХР и може да е изтекъл медиа плейърът, трябва да се ъпдейтне.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #333 -: Август 08, 2014, 10:19:07 pm »
Не, текстовете на песните са и такива (по Луна в овен).
Предполагам, че не си пише тя текстовете

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #334 -: Август 08, 2014, 10:19:41 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=i_dAp0_Z-MU

Тази нощ ще сънувам травестити, утре ще споделям в Съновника.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #335 -: Август 08, 2014, 10:43:19 pm »
По-скоро с гумена шапка и много грим.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #336 -: Август 08, 2014, 10:51:50 pm »
Предполагам, че не си пише тя текстовете
Дори и да не си ги пише, тя си избира кой текст да използва. Личи си, че влага себе си, тя май е Слънчев скорпион.  :72:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #337 -: Август 08, 2014, 11:05:23 pm »
Дори и да не си ги пише, тя си избира кой текст да използва. Личи си, че влага себе си, тя май е Слънчев скорпион.
Не слушам чалга и не съм запозната с нейните песни, така че не коментирам, но ми е неприятно когато слагаш за всяко нещо под общ знаменател хората с Луна в овен и то все в неприятна светлина. Но на тебе ти е простено- още си малък и пр Луна не е обходила всичките знаци, за да си запознат от първо лице с лунните потребности на всеки знак.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #338 -: Август 09, 2014, 12:31:04 am »
Не слушам чалга и не съм запозната с нейните песни, така че не коментирам, но ми е неприятно когато слагаш за всяко нещо под общ знаменател хората с Луна в овен и то все в неприятна светлина. Но на тебе ти е простено- още си малък и пр Луна не е обходила всичките знаци, за да си запознат от първо лице с лунните потребности на всеки знак.
Не мисля, че съм вложил нещо негативно в това да "яхнеш метлата", а и аз не падам по - далеч, защото имам Марс в овен и бързо паля ... така че ако обиждам овенското, обиждам и себе си ... Хората с Луни в овен, които познавам може да са трудни характери, но са големи образи и много луди глави.  :57: така че всичко негативно е за сметка на нещо позитивно ...
 2 остри камъка брашно не мелят и затова са ми трудни лично мен такива Луници.  :29:
« Последна редакция: Август 09, 2014, 12:33:29 am от Теодор »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #339 -: Август 09, 2014, 12:34:14 am »
Не мисля, че съм вложил нещо негативно в това да яхнеш метлата, а и аз не падам по - далеч, защото имам Марс в овен и бързо паля ... така че ако обиждам овенското, обиждам и себе си ... Хората с Луни в овен, които познавам може да са трудно характер, но са големи образи и много луди глави.  :57: така че всичко негативно е на сметка на нещо позитивно ... 2 остри камъка брашно не мелят и затова са ми трудно лично мен такива Луница.  :29:
Марса при тебе не беше ли телец?  :-\
не мисля, че една овча Луна може да накриви крачола на овенския Марс, по-скоро ако преплетат рогата, Марс ще сгази Луната и тя ще се свие в ъгъла засегната емоционално  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #340 -: Август 09, 2014, 12:48:32 am »
Марса при тебе не беше ли телец?  :-\
не мисля, че една овча Луна може да накриви крачола на овенския Марс, по-скоро ако преплетат рогата, Марс ще сгази Луната и тя ще се свие в ъгъла засегната емоционално  :)
В овен е Марс и прави доста трудни аспектчета. Иначе аз им накривям крачола, някак чувствам, че ме предизвикат да го правя и нещо си ме човърка да се закачам с тях.  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #341 -: Август 09, 2014, 01:12:45 am »
Ха-ха! Моят Меркурий също е в телец и прави тригон с Нептун и опозе Плутон ...
Същата работа като теб, обичам да вия оперно, но не ми се отдава особено. :D :D

sikeiros

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #342 -: Август 09, 2014, 08:40:54 am »
Аз за съжаление от телешкото слънце съм взела само някакъв слух за музика, предостатъчен да си чувам овенския мерк как грачи  :012: Ама за сметка на това като се разграчи и му идва овенската сила и се чува надалеко!

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #343 -: Август 09, 2014, 12:51:53 pm »
Няма такава Луна в Овен,която ще се свие засегната и наранена в ъгъла,не от Марс,ами и.от Сатурн в Овен,ако ще.Ако си бие камшика и не отговори на нападките или има друга работа,или и е минал ядът,или смята опонента за маловажен,за да му отговаря. Най-лошото качество на Луна в Овен ми е,че много бързо ми минава гневът.  :d030: :d030:
Да, аз имам и Сатурн в овне.  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Гласът - привличащ и отблъскващ
« Отговор #344 -: Август 09, 2014, 04:14:29 pm »
Няма такава Луна в Овен,която ще се свие засегната и наранена в ъгъла,не от Марс,ами и.от Сатурн в Овен,ако ще.Ако си бие камшика и не отговори на нападките или има друга работа,или и е минал ядът,или смята опонента за маловажен,за да му отговаря. Най-лошото качество на Луна в Овен ми е,че много бързо ми минава гневът.
Когато е налице Слънце във везни, като при мене, тогава овчата Луна е подчинена на повелите на Слънцето и няма как да си вири много рогата
А специално съвпадът на Сатурн с Луната е много благоприятен аспект- помага на Луната да изчисти стари емоционални травми и да продължи напред