Автор Тема: Аспекти за първи и втори брак.  (Прочетена 94738 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #525 -: Септември 14, 2021, 07:04:36 am »
В друга тема стана въпрос за падащи домове,а преди време Рени беше писала,че при мен развод трудно ще се случи,понеже Сатурн е в телец.Сатурн е у10дом и е в 12ти(падащ).Юпитер е у7,у8 домове и е в 6ти(падащ).При мъжа ми у7,у10 домове е Меркурий и е в 9ти (падащ).Защо да е труден казуса “развод"?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #526 -: Септември 14, 2021, 09:50:49 am »
Сафо, в дневна карта Сатурн държи въздушния триплицитет.
Фискираните знаци трудно /на/пускат каквото и да е.  А за развода не е само той показател.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #527 -: Септември 16, 2021, 06:49:54 am »
Сафо, в дневна карта Сатурн държи въздушния триплицитет.
Фискираните знаци трудно /на/пускат каквото и да е.  А за развода не е само той показател.
Рени,благодаря!Би ли споделила и другите показатели?При мен у1 и у7 дом са в квадрат.Асц/Дсц са в подвижни знаци,какво още е нужно?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #528 -: Септември 16, 2021, 05:43:06 pm »
Сафо, в дневна карта Сатурн държи въздушния триплицитет.
Фискираните знаци трудно /на/пускат каквото и да е.  А за развода не е само той показател.
Рени,благодаря!Би ли споделила и другите показатели?При мен у1 и у7 дом са в квадрат.Асц/Дсц са в подвижни знаци,какво още е нужно?
аспекти към Слънцето за жена показват бракове/съжителства

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #529 -: Септември 17, 2021, 09:48:32 am »
Сафо, в дневна карта Сатурн държи въздушния триплицитет.
Фискираните знаци трудно /на/пускат каквото и да е.  А за развода не е само той показател.
Рени,благодаря!Би ли споделила и другите показатели?При мен у1 и у7 дом са в квадрат.Асц/Дсц са в подвижни знаци,какво още е нужно?
Сафо, разглеждаш и оста10-4, статуса ти се променя и нали трябва да живеете в общо жилище- проверяваш колко силни са сигинификаторите между 1-7-4-10, за да разбереш колко традиционен, стабилен ще бъде брака. Ако няма връзка между тях  или слаба, следват различни варианти.
Разглеждаш колко човек е претенциозен към връзките- има ли акцент върху знаците на Венера в картата и в кои планети.
Човек склонен ли е на близка връзка/ брак- какво акцентира в картата .
Сигнификаторите за брак в подвижни знаци, падащи домове, изгорени, изгряващи в 12 дом планети извън секта, в знаци на падение, заточение, прекалено много тригони- са предпоставка за развод.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #530 -: Септември 18, 2021, 01:33:57 pm »
Акрукс, Рени, благодаря!
Докато смъртта ни раздели е при мен.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #531 -: Декември 18, 2021, 11:23:41 am »
Здравейте,

Мисля че въпросът ми е за тази тема, тъй като са включени много прогностични метода.
Става въпрос за моя много добра приятелка от ученическите години, която ми писа онзи ден.
Молбата и е да погледнем в нейната карти и тази на съпругът и.
Историята при нея е следната:
Запознава се със сегашният си съпруг, докато той е женен за първата си жена и от която той има дъщеря (тогава на 17г).
И започват връзка, а мъжът и се развежда с първата жена.
През 2017г на 8.09 вдигат сватба, на която аз нямаше как да отида, защото моята беше след 2 седмици.
Ражда им се син на 27.08.2018г.
От около 5 месеца, тя и съпругът й са разделени, защото се оказва че той си има друга, която е по-млада с 20 години от него.
Той е 74 набор, приятелката ми е 87 набор, а новата девойка е 94 набор.
И всъщност приятелката ми се обърна към мен с молба да помогна с каквото мога, да може да си разясни някои аспекти.
Качвам всички карти тук-натални, транзитни, прогресивни и синастрии, за да се насочите.
Часовете съм ги оставила, за да се виждат също.
Благодаря!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #532 -: Декември 18, 2021, 11:27:27 am »

fortunades, за твоята приятелка, споделеният от теб казус, наистина ли е важен ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #533 -: Декември 18, 2021, 12:21:31 pm »

fortunades, за твоята приятелка, споделеният от теб казус, наистина ли е важен ?

Здравей Рени,

Да, щом ми писа, а тя не вярваше в астрологията изобщо и все ми казваше че съм странна...
Проблема е, че не може да спи и усеща, че е в депресия, тъй като тя работи във фермата за кокоши яйца на съпруга й.
И се виждат всеки ден и се карат много. Но за нея най-важното е, да се опитат да оправят взаимоотношенията заради синът им и най-вече иска и да се обърне към психолог.
Отделно има и подкрепата на свекърва си, което на мен никога няма да ми се случи в този живот :D
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #534 -: Декември 18, 2021, 02:59:11 pm »

fortunades,
Цитат
    да погледнем в нейната карти и тази на съпругът и.

И на мен ми стана смешно, погледнах картите, молбата на твоята приятелка е изпълнена.  :D
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #535 -: Декември 18, 2021, 04:07:10 pm »
fortunades , приятелката ти сега изпитва това, което е причинила на първата му жена, нали и е имала дете от него...

Кофти е, че трябва да се виждат всеки ден, понеже работи с него, но това е положението

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #536 -: Декември 18, 2021, 04:24:24 pm »
Този с АЦ Рак и Марс там няма да е лесен човек.
Не знам дали е привлекателен, но бизнесът му със сигурност е за златотърсачки.
А щом е зарязал с лека ръка 17- годишен брак, какво остава за такъв на 5.
Да се маха от фермата му, за да не е зависима от него и да търси щастието си , докато е млада.
Бог забавя, но не забравя…
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #537 -: Декември 19, 2021, 01:29:38 am »
А всъщност какъв е въпросът? Това ли е краят? Той ще се върне ли при нея?
Лошото е, че за него това е игран мач, минал е вече сух от подобно изживяване, видял е, че става номерът. Сега е в силен период и следващата година се очаква растеж, което вероятно ще му дава нови сили, вяра и самочувствие.
В същото време нея я тормози транзитът на Сатурн през 7 дом и квадратурите му, който ще действа, докато той е хепи. Има още горчилка да изпие, но взаимоотношенията в една утвърдена връзка са особен вид динамика с фини настройки, та не се знае в бъдеще кой на каква вълна ще е. Не е масло с нож да го отрежеш.
Този иначе така щедър семейно ориентиран мъж и твоята леко факсова приятелка...
5 месеца с новата не са кой знае какво, а и не си показала там колко е сериозна работата. Може и там да е само факс. Или не.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #538 -: Декември 19, 2021, 05:12:43 am »
Господ не урежда ничии лични субективни сметки. Пет пари не дава за ничий пъп. В това съм се убедила. Човек не жъне съобразно това, което е посял. Де да ставаше така ... утопия :D Тези жени, които са били излъгани и заменяни с някоя друга от съпрузите или половинките си, може да виждат в това възмездие на "Бога". Като успокоение, за баланс на нараненото си самолюбие.

Интересно е ако хората следват убеждението, че за това какво ще получат в живота, е без значение какво ще предложат и направят, няма реципрочност, пряка и задължителна взаимозависимост, дали това няма да даде повече свобода. Без предварителни надежди, очаквания за награди, но и без страхове и желание за мъст, наказание. Като вид антидот срещу разочарованията и завистта, озлоблението, желанието за реванш, възмездие.
« Последна редакция: Декември 19, 2021, 05:59:07 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Аспекти за първи и втори брак.
« Отговор #539 -: Декември 19, 2021, 06:05:23 am »
Господ не урежда ничии лични субективни сметки. Пет пари не дава за ничий пъп. В това съм се убедила. Човек не жъне съобразно това, което е посял. Де да ставаше така ... утопия :D Тези жени, които са били излъгани и заменяни с някоя друга от съпрузите или половинките си, може да виждат в това възмездие на "Бога". Като успокоение, за баланс на нараненото си самолюбие.

Интересно е ако хората следват убеждението, че за това какво ще получат в живота, е без значение какво ще предложат и направят, няма реципрочност, пряка и задължителна взаимозависимост, дали това няма да даде повече свобода. Без предварителни надежди, очаквания за награди, но и без страхове и желание за мъст, наказание. Като вид антидот срещу разочарованията и завистта, озлоблението, желанието за реванш, възмездие.
[/color]Нирвана.......Стар,да ,така се постига пълно щастие.