Автор Тема: Хоби  (Прочетена 48091 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хоби
« Отговор #135 -: Октомври 21, 2014, 07:20:00 pm »

Относно броката - ми сори ама аз съм му фен, а и поръчителите си държаха на броката в цветния пясък  :012: :012: :012: :012: :012:...

Лично моите подноси нямат брокат в пясъците си, но за този държаха да има. Не е за мен, а е поръчка.
А, то било поръчка, мислех, че си го направила за твой подарък
Аз харесвам броката, имам кенарена ризка с ламена нишка в същия цвят тюркоазено, накити с камъни в този цвят, харесва ми и за лак за нокти, но за самата композиция на конкретно този поднос не го одобрявам, само че не е важно да ми харесва на мене, а на поръчителя, нал' така  :)
Мерси за инструктажа за вехтия декупаж, някога може да го пробвам, когато ме споходи муза за тази дейност :58:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Хоби
« Отговор #136 -: Ноември 03, 2014, 08:25:58 pm »
Eто най-новото попълнение в гоблените  :57:. Този е специално шит да бъде закачен над вратата на кухнята...  :D :D :D Още е мокър, ама бързах да го снимам. До края на седмицата отива за рамка.

Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хоби
« Отговор #137 -: Ноември 05, 2014, 02:38:37 pm »
Симпатично гобленче!  :)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Хоби
« Отговор #138 -: Ноември 06, 2014, 10:01:42 am »
Нощес почти не сън спала, а    най-странното е че съм свежа като кукуряк. И докато вампирясвах из апартамента по нощите реших да разгледам творенията ви и останах изключително приятно впечатлена и взех, че се вдъхнових и аз да споделя с вас моите хобита. По-късно ще метна фотоси...  :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Хоби
« Отговор #139 -: Ноември 06, 2014, 11:31:11 am »
Ето го и моето хоби. Обичам да рисувам...  върху лица  :)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Хоби
« Отговор #140 -: Ноември 06, 2014, 11:33:06 am »
Ментово и черно... Абитуриентка  :)
« Последна редакция: Ноември 06, 2014, 11:41:46 am от Just_a_Dream »

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Хоби
« Отговор #141 -: Ноември 06, 2014, 11:40:30 am »
Мислех си за пеперуди...

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Хоби
« Отговор #142 -: Ноември 06, 2014, 11:51:55 am »
Друга Абитуриентка. Топли бежови цветове, леко опушени. Леко и непретенциозно.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Хоби
« Отговор #143 -: Ноември 06, 2014, 11:58:53 am »
Още една Абитуриентка... Бяло, сиво,черно.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Хоби
« Отговор #144 -: Ноември 15, 2014, 02:16:31 pm »
Току що направих уникално дневно кремче за лице: анти ейдж съставки + успокояващи и балансиращи масла богати на фито хормони. Този аромат на индрише направо е опияняващ...  :engel016:


« Последна редакция: Ноември 15, 2014, 02:19:56 pm от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Хоби
« Отговор #145 -: Ноември 15, 2014, 02:28:07 pm »
Веще, изглежда много сметаново и хубаво.  :clap:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Хоби
« Отговор #146 -: Ноември 15, 2014, 02:35:58 pm »
А ми това е бит маслен крем. Няма флорални води в него, няма восъци. Само масла и сто часа биене с миксера  :012:. Обаче пък си е натурално и чисто удоволствие за лицето. За една приятелка е поръчка, но аз си наплесках лицето вече с него - трябваше все пак да се обере хубаво бехеровата чаша, в която го бъркам и нито капка не отиде зян  :57:. Усещането за кожата е уникално!


Вчера си набавих и кокосово масло и вече ми се върти в ума идея за крем за тяло, но ще трябва да си намеря и какаово масло за целта  :012:... И работата пак ще стане "Ела, Кумчо Вълчо, изяш ме!"...  :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Хоби
« Отговор #147 -: Ноември 15, 2014, 02:39:42 pm »
Ще ме размислиш, ако започнеш да правиш и неща за коса, за лесно разресване.  ;D  :72:
И ти имаш подобни на моите проблеми, все някак ги решаваш.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Хоби
« Отговор #148 -: Ноември 15, 2014, 02:53:42 pm »
Оооооо аз отдавна спрях да си плескам по косата разните говна от магазините. Ползвам само био органичен шампоан на Санте - Германия и след това си плескам косата с масла. Най-добрите за нашите коси са маслата от арган, боабаб, авокадо, жожоба, сладък бадем, карите и кайсия (тези са за сухи коси). Значи на рошава и влажна коса ги нанасям и след това се сресвам и си я оставям така да изсъхне. Като изсъхне става мека като коприна, а това много ново усещане за моята коса, защото винаги е била мега суха и твърда като сено  :91:. Няма как да стане много лесно разресването, защото това все пак са масла. С изкуственяците и силиконите от магазина става по-лесно, защото полират косъма с разни силикони и други такива. С маслата обаче си е натурално и е много по-добро за косата.

Има един малък проблем обаче: маслата свършват бързо поне при мен, защото косата ми е дълга, а те не са в големи опаковки. В момента понеже нямам нищо налично от гореизброените и си плескам на косата един "вазелин" за рани, който си правих миналата зима - трябва да се употреби все пак  :D. Има доста масла в него и косата ми го приема много добре. Лошото е, че не съм му записала никъде съставките  :012:.

Сега съм решила да си направя нов крем за косата и естествено този път ще запиша всичко, което слагам в него. От няколко месеца започнах да си записвам рецептите, че то една глава и за кое по-напред я...  :57:


ВНИМАНИЕ: За онези, които нямат сухи коси, трябва да знаете, че след нанасяне на масла по косите се слага шапка за затопляне (затопляща маслена баня за коса) и след половин-един час косите се измиват! Аз мога да си позволя да не я мия, защото след няколко часа е попила абсолютно всичко и не и личи, че е мазана с масла.

Маслата се нанасят като се капват няколко капки на дланите и се размазват и след това се нанася на косата. Правите това упражнение докато решите, че ви стига и не прекалявайте. ;)
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Хоби
« Отговор #149 -: Ноември 15, 2014, 03:07:06 pm »
Моята коса не е толкова суха. Но се оплита за минути. Само с масла не съм пробвала. Трябва да се опита как е ресането така.  :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.