Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623916 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #1770 -: Декември 22, 2015, 09:54:18 pm »
По остта на асц. -дсц. е така наречената -Линия на катастрофите-Антарес-Алдебаран, визира положението на юпитер, меркурий, пътуванията, инцидентите. Юпитер е тронов, меркурий-включително завеждащ и пътните инциденти си е ранен в картата, никак не стои в телец, перигрин е по-зле от в падение и в заточение. В 6-ти дом от трона си, никак не видян от асцендента-осъзнаването на момичето по меркуриевите теми-детайлите, Дяволът се крие в подробностите както казват.
Марс в лъв с хубави аспекти в 8 дом-силата на волята за живот и съзидание на момичето-браво, вярвам че ще успее, щом има вече и чувствителност на пръсти.
Огненият тригон , макар и с широк орбис прави чудеса, прогресивният асцендент е върху марса(картата нериктифицирана, вероятно градус на асц, мърда напред(
Постфактум, всичко е доказуемо от астро-гледна точка, важно е момичето да се оправи.
Стискам палци!
« Последна редакция: Декември 22, 2015, 10:06:32 pm от enigma »

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Натални карти
« Отговор #1771 -: Декември 22, 2015, 10:14:54 pm »
Забравих да питам дали е точен Асц,по-вече ми отговаря 5* назад .Тази година и двете СЗ са в аспект със Слънце,особено това от април,което по Брейди има в картата си Марс на полупункт Уран/Нептун-звучи като катастрофа вследствие одхлъзване на МПС или заспиване,или разсейване .От картата се вижда Марс на Асц. в соларното възвръщане .Както и да е-важното е че има Плутон на трон в 12д-залежаването-това е показател,че силният Плутон прави протекция над залежаването /12д/,за него е характерна регенерация-добра регенеративна способност .Накратко самият факт ,че мърда пръсти,е много добър показател,остава времето да лекува,нормално е нервните клетки растат бавно .Понеже Слънцето е било засегнато от затъмненията,ингресът в подвижния знак близнаци на пр.Слунце е добър знак .

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Натални карти
« Отговор #1772 -: Декември 22, 2015, 10:34:34 pm »
Благодаря на Enigma и  Opozit...Катастрофата е наистина от недоглеждане.Били са 4 момичета в колата.Тя е най-зле...Другите са с по леки травми...Часът на раждане е точен според майката....а сега  тя как ще се зарадва от това което сте казали...има надежда!!! Професорите,които я лекуват,казват,че от тук нататък всичко е в нейни ръце...а тя преди присаждането и заминаването и в Москва не искаше да живее.....На никого не пожелавам такава гледка през живота си...!!!.Но сега след престоя си там  малко е променена и има желание за живот...а и косата и порасна,започна да се храни не от тръбичка,напълня...цикълът и се възстанови, ....Благодаря ви момичета и от името на майката!!! :-*

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #1773 -: Декември 22, 2015, 10:41:19 pm »
Ванеса, ти имаш добро сърце! :38:
Вярата, надеждата и любовта случват чудеса за хората с планети в огнени знаци!
Бих искала форумно да обединим ум и сърце и да пожелаем на момичето пълно възстановяване!
По Коледа, и не само-стават чудеса!

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Натални карти
« Отговор #1774 -: Декември 22, 2015, 10:49:52 pm »
Желая оздравяване!Направила е най-доброто-няма по-добро от стволовите клетки,останалото е физиотерапия и време .Индийците астролози препоръчват тн ремедия-добре е например да има гущерче за домашен любимец-това е символ на регенерирането,влияе подсъзнателно !

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Натални карти
« Отговор #1775 -: Декември 22, 2015, 10:53:48 pm »
Enigma.....разплака ме!!! Много съпреживявам  болката на хората !!!Но сълзите са ми и от радост...и ако наистина го направим чудото може да стане!!! Аз вътрешно съм убедена ,че Славянка ще проходи и ще изживее и любовта която я чака!!! Заслужава го!!! Аз и го пожелавам от цялото мое сърце!!!  :-* :-* :-*

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Натални карти
« Отговор #1776 -: Декември 22, 2015, 10:58:55 pm »
Желая оздравяване!Направила е най-доброто-няма по-добро от стволовите клетки,останалото е физиотерапия и време .Индийците астролози препоръчват тн ремедия-добре е например да има гущерче за домашен любимец-това е символ на регенерирането,влияе подсъзнателно !

Благодаря Opozit....Веднага казвам на майката...тя какво ли не е направила вече...само и само детето и да оздравее!!!
Целувки :-*

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #1777 -: Декември 22, 2015, 11:00:24 pm »
Пожелавам го и аз, И-Бог да помага!
« Последна редакция: Декември 22, 2015, 11:01:55 pm от enigma »

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Натални карти
« Отговор #1778 -: Декември 22, 2015, 11:03:32 pm »
Моля,ако не може ,тогава картинка,снимка.

ico

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Натални карти
« Отговор #1779 -: Декември 23, 2015, 06:44:45 pm »
живея в чужбина,засега не за постоянно ,според наталната ми карта какви са изгледите да намеря по-постоянна работа и възможностите  да с е установя тук за постоянно..доколкото виждам 9 дом по който се гледа за пътища в чужбина ми е почти празен..

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Натални карти
« Отговор #1780 -: Декември 23, 2015, 08:03:34 pm »
Ico,У4д -дома е съвпад с Луна,показател,че по-скоро постоянния адрес ще е в родината .к9 и к12-показатели за чужбина са в променливи знаци-нестабилност,връщане-отиване .Меркурий е у9,у12-точен квадрат с естествения сигнификатор на чужбина Юпитер-това е противоречие .Нептун в 3д,също .Едва ли ще се задържиш за дълъг период .Отивания и връщания .Трябваше за по-вече подробности картата да е като по-горе,без астероидите ,там щеше да се види по-добре дали пр.Слънце ще мине скоро в 12д,което би увеличило шанса за емиграция .Ако работиш като шофъор шанса също се увеличава,понеже така се отработва по-добре подвижността-нестабилността в картата ,важно е в коя страна,в Англия например шанса е по-голям,понеже се управлява от дева/ако не бъркам/,а имаш дева в 12д-емиграцията .
« Последна редакция: Декември 23, 2015, 08:05:59 pm от Oposit »

ico

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Натални карти
« Отговор #1781 -: Декември 23, 2015, 08:21:15 pm »
мда точно за англия става въпрос..но имам една раздвоеност-въпреки че и в България не е зле

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1782 -: Декември 23, 2015, 08:46:21 pm »
живея в чужбина,засега не за постоянно ,според наталната ми карта какви са изгледите да намеря по-постоянна работа и възможностите  да с е установя тук за постоянно..доколкото виждам 9 дом по който се гледа за пътища в чужбина ми е почти празен..
Венера У1 е в 9д, а Меркурий У9, У12 е в 10д съвпад със Слънцето, определено кариерата ти по един или друг начин е свързана с чужбина, където може да пребиваваш колкото желаеш. Сатурн У4 е в 1д и съвпада с Луната (естествен У4)- родното място и фамилията не ти носят радост, натоварват те емоционално, но с Марс и Плутон в 1д имаш силата и ентусиазма да държиш здраво съдбата в свои ръце, където и да се намираш. Късметът също е винаги с теб.
Пропуснах преди малко, че Венера У1 в 9д до МС е във взеимна рецепция с Луната У10 до АСЦ, което още повече ти дава шанс без проблем да градиш кариера в дългосрочен план в чужбина. Работата ти има ли връзка с храната? :)
« Последна редакция: Декември 23, 2015, 09:06:31 pm от akruks »

ico

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Натални карти
« Отговор #1783 -: Декември 23, 2015, 09:21:03 pm »
akruks благодаря!Мне далеч съм от работа свързана с храната..
възможности за развитие тук са повече да..носталгията е страшно нещо-по-скоро липсата на любим човек.
Благодаря ви :)

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Натални карти
« Отговор #1784 -: Декември 26, 2015, 03:24:38 pm »
Здравейте, това са картите на децата ми. Интересува ме основно професионална насоченост. За големия ми се стори подходящо правото, за малкия (почти бебе, простете майчината ми суета) не мога да се ориентирам. Разбира се, благодарна съм и на всеки друг коментар. Весели празници!