Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623226 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #1950 -: Март 02, 2016, 04:15:26 pm »
Корея, прехвърлям се тук
Дир марс съвпад нат сатурн-питах ли те за това? Здраве, дом, възрастни хора, майка/баща-как са?
Засега , да чукам на дърво, нищо по изброените теми.
Но пък наскоро приключих едно близко четвъртвековно приятелство,може и заради Уран на К11, а може и заради тази дирекция.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Тяната

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Натални карти
« Отговор #1951 -: Март 02, 2016, 04:34:37 pm »
Здравейте!

Не съм сигурен какво точно искам да попитам и дали изобщо съм на правилното място....)))
Попаднах тук съвсем случайно, но виждам, че форумът е жив и се дават доста професионални мнения..
Та тъй като интереса ми към тези неща е съвсем нов и, със сигурност, едва ли бих отишъл на астролог някога,  :(
Та бих искал да попитам знаещите хора по темата с наталните карти..Автоматични системи за съставяне много, но не и за разчитане..))
Работата е там, че, въпреки че съм наясно с колебливостта на слънчевия си знак по принцип, последно време вече е съвсем дупка всичко вътре. И това имайки предвид, че, по принцип, изобщо няма от какво да се оплаквам (в сравнение, имам предвид), перфектно образование, доста над средното ниво на заплащане в Бг и т.н. А дупката все по-дълбока...

Като го препрочетох - съвсем объркано)))) Работата е там, че имам ужасното чуство, че живея неправилно, не правя това, което, ако искате, съм призван да направя. Което от своя страна поражда непрестанно чуство на неудовлетвореност от себе си. За колебливостта имах превид, че напоследък вече съвсем не зная какво, кога, как и накъде. Ясно е, че го има варианта на всички останали - хващаш един път, вървиш по него и все до някъде стигаш, ама нещо не ме устройва това, живее се един път..

Ако му се занимава на някого, благодаря предварително -
18.03.1987; Москва; 23:30
« Последна редакция: Март 02, 2016, 04:46:43 pm от Тяната »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Натални карти
« Отговор #1952 -: Март 02, 2016, 05:25:06 pm »
Това е картата ти. Така повече хора ще се отзоват.

Предстои ти сатурнов възврат - много важен период в живота на човек. Тогава могат да се случат промени - човек прескача в зрелостта. Понякога този период може да носи изпитания, защото усещаме, че нещата, които сме правили, те не са наше желание, не са довели до нещо градивно в живота ни.
При теб това ще се случи във втори натален дом и ще "рестартираш" отношението си към ценностите - материални, духовни. В момента усещаш сигурно това влияние, защото тр. Сатурн е на върха на 2 дом.

Другото, което е объркващо за теб - Нептун. В момента е в съвпад с върха на 4 дом или Иц. Но освен съвпад с него, той е опозиция на върха на 10 дом - Мц. Нептун дава неяснота, замъгляване, едно мечтание, потапяне в свой свят. Във връзка с 4 и 10 дом или ИЦ и МЦ, това може да ти донесе объркване относно твоята принадлежност в дом, семейство. И желанията ти за професионална реализация - какво искаш да постигнеш в живота, кои върхове да покориш.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Натални карти
« Отговор #1953 -: Март 02, 2016, 05:32:59 pm »
И още по наталната ти карта.

Слънцето ти е в квадрат с Уран - обичаш различното, нестандартното. Навярно в начина на изказване или във връзка с общуването с чужденци ти се е налагало да бъдеш различен.

Луната ти е чувствителна - свързана с емоциите, вътрешния свят. Но в падение и в съвпад с Плутон. И в 12 дом. Това, което чувстваш, често може да е скрито за останалите. Да имаш силни емоции, но да стоят затворени в теб, по-трудно да ги изразяваш.
Луната ти е в опозиция с Марс и квадрат с Венера.
Марс и Венера - така важни за усещането ни за хармония във връзките и изявата на мъжките и женските ни качества. Може по-често да има при теб търсене в личен план. Хем искаш свободолюбиви партньорки, с изискан вкус, различни, чувствени. Но може да ти е трудно да намериш хармония и баланс между свободата и желанието за притежание.

Изпитваш ли влечение към свободни професии, които са свързани с писане, документация, влагане на творческа мисъл? Да има общуване, комуникация?
И имаш ли желание да изкарваш парички от дома си? Сам да си шеф?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1954 -: Март 02, 2016, 09:02:44 pm »
.Автоматични системи за съставяне много, но не и за разчитане..))
http://astrology.org.ua/aweb.htm  В тази програма има и разчитане- пишеш си данните за раждане и излиза радикса ти, а като чукнеш с мишката всяка планета и лунните възли на картинката ти излиза тяхното тълкуване по знак и дом, след това чукваш в средата на картинката и излиза таблица с аспектите, като чукнеш на всеки аспект излиза тълкуването му- предполагам знаеш руски, щом си московчанин по рождение  :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #1955 -: Март 04, 2016, 10:49:20 am »
Ето я моята приятелка със здравословните проблеми

http://astra.la/forum/index.php?topic=56.120

Папи , какво стана с твоята приятелка ::)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #1956 -: Март 04, 2016, 05:06:38 pm »
Оправи се, не от 1-я път, оня ден се прибра от триседмичен престой в щатите

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #1957 -: Март 06, 2016, 12:32:06 am »
Ще се радвам да споделите дали сте нощни птици и дали в натала намирате индикации за това или обратното :)

Познавате ли хора, които много обичат да спят, както и такива, които не обичат да си проспиват времето? Какво в натала може да подскаже?
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1958 -: Март 06, 2016, 07:08:28 am »
Ще се радвам да споделите дали сте нощни птици и дали в натала намирате индикации за това или обратното :)

Познавате ли хора, които много обичат да спят, както и такива, които не обичат да си проспиват времето? Какво в натала може да подскаже?
Мога да спя като къпана и през деня,и през нощта.Мога да работя добре пак по всяко време.Само за секс не ме бива много през деня,понеже мисля за много други неща.  :d030: Само транссатурновите,ЛФ и СЛВ са ми под хоризонта,а всичко останало над хоризонта.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #1959 -: Март 06, 2016, 03:21:41 pm »
Ще се радвам да споделите дали сте нощни птици и дали в натала намирате индикации за това или обратното :)

Познавате ли хора, които много обичат да спят, както и такива, които не обичат да си проспиват времето? Какво в натала може да подскаже?
Аз да.
До 12 на обед съм абсолютно неработоспособна,върша някакви рутинни дейности, които не изискват кой знае колко внимание,  енергията ми идва към в ранния следобед.Като се посмрачи и съм бомба, имам утроени сили. Докъм 21-22 часа, после пак спад.
По тази причина си избрах и работа , която започва по обяд.Първата ми дългогодишна работа беше с едно шантаво работно време от 15 до 21 часа, мисля, че се превърна в навик. Пробвах две години с нормална работа от 8.00ч.,  не можах да свикна и се отказах .
8 часа сън са ми абсолютно задължителни, сънят е единственият начин да релаксирам успешно, добре, че мога да си поспивам, че щях да съм вечно кисела.През деня не мога да спя, говоря за следобед.
Отдавам го на Марс в 12-ти, опозе Нептун 6-ти.
« Последна редакция: Март 06, 2016, 03:45:39 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1960 -: Март 06, 2016, 03:38:18 pm »
Моят режим е като на Корея, достигам енергийния си максимум през следобедно време. Но нощни смени категорично не мога да карам, след 3 през нощта ми е много отпаднало, има рязък спад на вниманието и работоспособността. Дори ако ходя някъде да се забавлявам с компания, след 3 ч. рязко ми доскучава и придобивам много кисел вид.

Мога да карам и нормални смени, но трудно ставам по-рано от 7 сутринта. Пътят до работа обаче изисква по-ранно ставане, няма как. Миналата година бях подложена на нечовешки режим, едва не изпуших. Трябваше да ставам в 6.30, но от нерви се събуждах още в 5. Един час път до работа /с по два автобуса/ и още толкова на връщане. Работно време с продължителност по 10-12 часа, обикновено без обедна почивка. Прибираш се у дома и работното ти време продължава до 00-01 часа, ако имаш поръчки. После просто падаш като труп в леглото, но от нерви, тревоги и напрежение сънят ти продължава по 4-5 часа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #1961 -: Март 06, 2016, 03:45:18 pm »
И аз съм от нощните птици. Мога да ставам рано, но добре, че не ми се налага..просто не обичам. През нощта по принцип мога да готвя, чистя, подреждам, всичко. Когато ми се налага да ставам рано обаче и аз като Lilla се събуждам по-рано от нерви. През деня нямам енергия, изнервям се от многото хора, ежедневието..през нощта се чувствам по-спокойна и затова обичам да върша много неща тогава.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1962 -: Март 06, 2016, 03:58:10 pm »
Ще се радвам да споделите дали сте нощни птици и дали в натала намирате индикации за това или обратното :)

Познавате ли хора, които много обичат да спят, както и такива, които не обичат да си проспиват времето? Какво в натала може да подскаже?

Винаги съм се чудела дали има астрологични индикации или всичко е въпрос на навик и биологичен часовник. По принцип мога да се адаптирам към всякакви смени и работни условия, но определено някои ми носят в пъти по-голям дискомфорт. Например, няма проблем още от сутринта да свърша един куп задачи, но трудно понасям още от началото на работния ден да се създава шумна, превъзбудена и нажежена обстановка, чувствам се като в кошер - да слушаш мрънкане, недоволство срещу някой или нещо, спорове, заядливи дребнави забележки и т.н. Няма нищо по-противно от това. Такива хора хем сами стават неефективни, хем пречат и на другите да си вършат качествено и спокойно работата.



 
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Натални карти
« Отговор #1963 -: Март 06, 2016, 04:16:21 pm »
Всякакви работни времена съм пробвал-особено при нощни смени се забелязва едно спадане на енергията около 2 до 4,опозиционно следобедната сиеста 14-16 също ,мисля тогава трябва да се спи някакъв биоритъм е.Повече от 1година нощна смяна води до депресия.Имал съм периоди и на сова и на чучулига,не знам що така,не съм го мислил,сега ще проследя .Иначе най-удобно работно време мисля е от 8,30 до 14 и от 16 до 21 примерно .

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #1964 -: Март 07, 2016, 02:53:06 pm »
Ще се радвам да споделите дали сте нощни птици и дали в натала намирате индикации за това или обратното :)

Познавате ли хора, които много обичат да спят, както и такива, които не обичат да си проспиват времето? Какво в натала може да подскаже?
Тъкмо писах в друга тема за спането. С времето може и да се промени, но живяла съм с нептунианци-единият с нептун вътре в 1 дом, другият с асц. риби-заспиват от всяко положение. Първият така бяга от неприятните неща, виждала съм по 16 часа сън дни наред. Вторият казваше-имам бавен метаболизъм, и в 6 да стана-истински отвътре се събуждам в 10.
Според мен в един период аз лично загубих съня си, заради стрес навлязъл в подсъзнанието, че ако заспя ще пропусна задълженията си. То и периодът беше смазващ, плутон мачка слънцето, уран-луната, тежки транзити, години мъчение.
Уран към луна си е класика за проблеми-тогава дори си купих сънотоворни, само се олюлявах половин час и -нямаше въздействие. Предполагам и аспекти към меркурий/разбутана нервна система, стрес/ също влияят.