Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623946 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1980 -: Март 07, 2016, 08:48:21 pm »
Да не би 16 лунен ден да е свързан по някакъв начин с пълнолунието :) Защото и аз съм родена на 16 лунен ден и пълнолуние.
В нашия случай- да, но не винаги Пълнолунието е в 16-ти лунен ден, по-често е в 15-тия

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1981 -: Март 08, 2016, 09:20:40 am »


На какво ниво са ви астрологичните познания ?  Няма как да се разпознавате и в двете карти.
Временен пост:
Астрологичните и познания са на ниво да хвърли димката и да изчезне за два месеца,ако се изобщо някога се присети,че има регистрация във форума.(като едни други наскоро).
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #1982 -: Март 08, 2016, 11:27:58 am »
Защо бързате да я отписвате, може пък и да се появи? Не всеки има възможност редовно да следи дискусиите във форума и да се включва веднага с отговор.

Тя ректификация си е направила вече, доколко е вярна е друг въпрос. Но без да разполагаме с детайлна информация, няма как да ѝ бъдем полезни и да я ориентираме с евентуалния час на раждане.

Имаше и друга карта на новодошъл преди нейния казус, но там не видях конкретно зададен въпрос. А на въпроса "защо така се чувствам?" най-добре ще отговори някой астропсихолог, когато липсва конкретика.
« Последна редакция: Март 08, 2016, 11:29:53 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #1983 -: Март 08, 2016, 01:49:11 pm »
Аз, като родила 2 деца, естествено и без упойка - категорично няма как да се объркам за момента на раждане - дали е обед или нощ. По-скоро записите в общината са недостоверни. Стига да се изпусне една цифра след единицата и от 12ч да стане 1ч - примерно ....

Може да пробва руския сайт за ректификация :) Колкото повече събития уточни - по-добре :) Стига да са настъпили, разбира се :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1984 -: Март 08, 2016, 03:09:35 pm »
Аз, като родила 2 деца, естествено и без упойка - категорично няма как да се объркам за момента на раждане - дали е обед или нощ. По-скоро записите в общината са недостоверни. Стига да се изпусне една цифра след единицата и от 12ч да стане 1ч - примерно ....
Да бе, то навремето като съм питала майка кога ме е родила, тя каза към 3, 3 и 1/2, баща ми както си четеше вестника се обади " Къде пък ти в 3 си я раждала, като се прибрах в квартирата и навих будилника да ме събуди за работа, беше 1ч." - т.е. по негови думи майка ме е родила в полунощ. Доста време живеех с мисълта, че съм с АСЦ лъв, но когато изпратих имейл до общината на родния град, те ми отговориха на момента, че съм родена в 4ч и 10', което ме сбогува с лъвския асцендент и всичко си дойде на мястото- огнения темперамент от Луна в овен, разклатеното здраве и младежкия вид от АСЦ в дева и т.н. Картата си работи точно за времето, записано в ГРАО, а не каквото ми бяха говорили родителите- в случая ненужно са се карали, защото и двамата са били в грешка- едно е сигурно, че е било тъмно и са си били легнали да спят.  :)
« Последна редакция: Март 08, 2016, 08:54:59 pm от akruks »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #1985 -: Март 08, 2016, 06:37:38 pm »
Ами аз големия го родих в 5 без десет. Убедена бях, че малкият е с час по-късно в 6 без 10. Изумих се, като видях в болничните документи 5:34 - аз обръщам внимание на това, часовникът е срещу мен, бях готова да се закълна в 5:50  ;D Обаче с 5:34 - картата му спи, нямам грам съмнение. Баткото е в 4:54 - специално рових болничния картон, за да видя :) Щом аз - малко след раждането вече бях с някаква илюзия, то какво остава за някой да помни преди много години :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #1986 -: Март 08, 2016, 10:49:10 pm »
Дали сте правили съпоставяне между главната тенденция в натала на човек и Жизнения му път в нумерологията? Ако да, отчитате ли съответствие или идентичност на темите по двата метода?
Ако само в някои случаи е така, бихте ли казали, че темата е ососбено належаща за отработване в този живот?  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #1987 -: Март 09, 2016, 12:45:30 am »
Дали сте правили съпоставяне между главната тенденция в натала на човек и Жизнения му път в нумерологията? Ако да, отчитате ли съответствие или идентичност на темите по двата метода?
Ако само в някои случаи е така, бихте ли казали, че темата е ососбено належаща за отработване в този живот?  :)
Да и при мен има препокриване: ЖП 5 - МЦ близнаци, Меркурий У1, У10 в 1д дева, лично име- цяло и умалително, е също 5-ца
Малката дъщеря е с ЖП 6 и има Венера в 10д, близо до МЦ
Голямата е с ЖП 9,  МС е водолей, Уран и Марс съвпад в 8д
Мъжа ми е с ЖП 4, Уран, Плутон и Марс в 1д - при него всичко става задължително по трудния начин, а каквото му се спусне наготово, намира начин да го разруши, за да се мъчи!
« Последна редакция: Март 09, 2016, 12:58:04 am от akruks »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #1988 -: Март 09, 2016, 01:42:45 am »
Дали сте правили съпоставяне между главната тенденция в натала на човек и Жизнения му път в нумерологията? Ако да, отчитате ли съответствие или идентичност на темите по двата метода?
Ако само в някои случаи е така, бихте ли казали, че темата е ососбено належаща за отработване в този живот?  :)
Аз винаги ги ползвам заедно, има общо, ако искаш дай пример.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Натални карти
« Отговор #1989 -: Март 09, 2016, 09:16:11 am »
Относно "изчезването" и други подобни .... имам причини да задам въпрос и да очаквам отговор! Абонирала съм се за мейл, ако има такива! Не съм някакъв идиот, просто наистина животът ми е объркан и четенето на астрологични статии не ме прави по обективна. Не мога да погледна живота си "отстрани". За да не ви губя времето, ще съм благодарна да качите някакъв "образователен" линк. Благодаря за отделеното внимание!
Имаше любезни съфорумци,които ти написаха мнението си,освен което ти зададоха и въпрос(и),но нещо не им обърна внимание.Форумът е пълен с образователни линкове-остава да отделиш време в някоя тъжна и самотна вечер,и да се заровиш там,докато ти бръмне главата.Ще научиш според зора ти-ни повече,ни по-малко  :D
Имаш право да очакваш отговор!Чакай щом имаш неповторимо сериозна причина(с удивителен знак)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1990 -: Март 09, 2016, 09:22:06 am »
Относно нумерологията и астрологията и при мен има припокриване. Юпитер е диспозитор на светилата, субдиспозитор на асцедента, алмутен фигурис, в 10ти дом, субдиспозитор на венера, която е У10 и съм под число на Юпитер - и датата на раждане, и пътят на живота също.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #1991 -: Март 09, 2016, 09:24:34 am »
Относно нумерологията и астрологията и при мен има припокриване. Юпитер е диспозитор на светилата, субдиспозитор на асцедента, алмутен фигурис, в 10ти дом, субдиспозитор на венера, която е У10 и съм под число на Юпитер - и датата на раждане, и пътят на живота също.

Тери, кое е това число на Юпитер?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1992 -: Март 09, 2016, 09:27:18 am »
3 ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #1993 -: Март 09, 2016, 10:05:55 am »
ЖП3 ?

ЖП не е ли цялата дата на раждане?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #1994 -: Март 09, 2016, 10:52:11 am »
Аз винаги ги ползвам заедно, има общо, ако искаш дай пример.

Припокриване има и при мен. Аз тръгнах всъщност от моята карта и нумерологичните ми данни и ми направи впечатление колко пълно съответствие им между двете.
Аспектите в картата ми са 95% опозиции, СЛВ в Риби и в 7 дом, Луна във Везни, Слънце в Овен - основен акцент свързване с другите, общуване.
Жизнения ми път е 7 - задачата е същата - свързване с другите, отваряне към тях, допускането им до себе си.
Нептун управлява СЛВ и също е с вибрация 7.
И като допълнение това, че пренаталното ми СЗ се намира също в Риби, в 7 дом, на няколко градуса от СЛВ.

Погледнах картата на сина ми. Той е още малък, но отсега си личи, че е свободен дух, отворен е и отговорен - Анаретно слънце в Рак на 29*37`в 10 дом, Луна във Водолей, Венера в Лъв, асц в Дева и Меркурий, У1 в 11 и ЖП 9.

Дъщеря ми е със Слънце в Дева, Луна в Рак, асц Телец и Венера, с вибрация 6, във Везни, ЖП 6.

Още неща съм сигурна че има, но не успявам засега да обхвана в дълбочина. Във всеки случай е много вълнуващо :)
« Последна редакция: Март 09, 2016, 09:46:52 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми