Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622706 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #2010 -: Март 12, 2016, 08:06:39 pm »
Флора, повече от това няма накъде да стигне по Юпитер 29 * Рак, само може да го ползва на макс, но ако тръгне с Луната си, ще ти стигне там, където ще му е изгодно, защото на никога няма да му е удобно. Би било добре да се занимава с дейности по Меркурий-Венера. На планетите в знака Риби "Rx"  не им пречи много много. Много иска да се наложи по своя си начин, да е публичен буквално с някое свое умение, изобретение, но е зависим от обстоятелствата. Желателно е  да развива  качествата на Слънце в Овен и тогава ще хване посоката по СЛВ в Дева.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Натални карти
« Отговор #2011 -: Март 13, 2016, 12:54:07 am »
Благодаря на включилите се  за коментарите .
И понеже познавам въпростния , ще дам малко обратна връзка и мнение по някои неща.

За партньорствата сте прави, че не тече там всичко по мед и масло. Та, брак досега не е имал, не мисли и в скоро време да предлага сигурно, ама то знае ли се.  :) Сериозни и многогодишни връзки обаче е имал, общо съжителство с няколко също. Доколкото знам, една от най-дългите му връзки е още преди сатурновото завръщане, продължава към 7 год. И май около възврата той я прекъсва. Момичето е било слънчев близнак.  :) Последната му връзка продължи до  миналата година , общо 4 години беше с едно момиче. Не знам там подробности, но той твърди, че е прецакал нещата и съм склонна да му вярвам.  :012: Понеже момичето изглеждаше доста добре, пък и свястна -слънчев овен.  :012: Иначе е имал доста авантюри, ама типично по рибешки според мен. Изглежда добре, лепят му се разни жени. Сега обаче ми се оплаква, как от няколко години не го влечели разни мимолетни неща и секс за една нощ, било му доста подтискащо и искал да усъвършенства по девишките въпрос, шял да се помонашва.  :012: Ама май от ден до пладне ще е това.

Иначе по мои лични наблюдения-типично по рибешки романтичен, търси някакъв идеал по нептун, идеализират се отношения , хора. И после като се сгромоляса всичко от реалността се търсят други,по -идеални отношения. Залита се към някаква имагинерна реалност на тема 7ми дом, та от там и проблеми сигурно. Не знам дали е изневерявал. Ама няма да ме учуди. Но там това ще е продиктувано от нептунски подбуди, приказки за сродни души и пак стигаме до извода, как венера в риби обича целия свят.  :012: Иначе егото си го има, играе роля сигурно и като отрицателен фактор.

Професионално се занимава с изкуство. Колко буквално. Завършил е живопис и визуални изкуства , даже в две академии е бил. По неговите думи му било важно академичното образование (луна в 9ти дом). Чак се чудя  дали ако впрегне луната там и девата от първи, няма да му се получи и да преподава. Иначе сега се е впрегнал доста да се промотира и да става "успешен артист".
Нещата му са доста добри. От няколко години го е измислил с какво точно да се занимава. Рисува 3D неща със спрейове на улицата, за реклами, фестивали , в разни молове и тн. Обикновено има поръчки и за по-комерсиални проекти. Миналата година май му беше добра, понеже имаше работа из Щатите, Ливан, Европа  и тн. Каза, че сега около затъмнението имал няколко интервюта за работа, ама не знам за какво точно става въпрос. Та успеха го влече здраво. Ама май има още път да извървява. Сега се чуди как да станел по-практичен, най-вече в любовта.  :012: А, и типично по нептун обича да си  :93: :012:

Цитат
да е публичен буквално с някое свое умение, изобретение, но е зависим от обстоятелствата. Желателно е  да развива  качествата на Слънце в Овен и тогава ще хване посоката по СЛВ в Дева.  :)

Цитат
любовта я свързва с приятелството и майчинските грижи, отколкото с пламенни и романтични чувства. СЗ е в тригон с Уран У6 и вероятно това го провокира да смени неочаквано работата си, но може да остане подведен заради квадрата на затъмнението с Нептун У7
Септемри СЗ се пада над неговия Сатурн У5, У6 и ще е в тригон с Луната У11- тогава може да поеме нови отговорности, свързани с работа/кариера и ще има добро сътрудничество с близки жени и приятели/ки.
Този мен има Плутон в точен съвпад с моята Венерка  :)

Това ще му го кажа.  :)

« Последна редакция: Март 13, 2016, 01:07:22 am от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Натални карти
« Отговор #2012 -: Март 13, 2016, 01:04:32 am »
Флора, много интересна карта. Всичко екзалтира, само Марса измъчен. Утре искам да я разгледам на свежа глава и ще пиша повече.
Според мен точно девешкото и Сатурна са му в повече. Хем има нужда от идеали заради рибите, хем сам си ги руши с девешката критикарщина и сатурновата песимистична прозорливост.

Сатурн е У5, силен по знак със СЛВ и то не къде да е, а в 1 дом: от всичко на света най-много обичам мен.
« Последна редакция: Март 13, 2016, 01:06:13 am от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Натални карти
« Отговор #2013 -: Март 13, 2016, 01:13:06 am »
Флора, много интересна карта. Всичко екзалтира, само Марса измъчен. Утре искам да я разгледам на свежа глава и ще пиша повече.
Според мен точно девешкото и Сатурна са му в повече. Хем има нужда от идеали заради рибите, хем сам си ги руши с девешката критикарщина и сатурновата песимистична прозорливост.

Сатурн е У5, силен по знак със СЛВ и то не къде да е, а в 1 дом: от всичко на света най-много обичам мен.

The_One, радвам се , че представлява инетерс картата. За да можем да се упражним, пък и да му ударим едно рамо, ако не друго .  :012: Иначе добавих повечко текст в поста горе , понеже публикувах без да искам първия път, не бях готова с писанията.

И на мен ми е много дуален с тези опозиции, хем сатурн на асц, хем кету съвпад с рибешки стелиум.

Иначе да добавя и за луната -тя поне го държи по- заземен,  ако изключим опозицията и с уран. Та , луната в 9ти при него много добре описва майката. Той е от смесен брак , ражда се в държавата на бащата . Един вид майката е била типично чужденка в този случай. После  неговите се развеждат и той заминава с брат си и майка си за нейната държава. Там прекарва по-голямата част от живота си. Живял е и в трета държава, ние там се запознахме. И връзките му са предимно с чужденки.  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2014 -: Март 13, 2016, 06:30:02 pm »
Малко ме наплашихте, но трябва да приемете, че не всеки е толкова наясно с астрологията, както вие тук във форума! Не успях да открия "Книга на влюбените/изчерпана във всички борси/, но все пак стигнах до приемлив вариант на картата си/т.е. уточних за себе си часа на раждане/. Сега ви питам, какво говори това струпване на планети в 12 дом, защото четох противоположни неща. Поздрави за всички!
За какво искаш нашето мнение, като си знаеш своето? От 1ч през нощта, както си записана, до 8:51 както си написала ти последно е сериозна разлика.
Ако си построиш картата  тук http://astrology.org.ua/aweb.htm може да прочетеш описанието на всяка планета по дом, както и на нейните аспекти, които сключва.
Асцендент Везни жена http://pims.ucoz.net/publ/ascendent/16-1-0-34
Асцендент Рак жена http://pims.ucoz.net/publ/ascendent/16-1-0-37

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2015 -: Март 13, 2016, 06:40:16 pm »
На мен по-скоро ми прилича на някакъв монолог  :)

Когато не знаем нищо да личността на питащия и никакви факти от живота му, как да сме полезни и как можем за дадем ориентир относно направената ректификация?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Натални карти
« Отговор #2016 -: Март 13, 2016, 06:47:28 pm »
Малко ме наплашихте, но трябва да приемете, че не всеки е толкова наясно с астрологията, както вие тук във форума! Не успях да открия "Книга на влюбените/изчерпана във всички борси/, но все пак стигнах до приемлив вариант на картата си/т.е. уточних за себе си часа на раждане/. Сега ви питам, какво говори това струпване на планети в 12 дом, защото четох противоположни неща. Поздрави за всички!

Бихте ли казали как уточнихте този час на раждане?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2017 -: Март 13, 2016, 06:52:44 pm »
Бихте ли казали как уточнихте този час на раждане?
и минутката?  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2018 -: Март 13, 2016, 07:10:43 pm »
Събитийна и обстоятелствена ректификация правена ли е? Или само по общи описания - Асцендент в еди кой си знак, планета в еди кой си дом...? Ако е верен часът на раждане, трябва да се разпознаем и да видим живота си в така ректифицираната карта.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2019 -: Март 13, 2016, 08:15:57 pm »
Избраната професия отговаря ли на указанията в тази карта? С какво се занимавате?
Имало ли е някакви промени в професията, кризи, нестабилност или рязка смяна на поприще?

Този час на раждане предполага сключване на брак при малко по-трудни обстоятелства, но също така дава тенденция и за повече от един брак.

Какви са отношенията с братята и сестрите /ако има такива/, с по-близките роднини? Има ли по-чести конфликти или някаква конкуренция, неразбирателства? Карта с този час на раждане предполага добри съпротивителни сили, виталност, борбеност, но и тенденция за повече конфликтност в отношенията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2020 -: Март 13, 2016, 08:39:45 pm »
Ехоо! По ваш съвет ползвах руския сайт! Опитах се да бъда максимално обективна! Все пак животът е моя личен и е сравнително близко всяка една прилика...... За тези, които не знаят започнах от две приблизителни карти, които бяха изготвени от друг!  ???
Ехоо, картите, които публикува са всичко друго, но не и приблизителни  :29:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2021 -: Март 13, 2016, 08:49:19 pm »
Въпросът за ректификацията се обезсмисля, ако тези, от които се очаква някакво съдействие, не разполагат с никакви факти, върху които да стъпят и да могат да ги използват за целите на анализа. Така може да се излюпят още няколко примерни ректификации и няма как да знаем коя е вярната. Евентуално бихме могли да си поиграем на въпроси и отговори и така да стигнем до някакъв ориентир.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Натални карти
« Отговор #2022 -: Март 13, 2016, 09:04:10 pm »
Явно Везни е универсален асцендент, в който всеки с неизвестен час на раждане лесно се разпознава.
По-вероятно е часът на раждането в ЕСГРАОН да е по-близо до фактическото раждане, едва ли чак седем/десет часа разлика.
De omnibus dubitandum est

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Натални карти
« Отговор #2023 -: Март 13, 2016, 09:08:52 pm »
Е, то не е трудно всеки за себе си да реши, че е красив, харизматичен, деликатен и с усещане за естетика  :012:
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2024 -: Март 13, 2016, 09:09:57 pm »
Явно Везни е универсален асцендент, в който всеки с неизвестен час на раждане лесно се разпознава.

То е станало масова мода вече да се избира АС Везни, Лъв или Телец в женска карта  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui