Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623060 пъти)

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Натални карти
« Отговор #2385 -: Май 27, 2016, 04:59:49 pm »
А коя е религията, която споделяш? Разкажи малко повече по въпроса, когато имаш време.
И по-специално ме вълнува как съвместяваш това в ежедневието. Какво е отношението ти и как стигна до усещането, че ти е необходима религията?
Също ми е интересно дали е имало напрежение вътре в теб във връзка с религия и сексуалност/потентност.


Лили, има и търпеливи жени.  :012: Щом така й харесва.  :012:
Да си религиозен за мен не значи  редовно да посещаваш джамии, църкви или тем подони храмове. Този ред, този синхрон във вселената... няма как да няма нещо. Нямам вътрешни противоречия относно религия-сексуалност/потентност. Прекаляването е опасно.
Със сигурност преди да си отида от този свят ще изкупвам греховете си. Просто при мен така се случва... Върша бели и ми се връща скоро,  много скоро. ;)

...  И да! Не ме е страх от смъртта!
« Последна редакция: Май 27, 2016, 05:04:52 pm от mateosf »

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Натални карти
« Отговор #2386 -: Май 27, 2016, 05:42:32 pm »
1999 година пролетта случи ли се нещо необичайно около теб? Свързано с един от родителите, бащата?
Десет години по-рано и да баща! :) 88-89, вече не помня, но беше на РД на брат ми 27.12...

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Натални карти
« Отговор #2387 -: Май 27, 2016, 06:52:38 pm »
Трети курс в Свищов...
Хм! Тръгнах да пиша и ... здравословен проблем. остра гастритна криза. Бърза помощ... Няколко инжеции и последваща диета.
Може би това.
Моля за по-умерено бъркане в мен... досатъчно съм сетивен за да усещам това. Енергийно е не всеки го може не всеки вярва в това но една рожденна дата е достатъчна да ми се пръсне главата :D
« Последна редакция: Май 27, 2016, 06:54:37 pm от mateosf »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2388 -: Май 27, 2016, 08:51:24 pm »
Скорпионската Луна по принцип няма мярка, това по повод честата смята на обектите на А.
Явно не е само от едната Луна- действително имам съученичка и роднина -слънчеви риби с Луна скорпион, които имаха по няколко неуспешни съжителства досега, както и позната с такава Луна съвпад Нептун и част от Тао-квадрат със Сатурн и Слънце- последната доста любовници въртеше като студентка, макар и омъжена, а сега е омъжена повторно за чужденец и има успешна кариера като психиатър в неговата държава, като основно дава консултации по сексуални проблеми, отделно е доцент и изнася лекции пак на тази тема. :)
 Голямата ми дъщеря е с Луна скорпион в първия градус , намира се в 5д и е в точен тригон с Юпитер в 1д- все още е с нейния първи мъж в живота, с когото се събра на 21г., дотогава се беше целувала само веднъж с едно момче от нашия блок, не беше имала гадже, което много ѝ тежеше на фона на успехите ѝ в университета, на които не се радваше защото се чувстваше аутсайдер в личния живот. 

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2389 -: Май 28, 2016, 09:27:07 am »
голяма част от негатива изписан за скорпи луната не е факт,при мой наблюдения,всичко зависи къде е кукловода,който дърпа конците й,т.е диспозитора
двете крайности са промискуитет или пълна моногамност за цял живот,един единствен,другите не съществуват,верен до гроб,зависи кукловода къде е

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #2390 -: Май 28, 2016, 10:03:53 am »
Естествено, че зависи и от други нещо /натал, възпитание, среда и т.н./, не твърдя, че всички са еднакви. Казах мотивите, според които, една Скорпионска Луна би имала по безразборни връзки, то всяка Луна може да има такива, но причините ще са различни.

Цитат
двете крайности са промискуитет или пълна моногамност за цял живот,един единствен,другите не съществуват,верен до гроб,зависи кукловода къде е

Мда, почти винаги има крайности.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2391 -: Май 28, 2016, 10:15:32 am »
а и луната се включва по-късно при съжителство, на първа линия определящи секс.планети са марс-венера,ако включим и плутон

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Натални карти
« Отговор #2392 -: Май 28, 2016, 11:19:14 am »
Не знам от кога е този ретрограден Марс, но нямам никаква сила...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2393 -: Май 28, 2016, 12:35:40 pm »
От 17 април е ретрогрден, а на 17 февруари влезе в сянка. Сега е на критичен градус с ингрес в скорпион и прави опозиция на наталния ти ретро Юпитер. Паралелно Сатурн се връща назад и нагазва Венерата ти - У1 и Нептун У6. Вероятно ти спира тока  ;D Желанието да домошарстваш може би идва и от секстила с Плутон, на АС, който транзитен е на ИС.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2394 -: Май 28, 2016, 02:41:09 pm »
голяма част от негатива изписан за скорпи луната не е факт, при моИ наблюдения, всичко зависи къде е кукловодът, който дърпа конците й, т.е диспозитора
двете крайности са промискуитет или пълна моногамност за цял живот, един единствен, другите не съществуват, верен до гроб, зависи кукловода къде е
на дъщерята Плутон У6 в 6д -скорпион, Марс в 8д козирог, а Марс в козирог е най-изкустният кукловод  :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2395 -: Май 28, 2016, 08:01:15 pm »
Ами по-скоро - ако имаш импулс да си сложиш ред в къщата и да наизхвърляш излишните и заблатяващи натурии - сега е моментът да си я спретнеш в "аптека"  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Натални карти
« Отговор #2396 -: Май 30, 2016, 03:45:08 pm »
Венера управител на втори, разположена в първи дом във везни може ли да доведе до прахосничество и разпиляност?
Някой има ли подобно разположение?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2397 -: Май 30, 2016, 03:47:18 pm »
Венера управител на втори, разположена в първи дом във везни може ли да доведе до прахосничество и разпиляност?

Не би трябвало, други фактори трябва да сочат за това.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2398 -: Май 30, 2016, 03:47:51 pm »
Венера управител на втори, разположена в първи дом във везни може ли да доведе до прахосничество и разпиляност?
Някой има ли подобно разположение?

Само по това разположение, не. Зависи от аспектите й :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2399 -: Май 30, 2016, 03:56:19 pm »
Сатурновите аспекти дисциплинират, особено към Луната и Меркурий, но пак зависи от доста фактори.

Моя близка със съвпад Луна/Сатурн в Стрелец - нито стотинка не се задържаше в джоба ѝ, всичко трябваше да се изхарчи, никакви спестявания, а е разполагала с пари. Друг човек от обкръжението - съвпад на Луна с Юпитер и Уран в Стрелец - подобно проявление. При двамата Меркурий е в прагматични знаци - Водолей и Телец.
12 дом също има връзка с прахосване на пари, енергия и ресурси - общото при споменатите двама е, че Марс е в 12 дом във ведическата карта.

По-адекватно си правят сметката хора с Меркурий в аспект с Марс или Сатурн.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui