Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623587 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2475 -: Юли 17, 2016, 06:02:11 pm »
А бързо ли говори, умее ли да изслушва без да прекъсва?

При нея хубавото е, че Слънцето и Сатурн попадат в различни знаци, ако се отчете с прецесия. И въпреки това съвпадът е действащ, доста близо са.
« Последна редакция: Юли 17, 2016, 06:03:56 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2476 -: Юли 17, 2016, 06:06:43 pm »
като видя в женска карта съвпад марс-меркурий в овен,че и ретро последния,може да те убие с думи,двойно разцепен език
словесно всички наоколо са обречени да са подчинени,обекта  е по-по-най- знаещ,можещ на думи,делата са за нисшите
проблеми с ученето имала ли е

По принцип, не взима някакви позиции, нито пък дава мнения и съвети - не се впечатлява от много неща. НО! Ако реши да го прави, отсрещния няма шанс. Нормалното ѝ поведение е мило, грижовно, внимателно .... докато не реши да даде мнение - тогава и аз млъквам :). Интересното е, че в тези моменти никой не се сърди на думите ѝ, а всички млъкват - много интересни ситуации (поне за мен, защото наблюдавам).
Проблеми с ученето - принципно не, но е имало такива периоди, а и като цяло ученето ставаше по-бавно, по-мудно. Не че не е завършила елитна езикова гимназия и после труден химико-инженерен профил, но като цяло не беше съвсем гладко. 
Аз съм ѝ обяснила това ѝ положение в картата и ни е интересно да наблюдаваме ситуации - тя естествено, не се усеща, но аз после ѝ припомням :).
Наблюдавала съм и ретрофадите на Меркурий - досега не сме забелязали нещо по-фрапиращо.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2477 -: Юли 17, 2016, 06:08:28 pm »
Какво търсим в този натал? Много материален е.

Странно :) - тя въобще не е наясно с материалните неща в живота :) - нито как да печели, нито как да харчи, нито да има представа за стойността на нещата .... от 2 години има кредитна карта и аз още съм "на накти", кога ли ще изпищи, че лимита е изтекъл :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2478 -: Юли 17, 2016, 06:10:13 pm »
Много интересно опровергаване на стандартните описания на 8-домни акценти.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2479 -: Юли 17, 2016, 06:11:35 pm »
А бързо ли говори, умее ли да изслушва без да прекъсва?

При нея хубавото е, че Слънцето и Сатурн попадат в различни знаци, ако се отчете с прецесия. И въпреки това съвпадът е действащ, доста близо са.

Говори нормално, не е нещо специфично. И, да, може да те слуша с часове - отделен е въпроса, колко чува :). Пробвала съм я и знам, че обикновено при такива дълги словоизлияния на отсрещната страна, тя е "някъде си" :) Но пък изглежда, все едно слуша внимателно и е много съпричастна. Реално, тя служи за "кошче за душевни отпадъци" на всички около нея - а тя има страшно много контакти, познати, приятели. Хората си умират просто да могат да си говорят с нея ( а тя да ги слуша, естествено).

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2480 -: Юли 17, 2016, 06:15:37 pm »
Много интересно опровергаване на стандартните описания на 8-домни акценти.  ;D

интересното ще е да намерим причината. Защото тя наистина е това, което описвам - заедно сме вече 34 години - знаем си и кътните зъбки, дет се вика.

Има още нещо, което е интересно - тя не е някаква секс-бомба, нито някаква манекенка, нито някаква направена/нагласена дама - една средностатистическа жена като всички други. Но винаги, винаги, е била магнит за мъжете. Има невероятни случки, базирани точно на това привличане на отсрещния пол. Предполагам, че това е пак по 8 дом, или може би У1 в 8 дом.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2481 -: Юли 17, 2016, 06:16:24 pm »
Струва ми се, че умее да бъде и доста убедителна, ако не избързва и успее логически да си подреди мисълта.

Но наистина е нещо характерно за овенския Меркурий - при слушане на дълги монолози сякаш изключва, може да изгуби интерес, но умее и да симулира внимание /зависи от синхрона със събеседника/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2482 -: Юли 17, 2016, 06:23:29 pm »
Струва ми се, че умее да бъде и доста убедителна, ако не избързва и успее логически да си подреди мисълта.

Но наистина е нещо характерно за овенския Меркурий - при слушане на дълги монолози сякаш изключва, може да изгуби интерес, но умее и да симулира внимание /зависи от синхрона със събеседника/.

Е, това вече обикновено го забравяме :). Опитвам се да ѝ помогна в тази насока, но още има отпор - категорията логика й е досадна някакси, а може би и неясна. Имам чувството, че при нея е "не ми философствай, ами ме слушай какво казвам", но това само в моментите, когато й се налага, да убеждава някого (ако този глагол въобще пасва) - иначе е една такава отнесена, нептунианска.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2483 -: Юли 17, 2016, 06:59:04 pm »
Благодаря ти, Хепи  :58:

Демонстрираното сливане, за което спомена, Хепи, ми се струва компенсаторен меанизъм за нея.
Под демонстрирано имах предвид показаното от нея, това което ти си видяла като страничен наблюдател :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2484 -: Юли 17, 2016, 07:03:47 pm »
Реално, тя служи за "кошче за душевни отпадъци" на всички около нея - а тя има страшно много контакти, познати, приятели. Хората си умират просто да могат да си говорят с нея ( а тя да ги слуша, естествено).

Луна тригон Плутон - като попивателна за чуждите енергии. Посъветвай я да отсее контактите :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2485 -: Юли 17, 2016, 07:05:53 pm »
Благодаря ти, Хепи  :58:
Под демонстрирано имах предвид показаното от нея, това което ти си видяла като страничен наблюдател :)

аха, ясно. Е, значи не е това - аз не го видях, а тя ми го сподели тихичко, когато си говорим само двете, и то това е от 2-3 години насам, преди това - не. И това "гукане" си беше по конкретен повод - иначе можеше и да не разбера :)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2486 -: Юли 17, 2016, 07:07:10 pm »
Луна тригон Плутон - като попивателна за чуждите енергии. Посъветвай я да отсее контактите :)

Не съм се сетила за това - благодаря ти! - Тя постоянно е с някакво главоболие - може и от това да е.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Натални карти
« Отговор #2487 -: Юли 17, 2016, 07:07:40 pm »
Но винаги, винаги, е била магнит за мъжете. Има невероятни случки, базирани точно на това привличане на отсрещния пол. Предполагам, че това е пак по 8 дом, или може би У1 в 8 дом.

Има го това при пълен 8 дом :) Но сега ти ме караш да се замисля над подчертаното :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2488 -: Юли 17, 2016, 07:16:27 pm »
Има го това при пълен 8 дом :) Но сега ти ме караш да се замисля над подчертаното :)

:) :)

замисли се :). При нея (както и при теб) и нумерологично се подтвърждава. Но после пък идва другото - какво правите при този наплив? То си е и проблем :).

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Натални карти
« Отговор #2489 -: Юли 17, 2016, 07:30:16 pm »
и Хиронът там й ги мъкне всякакви...
и понеже използва "сливане", тук жена (предполагам, заради езика) със същото положение използва същата дума, за да опише вътрешната си жажда за близост.

//за протокола: на мен у1 в 8д в опозиция с хирон от дете ми докарва педофили и извратеняци