Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622852 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Натални карти
« Отговор #2550 -: Август 11, 2016, 09:43:48 am »
Мислят си, че има голям келепир от това.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Натални карти
« Отговор #2551 -: Август 11, 2016, 09:44:39 am »
Ами аз не смятам, че съм такава, просто ми стана интересно с тия допълнителни аспекти, да не говорим, че действието на мидпойнтите още не мога да си го изясня, където чета все общи неща ми се струват. Говоря общо за мидпойнт, то и в синастрия все ще ти се получи нещо в съвпад при толкова много.
... И смятам, че съм Венерино-Уранова по моето скромно мнение  :012:
« Последна редакция: Август 11, 2016, 09:46:31 am от bast »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #2552 -: Август 11, 2016, 09:47:52 am »
Не мога да разбера какъв е този мерак всички да са плутонови :D

Щото не знаят каква греда е  :) Подарявам моята плутоновщина, някой, ако я иска да я взима ;D

Извън шегата, "плутоновите" хора са с Плутон по ъглите, в съвпади или напрегнати аспекти със светила/ лични планети, акцентиран 8-ми дом или Скорпион.

Колкото по-слаб и забутан е Плутон, толкова по-добре, същото и за Сатурн. Най-добре е да са някъде където не вредят и не се усещат, иначе е тегаво.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2553 -: Август 11, 2016, 09:49:42 am »
Щото не знаят каква греда е  :) Подарявам моята плутоновщина, някой, ако я иска да я взима ;D

Извън шегата, "плутоновите" хора са с Плутон по ъглите, в съвпади или напрегнати аспекти със светила/ лични планети, акцентиран 8-ми дом или Скорпион.

Колкото по-слаб и забутан е Плутон, толкова по-добре, същото и за Сатурн. Най-добре е да са някъде където не вредят и не се усещат, иначе е тегаво.

Точно!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Натални карти
« Отговор #2554 -: Август 11, 2016, 09:53:36 am »
Щото не знаят каква греда е  :) Подарявам моята плутоновщина, някой, ако я иска да я взима ;D

Извън шегата, "плутоновите" хора са с Плутон по ъглите, в съвпади или напрегнати аспекти със светила/ лични планети, акцентиран 8-ми дом или Скорпион.

Колкото по-слаб и забутан е Плутон, толкова по-добре, същото и за Сатурн. Най-добре е да са някъде където не вредят и не се усещат, иначе е тегаво.
Е, нямам нищо от това... супер

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #2555 -: Август 11, 2016, 12:02:14 pm »
Повечето хора с акцентиран Плутон не знаят какво да го правят, той затова тръгва да мърсува в техните карти. И оттам тръгват всички митове и легенди и набеждаването му.  :012:

Натална карта без никакво малефично влияние надали ще намерите, но не е като да няма по-балансирани.
Ако Сатурн не е извън хайз, при което да е някъде близо до ъглите и в аспект със светило, влиянието на Плутон може да не бъде чак толкова деструктивно. Обикновено Плутон добавя щипка лют пипер в една изначално неблагоприятна или слаба карта /разглеждано по септенера/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2556 -: Август 11, 2016, 04:51:29 pm »
Пускам една карта, защото четох историята на тази жена и се впечатлих. Жалко, че няма час, но можем и така да я разгледаме и да погадаете коя е тя и с какво се е занимавала. Пускам я и с транзити към важна дата :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #2557 -: Август 11, 2016, 05:52:33 pm »
Сигурно се катери

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #2558 -: Август 11, 2016, 06:00:57 pm »
Голямата ми дъщеря е родена на този ден и също е с Марс козирог, Юпитер рак.
Жената от картата е с екзалтирана Венера, която се явява мост между Марс-Юпитер.
Екзалтиран тр. Сатурн спуска тригон към заточеното Слънце, пр. Луна е в козирог, а тр. СЛВ с хармоничен секстил към Меркурий в сатурнов знак, събитието е свързано с нейната кариера, която има връзка с изкуство/мода.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2559 -: Август 11, 2016, 06:57:34 pm »
Е, то без час .... :( Аз залагам на живот на ръба,  контрабанда и убийства   ;D - този анаретен воден тригон е леко ужасявасщ  :012:  :017:

Има някакво вътрешно противоречие - добре поставени лични планети - тронова Луна, екзалтирани Венера и Марс, но заточено Слънце в съвпад с ЮЛВ  :-\, ретро Юпитер в надир в опозиция на Марс  :( Изглежда рязък човек, с потенциал, човек на контрасти. Може би и порочно богата  :012: заради Венера и р. Юпитер, с цената на нещо по Марс  :)

Макар, че - ако е водила такъв живот - няма как да доживее до 2012г  ;D
« Последна редакция: Август 11, 2016, 06:59:15 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2560 -: Август 12, 2016, 09:11:45 am »
Да пускам ли коя е или още някой ще направи предположения?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #2561 -: Август 12, 2016, 10:16:19 am »
готвач с тази опозиция марс-луна/юпитер,екзалте-трон-екзалте,издава книги
или мата хари
периода който си пуснала е постигане на желано

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #2562 -: Август 12, 2016, 12:07:37 pm »
Картата е на Гризелда Бланко, главатар на колумбийската наркомафия. Лежала е и 20 г. в затвора, транзитите са към деня на смъртта й, при престрелка.

Пускам и гугъла с нейни снимки, твърде вероятно според мен е асцедента да е рак, с това кръгло лице и опозицията на троновите луна, Юпитер и марс да е по остта 1-7 дом.

https://en.wikipedia.org/wiki/Griselda_Blanco

https://www.google.bg/search?q=griselda+blanco&biw=1920&bih=985&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjnqezFwrvOAhVH1xQKHYeYDGkQsAQIIA&dpr=1#imgrc=Aq4Eg3XPwASy5M%3A

Браво на Алена :08:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #2563 -: Август 12, 2016, 02:31:23 pm »
Алена, браво    :clap: :clap: :clap: :08: :08: :08:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Натални карти
« Отговор #2564 -: Август 12, 2016, 02:53:33 pm »
 :o Аз малко на майтап го написах  :o Ако картата беше на някой във форума - това за тригона щях по-меко да го кажа, но като си знам моя огнен тригон какъв потенциал има, а нейният е анаретен  :-X - по Меркурий търговия, по Нептун наркотиците, по Сатурн и Уран убийствата в комплект с Плутон до хвърчило, за да е по-фатално - някак с лекота й се получава  :012:  Анаретните ги наблюдвам покрай големия ми син, който има съвпад на анаретни Юпитер и Уран (управляват ъгли), отделно анаретен Марс (У12) и Хирон ... доста рязък е, често на ръба, но .... съдба :)

Като погледнах картата - първо фиксирах Венера и ми мисъл беше за киноактриса, заради взаимната рецепция с Нептун, аспектите с Юпитер и Марс и нещо такова си представих:



Обаче, някак по-тежка ми се видя другата фигура. Много пък дълъг живот е имала с тази професия  ::) Ще прочета за нея, благодаря  :-*



Ако АС е Рак, то вероятно пр.Венера и тр.Юпитер са били около К12 при смъртта й  :72:

Над силата е само умението да я владеем!