Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 622868 пъти)

violina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Натални карти
« Отговор #3165 -: Април 07, 2017, 04:45:54 pm »
здравейте
може ли според наталната ми карта да се разбере има ли заложено да имам 2ро дете и дали се знае от какъв пол ще бъде то ?
ако можете да хвърлите един бърз поглед на нея
благодаря ви предварително

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3166 -: Април 07, 2017, 04:58:38 pm »
Притеснява ме и това, че предстоят транзити на Сатурн и Плутон.  Не зная и коя сфера засягат ?
Плутон вече е минал над твоето Слънце, като в същото време е правил опозиция с натален Сатурн, а тр. Уран от 8д е квадратирал наталната опозиция Слънце -Сатурн.
Слънцето управлява 1-ви и 12-ти дом, а Сатурн и Уран дома на здравето. Както си отбелязала, в този период си се "сдобила" с автоимунното заболяване.

Това за астрологията- Венера У3, У10 в квадрат с Уран У6, У7 в 3д- на мен поне не ми се вижда да имаш предпоставки за професионални занимания с астрология, да работиш с клиенти или да преподаваш. Но за собствена консумация може да я изучаваш и да обогатяваш знанията си.

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Натални карти
« Отговор #3167 -: Април 07, 2017, 05:08:47 pm »
Венера, имам предвид, че наталната ти карта е такава, че Плутон в рамките на целия ти живот прави съвпади с повечето тела в нея. Иначе, тази година, Плутон се движи между 20 и 17 градус на Козирог, което означава, че вероятно усещаш квадрата на тр. Плутон към натален Хирон, предстоящия съвпад на тр. Плутон с нат. Меркурий, опозицията му с натален Сатурн.  Вероятно вече си интегрирала в живота си съвпада му със Слънцето ти. В картата ти Плутон управлява 4. дом, т.е. всички тези транзити вероятно дават отражение в домашната атмосфера.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3168 -: Април 07, 2017, 05:11:14 pm »
здравейте
може ли според наталната ми карта да се разбере има ли заложено да имам 2ро дете и дали се знае от какъв пол ще бъде то ?
ако можете да хвърлите един бърз поглед на нея
благодаря ви предварително
според мен не, но това е само на пръв поглед
при по-задълбочено изследване може друго да показва картата
« Последна редакция: Април 07, 2017, 08:51:24 pm от akruks »

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Натални карти
« Отговор #3169 -: Април 07, 2017, 06:33:28 pm »
здравейте
може ли според наталната ми карта да се разбере има ли заложено да имам 2ро дете и дали се знае от какъв пол ще бъде то ?
ако можете да хвърлите един бърз поглед на нея
благодаря ви предварително

Управител на петият ти дом е Марс , който се намира в двойствен знак . Уран се намира в самия пети дом . Знака скорпион дава деца . да според мен.

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Натални карти
« Отговор #3170 -: Април 07, 2017, 07:20:19 pm »
akruks Все нещо ме влече към астрологията и месеци наред чета в тази насока и затова се замислих за курс, но ако не ми е лесна програмата с тези Плутонови опозиции в почти всички планети, анарета градус на Венера и др.свързани със Сатурн вместо да отработя нещо да не ми повлияе отрицателно.... :08:

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Натални карти
« Отговор #3171 -: Април 07, 2017, 07:29:56 pm »
sirius ами в домашна атмосфера мисля все по добре се усещаме и нагаждаме с мъжа ми и дъщеря ми, поне по добре от колкото преди 2-3 год. мисля. А Плутон да не се надявам нещо да отминава, разбрах явно постоянно ще си е с мен и ще изисква нещо да отработвам. :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3172 -: Април 07, 2017, 08:55:35 pm »
akruks Все нещо ме влече към астрологията и месеци наред чета в тази насока и затова се замислих за курс...
Разбира се, че можеш да запишеш курс, където да научиш нови неща, които да са ти от полза.
Написах мнението си, че не виждам заложено в натала ти да водиш курс, лекции и да работиш с клиенти, т.е. да се занимаваш с астрология професионално.

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Натални карти
« Отговор #3173 -: Април 10, 2017, 04:26:20 pm »
Момичетас тази Венера на анарета градус в 5 дом в Козирог има ли проблем да си направя Ринопластика?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3174 -: Април 11, 2017, 12:49:01 am »
Момичетас тази Венера на анарета градус в 5 дом в Козирог има ли проблем да си направя Ринопластика?
носът е по Марс

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Натални карти
« Отговор #3175 -: Април 11, 2017, 07:39:36 pm »
Рени, искам да ти благодаря, макар и през 4 страници, за отговора!  :58:

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Натални карти
« Отговор #3176 -: Април 13, 2017, 04:12:05 pm »
Здравейте, някой може ли да ми каже по Античната астрология Венера в моята натална карта Зорница, Вечерница, Невидима- пред и зад Слънцето е ? Кой тип Венера съм от 20 типа? На 159 стр. ми е картата.
Благодаря! :58:

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Натални карти
« Отговор #3177 -: Април 13, 2017, 04:17:04 pm »
Румен Колев - Античен Астролог е написал:

''Един хороскоп може да има конфигурации, които да изглеждат или като рай или като ад...
Но дали ще е ад или рай или рая ще се окаже ад, а ада рай, това зависи единствено от това  дали хороскопа е дневен или нощен!''

Някой може ли да коментира?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3178 -: Април 13, 2017, 06:20:43 pm »
Здравейте, някой може ли да ми каже по Античната астрология Венера в моята натална карта Зорница, Вечерница, Невидима

Венера ти е Вечерница, върви след Слънцето. Счита се, че за нощно раждане това е по–добре. А дали се е виждала в небето не може да се каже със сигурност. Arcus visione е до 12 градуса, но има различни случаи. Може да бъде по–близо до Слънцето и пак да се вижда, може да бъде в лъчите му /без съвпад/ и да е невидима.

Имам подобен на твоя троен съвпад – Меркурий и Венера са видими. Венера е на около 15 гр. от Слънцето, Вечерница. А интерпретацията в голяма степен зависи от това дали планета се вижда или не се вижда в небето. Когато е видима, действа много по–силно, особено ако е във фаза.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ве.не.ра

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Натални карти
« Отговор #3179 -: Април 13, 2017, 07:06:56 pm »
Lilla благодаря :58: