Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623161 пъти)

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Натални карти
« Отговор #3315 -: Април 22, 2017, 11:35:03 am »
По картата на Стрелец - няма много активност в тази карта, само един напрегнат аспект като изключим стелиума. Тъй пък е във втори дом, и както забелязвам напоследък домът, в който е слънцето често е нереализиран, т.е. тук в конкретната карта има някакъв проблем с усещането за собствена стойност, таланти, притежания...

Иначе както казва акрукс съвпадът слънце юпитер е много хубав, освен това всички планети са в източната част на картата - ти определяш насоката на живота си.

Стрелецът не е знак, който се подчинява, за който е характерна стабилност - имало ли е нещо подобно по принцип в професионалния ти живот, или въобще като цяло?
Тери Благодаря
Винаги съм търсила стабилност, но няма нищо сигурно в този живот! Никога не ми се е получавало нито в личен нито в професионален план

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #3316 -: Април 22, 2017, 11:39:36 am »
използвай оптимизма на юпитер срещу песимизма на сатурн,не се подценявай
мисъл-форма

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Натални карти
« Отговор #3317 -: Април 22, 2017, 11:41:04 am »
Стрелец, пожелавам ти скоро да започнеш! Исках да те попитам, имала ли си желание да станеш учителка?

Сириус Благодаря за пожеланието!
Учителка не, но много искам да запиша психология!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #3318 -: Април 22, 2017, 11:49:54 am »
какво си завършила

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Натални карти
« Отговор #3319 -: Април 22, 2017, 12:21:28 pm »
на 9 /06 - Юпитер  У2 се обръща в директен ход на 2 гр. от Марс- У1,6 /работа/ и в опозе на К6,в секстил към Слънцето У10,така, че
Юпитер като диспозитор на слънцето,уран,нептун ,тронов,би трябвало да ти потръгне в намирането на работа,късметът да е на твоя страна
на 9.06 има и пълнолуние в 19 гр.Стрелец върху нат.Юпитер,средата на май още тр.Марс ще активира СЛВ и опозето към Слънцето и двете планети са упр.на дом свързани с работата,необходимо е активност в търсенето марс У1 заедно със 6 -всичко е в твой ръце,но ако си пасивна и чакаш промяна отвън -тцъ
ще си поставена пред важни избори в живота
Стреличка, не съм спирала да търся работа и да кандидатствам по обяви какви ли не и нищо! В четвъртък бях на интервю чак във Велико Търново (в най-големият дъжд, сняг и вятър) вчера получих обаждане , че съм отговаряла на техните изисквания, но за съжаление са се спрели на друг кандидат! От бивша колежка в София,която работи във въпросната фирма  разбрах, че са се колебали между мен и въпросната одобрена кандидатка,която била засукана мацка и нямала опит на подобна позиция! Докато пишех се замислих ,че може да е за добре, тъй като позицията беше по заместване.
Активност от моя страна има постоянно, но ефект никакъв!

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Натални карти
« Отговор #3320 -: Април 22, 2017, 12:28:59 pm »
какво си завършила
Органична и неорганична химия- специалността ми е технолог на нефт и газ, но никога не съм работила по специалността си

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Натални карти
« Отговор #3321 -: Април 22, 2017, 12:32:25 pm »
Ех, каква учителка по химия можеш да станеш значи  :012:

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Натални карти
« Отговор #3322 -: Април 22, 2017, 12:33:19 pm »
използвай оптимизма на юпитер срещу песимизма на сатурн,не се подценявай
мисъл-форма
Последната една година сатъра наделява !

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #3323 -: Април 22, 2017, 12:57:36 pm »
Добре де, в Плевен нямаше ли рафинерия? Имаш много хубава специалност, смятам и че отговаря на управител на МЦ във втори дом, въпросът е в кой град може да се реализира.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3324 -: Април 22, 2017, 01:04:47 pm »
А в Бургас нямаше ли някаква рафинерия? Защо не пробваш в тамошния Лукойл?
Вероятно за девненските заводи също търсят специалисти, дават добри заплати, но мястото е с много лоша екология.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Натални карти
« Отговор #3325 -: Април 22, 2017, 01:09:12 pm »
Добре де, в Плевен нямаше ли рафинерия? Имаш много хубава специалност, смятам и че отговаря на управител на МЦ във втори дом, въпросът е в кой град може да се реализира.
Имаше Тери, но от 10 години вече я няма! Както и много други заводи се затриха в нашият град, останаха само шивашки предприятия .
« Последна редакция: Април 22, 2017, 08:06:43 pm от Strelec »

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Натални карти
« Отговор #3326 -: Април 22, 2017, 02:51:47 pm »
А в Бургас нямаше ли някаква рафинерия? Защо не пробваш в тамошния Лукойл?
Вероятно за девненските заводи също търсят специалисти, дават добри заплати, но мястото е с много лоша екология.
Да Лили има рафинерия в Бургас- Нефтохима. Най - голямата петролна рафинерия в Европа. В Девня в Агрополихим съм  ходила на интервю още преди да родя и ми беше предложена работа и доста добра заплата за тогавашното време, но тогавашният ми мъж ми постави ултиматум и аз отказах , предпочетох да съм с него в Плевен(колко глупава съм била) .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3327 -: Април 22, 2017, 03:40:07 pm »
А в Бургас нямаше ли някаква рафинерия? Защо не пробваш в тамошния Лукойл?
По времето на Костов онези от жълтите павета решиха, че са много два нефтохима за малка България и закриха плевенския, който спонсорираше отбора по баскетбол, както и други дейности, а хиляди останаха без работа. Също софиянци не дадоха по това време наш изтъкнат състезател  по мотоциклетизъм да изгради писта в края на парк Кайлъка, за да се провеждат на нея международни състезания и да се оживи района. Обявиха парка за национален, а не на общината, както е било от времето на създаването от ген. Иван Винаров по време на Освобождението. Имаше заводи за каквото се сетиш- за мотокари, за алуминиеви отливки, стоманолеярен, чугунолеярен, машиностроителен, за ядрени прибори, домостроителен и още, и още, които сега пустеят или са преоборудвани в шивашки фирми. С моята специалност "Автоматизация на производството" съм ходила на практика в почти всички, тъй като навсякъде има контролно измерителна апаратура. Завода за машиностроене (правеха турбини в него) се казваше Вапцаров- в началото на 70-те чистачка, докато мела кабинета на директора вдигнала телефона, като звъннал- отсреща питат: Ало, Вапцаров ли е? , а тя отговорила: Няма го, тръгна си преди малко.  :012: Чула, недочула, помислила, че търсят директора, който, разбира се, не се казваше Вапцаров.  После се разкаваше случката като виц, а аз я знам, защото на баща ми кабинета беше в съседство. Минало бешело! Сега прогр. Слънце в стрелец ме зове към нови светове.
« Последна редакция: Април 22, 2017, 04:56:27 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3328 -: Април 22, 2017, 03:49:40 pm »
За съжаление вече няма производство, всичко съсипаха. Тук се нанасят чужди производители и кол центрове, за да използват евтина работна ръка и ниски данъци.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Натални карти
« Отговор #3329 -: Април 22, 2017, 04:25:50 pm »
Лили направило ми е впечатление , че си фен на ведическата астрология , моля ако ти е удобно и имаш време да погледнеш в моята карта в какъв период съм , няма ли да свършва тази каръщина.