Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624238 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Натални карти
« Отговор #3525 -: Юни 13, 2017, 11:03:05 pm »
Ако всички хормони са в норма (тестостерон, андростендион и т.н.), може да е и хранителна интоксикация. Което не е алергия.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #3526 -: Юни 13, 2017, 11:08:47 pm »
По принцип андростендион- а ми е завишен, но двете лекарки, при които бях са на различно мнение на кой ден се изследва и реших, че съм го пускала по грешно време, не знам..
Не ми е лесно с Нептун в 6д, никога не уцелвам правилния лекар или диагноза.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Натални карти
« Отговор #3527 -: Юни 13, 2017, 11:12:05 pm »
Ами тогава търси друг лекар, как може едни хормони да не могат да определят в норма ли са или не. Има и други неща, които да се проследят, като СПКЯ и т.н. Но става доста лично, не знам дали искаш такава дискусия във форума.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3528 -: Юни 13, 2017, 11:15:02 pm »
Понякога може да е просто грешна паста за зъби, и си оправдава нептун в 6-ти

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #3529 -: Юни 13, 2017, 11:19:15 pm »
Сега влизам с въпрос за мен, здравословен..откакто се помня ми излизат пъпки по лицето,деколтето, раменете..През годините съм изследвала щит.жлеза, пълна кръвна картина, всякакви хормони. Каквото и да ми изпишат не помага, пробвала съм редица неща. Днес след поредното изследване пак нищо не се установи, не знам дори към какъв лекар да се насоча. Дори не съм сигурна по натала може ли да се види къде е проблема, какъв тип карта ми трябва, за да се установи поне на къде да се насоча? Знам си, че с моя Нептун (+Уран) в 6д ще ми бъркат лечението и диагнозите и ще са трудни нещата, но поне да знам къде може да се корени проблема..
Аз имам същия проблем ... и същия Нептун.
Тежко наследствено акне през пубертета, но без белези . Тъкмо почнах да се радвам на чиста кожа, потници и т.н. някъде към 30 и след венозна предозация на В12 пъпки нямах само от коляното надолу.
Направила съм всички възможни изследвания, измазала съм половин аптека и изпила кило антибиотици. Само аз знам през какво минах и какви комплекси ми причини това.
Сега пак имам пъпчасващи периоди, преди цикъл или зимата, а дори и сега- тр. Марс ми наближава АЦ, но вече толкова съм претръпнала, че си повтарям думите на една лекарка, че кожата е поела токсините и стреса и да се радвам, че е тя, понеже избива навън, а не се натрупва някъде в мен като бомба със закъснител.
Чаеното дърво много помага.
« Последна редакция: Юни 13, 2017, 11:26:12 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Натални карти
« Отговор #3530 -: Юни 13, 2017, 11:23:47 pm »
...думите на една лекарка, че кожата е поела тойсините и стреса и да се радвам, че тя, понеже избива навън, а не се натрупва някъде вмен като бомба със закъснител..

Това е много вярно. Затова детоксикиращите програми помагат, но си трябва доста воля, понеже хранителните прегрешения стават пълен мираж.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #3531 -: Юни 13, 2017, 11:31:00 pm »
Другото, което смятам за напълно възможно и за мен е най- вероятната причина за акнето са разни бактерии, токсини в червата, те няма как да се открият лесно, но тровят организма и той реагира по някакъв начин.
Храната и видът й не съм забелязала да ми влияе- сладко и тестено са ми топ храните, белтъчини и протеини почти не ям,  но не пия вода и го отчитам като голяма грешка и пречка за отмиването на отровите.
Хомеопатията не даде ефект при мен.
Слънцето и морската вода са тези, които ми помагат.
И последно, вероятно много се вторачваш в този проблем и го хиперболизираш. Не го омаловажавай, но не оставяй да ръководи мислите и начина ти на живот.

« Последна редакция: Юни 13, 2017, 11:45:41 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #3532 -: Юни 13, 2017, 11:34:39 pm »
666,

Все по-рядко влизам във форума и не познавам картата ти. Нямам представа на колко години си и т.н.

Ще ти споделя, моето мнение. Кожата е Аз-ов орган. Обикновено се наблюдава емоционално-сексуално противоречие, на ниво тяло/душа свързано с партньорствата и обикновено започва през пубертета. Акнето се явява като "решение" на даден проблем. Например, когато имаш желание да се харесаш и да подражаваш на някого, кожата е като бариера, която те пази и същевременно отблъсква другия с не здравия си вид.
Стресът и ядосването повишават производството на образуване на мазнини в кожата и скалпа.
Помисли си дали има конкретна случка или ситуация, която да се повтаря постоянно, защото пишеш "откакто се помня ми излизат пъпки", а това си е постоянно влизане в активна фаза на конфликт.
Бъди внимателна и при използването на всякакви мед. л-ва, които предимно потискат акнето, което пък води до по-дълбоко душевно претоварване и т.н.
Може би промени в храненето ще ти се отразят добре, а също и посещение на хомеопат, както Лили е написала по-напред. Успех!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #3533 -: Юни 14, 2017, 08:58:29 am »
Другото, което смятам за напълно възможно и за мен е най- вероятната причина за акнето са разни бактерии, токсини в червата, те няма как да се открият лесно, но тровят организма и той реагира по някакъв начин.
Храната и видът й не съм забелязала да ми влияе- сладко и тестено са ми топ храните, белтъчини и протеини почти не ям,  но не пия вода и го отчитам като голяма грешка и пречка за отмиването на отровите.
Хомеопатията не даде ефект при мен.
Слънцето и морската вода са тези, които ми помагат.
И последно, вероятно много се вторачваш в този проблем и го хиперболизираш. Не го омаловажавай, но не оставяй да ръководи мислите и начина ти на живот.

Е как да не влияе - сладкото е основната причина за акнето. :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3534 -: Юни 14, 2017, 02:26:04 pm »
Е как да не влияе - сладкото е основната причина за акнето. :012:
Сладкото може да влияе, но основна причина са хормоните.

Фитнес маниаците, които употребяват анаболни стероиди- имат акне и по гърба.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #3535 -: Юни 14, 2017, 03:04:53 pm »
Е как да не влияе - сладкото е основната причина за акнето. :012:
Абсолютен мит, доказан при изследвания.
Прясното мляко е по- вредно при акне, отколкото захарта.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #3536 -: Юни 14, 2017, 03:13:14 pm »
yeah right :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #3537 -: Юни 14, 2017, 03:32:36 pm »
Трябва да се пие достатъчно вода - 2 литра на ден, казват. В горещото време може би трябва и повече.
А който може, да стане вегетарианец и суровояд. Аз не мога да се откажа от месото напълно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #3538 -: Юни 14, 2017, 03:44:41 pm »
Обикновено нативи с "притиснати " Овен, Скорпион, акцент Земя,1-8-ми домове, в същите знаци, у АСЦ в тези домове, знаци, Луна-Венера/Плутон, Луна-Венера/Марс, Луна- Венера/Сатурн или транзити към/от   тях, дават такава тенденция. Свързани са с възпалителни процеси в тялото, които атакуват тялото под различни форми, когато  желанията, интересите, усещанията  на вътрешния свят не резонират с окръжаващата среда или пък се получава разминаване при физиологическото и психическо съзряване на индивида  в определената за това възраст. През/ със кожата човек най-лесно се чисти и показва навън/ на света колко, къде и даже на кого е гневен (гной), според това къде пробиват пъпките.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Натални карти
« Отговор #3539 -: Юни 14, 2017, 04:02:30 pm »
Трябва да се пие достатъчно вода - 2 литра на ден, казват. В горещото време може би трябва и повече.
А който може, да стане вегетарианец и суровояд. Аз не мога да се откажа от месото напълно.
За водата е така.
Месото, стига да е нетлъсто, е ок.
Но проблемът с акнето е вътрешен, след толкова години съм половин лекар.
В момента, в който приемеш себе си и си в хармония, затихва.
Гневът и стресът са основни отключващи фактори.
При мен е по Луна квадрат Плутон и Венера опозе Сатурн.
И повторната му поява си беше ефект на бумеранг- точно В12 се изписва за анемии, подобряване на вида на кожата , но  организмът ми реагира светкавично .
За гърба и ръцете може да ползваш червения Акне аут лосион, за лице е много изсушаваш.
« Последна редакция: Юни 14, 2017, 04:08:16 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...