Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 624180 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3555 -: Юни 17, 2017, 07:34:33 pm »
Куркумата е много полезна подправка. Също така бих препоръчала да се консумира лимецов хляб и продукти от лимецово брашно. Нормализират стомашната флора и са много полезни за целия организъм. През зимата си меся лимецов хляб, но сега ме мързи, пък и почти не консумирам. От време на време си правя лимецови палачинки с добавено смляно ленено семе.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3556 -: Юни 17, 2017, 11:38:01 pm »
Абсолютни глупости!
С цикъла са свързани, съгласна, но от личен опит казвам, че нямат нищо общо със секса.
аз написах само как съм чувала да им казват, което е в кръга на шегата

Учила съм през 91-ва медицинска козметика при двама доценти-дерматолози и съм наясно, че не се лекуват със секс гнойните пъпки.  Когато са по-тежък случай се пие тетрациклин по схема, заедно с мазилата за външна употреба- салицилов спирт и Акнелон

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Натални карти
« Отговор #3557 -: Юни 19, 2017, 05:02:11 pm »
Къде е поставена Луната ти? Аспекти? Управител на кой дом е?
В 4Д/Скорпион,съвпад Уран.Управлява 12Д.Квадрат АС и Сатурн.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Натални карти
« Отговор #3558 -: Юни 19, 2017, 10:29:38 pm »
По същите причини отидох на компютърна диагностика Оберон.Казаха ми,че имам Дисбактериоза и заради това са ми пъпките...Не съм и пробвала диетата...непосилна е за мен.Венера ми е на трон,квадрат Сатурн.И аз не мога без сладко...

Аз също съм с тронова Венера в квадрат със Сатурн.
Никакви диети не мога да пазя, пробвала съм, дори ден не изкарвам.
Май се оказва, че докторката не ми е назначила хормоните в правилния ден и ще пускам другия месец пак -андрогени.
Сега съм шашната, че и мъдрец ще ми вадят с някаква манипулация на костта...
Сатурн ми транзитира през 6д, не знам дали е от ретро фазата, но тези 2 проблема са ми от години, и ето сега дойде "пика" на влошаването им и ща, не ща, ще предприемам мерки..

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #3559 -: Юни 20, 2017, 09:23:52 am »
Куркумата е много полезна подправка. Също така бих препоръчала да се консумира лимецов хляб и продукти от лимецово брашно. Нормализират стомашната флора и са много полезни за целия организъм. През зимата си меся лимецов хляб, но сега ме мързи, пък и почти не консумирам. От време на време си правя лимецови палачинки с добавено смляно ленено семе.

Някъде четох за жена, която получила проблеми с жлъчката от прием на куркума. Въобще тези хранителни добавки и алтернативни лечения никак не са безопасни ама кой да мисли...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3560 -: Юни 20, 2017, 10:05:46 am »
Добавки или подправки? Ако са от естествен билков произход защо да са толкова вредни? Но ако са смесени с изкуствени подобрители на вкуса, тогава могат и да навредят. Никога не купувам пакетирани миксове с подправки от сорта на Пикантина и други подобни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Натални карти
« Отговор #3561 -: Юни 20, 2017, 10:37:49 am »
Не знам. Въпросът е, че хората чуват нещо, и юруш - то е безопасно, защото не е лекарство. А не се замислят, че няма как да не ти вреди, щом за нещо ти помага.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Натални карти
« Отговор #3562 -: Юни 20, 2017, 04:02:18 pm »
Всяко нещо може да бъде опасно, включително водата - има случаи на смърт поради свръххидратация (водна интоксикация). Храненето е наука, много добра идея е да се прави грамотно. Куркумата е изключително ценна храна, като има и противопоказания за ползването й, дозата също е важна.
« Последна редакция: Юни 20, 2017, 04:03:55 pm от Bobolina »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3563 -: Юни 20, 2017, 11:32:38 pm »
Куркума рядко ползвам. Но много обичам ароматни билки – салвия, риган, майорана, босилек, мащерка. Наскоро си взех шафран да опитам – скъпа и прехвалена подправка. Нищо специално, пък може и аз да не съм улучила пропорцията.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Натални карти
« Отговор #3564 -: Юни 21, 2017, 01:28:06 pm »
Имам съседи руснаци, които преди известно време ме научиха да си правя домашен кефир. Пипкаво е, иска постоянство и като за  начало да се намерят качествени кефирени зърна, за да се започне. Редовната консумация регулира стомашно-чревния тракт. Има и  други ползи доколкото съм чела в интернет. С него се започва все едно се захранва бебе. С малко количество, после се увеличава. Може да се консумира когато организма свикне неограничено.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3565 -: Юни 21, 2017, 01:43:43 pm »
Много резлив вкус има. Ряженка е много по–вкусна, но може би не така полезна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3566 -: Юни 21, 2017, 03:13:00 pm »
Всяко нещо може да бъде опасно, включително водата - има случаи на смърт поради свръххидратация (водна интоксикация).
при поемане наведнъж на голямо количество вода се получава инфаркт, а не интоксикация

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #3567 -: Юни 21, 2017, 06:54:50 pm »
Тези с по-сериозните кожни проблеми да кажат как се отнасят луна/марс

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #3568 -: Юни 21, 2017, 07:02:32 pm »
Баща ми дълги години страда от тежка форма на псориазис- безуспешни лечения, изчезна незнайно как, без лечение .Луната е съвпад с Плутон, а с Марс-нищо или многоо условен полусекстил.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Натални карти
« Отговор #3569 -: Юни 21, 2017, 08:32:28 pm »
при поемане наведнъж на голямо количество вода се получава инфаркт, а не интоксикация

http://www.puls.bg/health/highlights/news_18284.html

"Когато обаче се консумира голямо количество вода за кратък период от време, се получава голяма разлика в концентрацията на електролитите. В резултат на това, водата постъпва в клетките, като нарушава пропорцията на електролитите.
 
Това води до подуването на клетката. За разлика от останалите органи, мозъкът няма излишно място за целия този процес. Това може да доведе до главоболие, объркване, припадъци, кома, дори и до летален изход."