Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623251 пъти)

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Натални карти
« Отговор #4245 -: Май 14, 2020, 01:33:00 pm »
У 3 дом къси пътувания Луна опозиция Слънцето в 3 дом.
Двете светила квадрат с Юпитер.
Юпитер е и диспозитор 8 дом.
12 дом У Нептун в дома на адвокати, лекари, съдилища опозиция Сатурн пречки.

Все едно може да има инцидент породен от меланхолия, емоция докато се върши работа по Юпитер - някакво разширение, разрастване.

Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4246 -: Май 14, 2020, 02:11:20 pm »
В тази карта според вас има ли вероятност за злополука на пътя, ПТП?
в момента или въобще?
според мене няма

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #4247 -: Май 14, 2020, 06:17:23 pm »
tagetes, имало е малък инцидент преди около 20 г. при паркиране. Човекът е загубил майка си при ПТП, имаше дълги дела и т.н.

akruks, като цяло имах предвид.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4248 -: Май 14, 2020, 07:49:55 pm »
В тази карта според вас има ли вероятност за злополука на пътя, ПТП?
да,според мен има вероятност.Луната в козирог,не добре поставена,у3 ти дом,ъглова.
Марс,който се свързва с инциденти е в критичен градус,изгорен,слаб по дом.У8 дом,инциденти-Юпитер-връх на тао,в слаб дом.Меркурий като сигнификатор на пътуване,не е добре поставен по знак.Уран е квадрат к3.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Натални карти
« Отговор #4249 -: Май 14, 2020, 08:00:32 pm »
Уран дълго време клатеше последните градуси на Овена, директно Тао по опозицията иц мц и планетите там, които хич не са безобидни. Нямало ли е тогава сериозни произшествия от всякакво естество, вкл. чисто житейски?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #4250 -: Май 14, 2020, 09:35:06 pm »
Човекът е с психично заболяване, днес си купи кола и ми е притеснено, защото ми е познат...

Мисля, че по време на ингреса е диагностициран.
« Последна редакция: Май 14, 2020, 09:54:19 pm от romantica »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Натални карти
« Отговор #4251 -: Май 14, 2020, 11:05:36 pm »
Е ,той не е луд все пак.. БАР е нервно разстройство ,вид депресия, и аз съм мислела ,че съм била с биполярно р-во ,както и много други хора .Не е олигофрен или шизофреник, какво притеснително има в колата  ::)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #4252 -: Май 15, 2020, 07:50:37 am »
Човекът е с психично заболяване, днес си купи кола и ми е притеснено, защото ми е познат...

Мисля, че по време на ингреса е диагностициран.

БАР е повод за притеснение при шофиране,когато са в епизод на "мания"- еуфория,агресивно поведение, раздразнителност, рискови дейности, лоша концентрация, влошена преценка за нещата,злоупотреба с алкохол и субстанции,как е взел книжка,следи ли някой как се развива болеста,зачестяват ли периодите на мания
У3 Луната е в квадратура с У8 Юпитер,критични ситуации при шофиране
« Последна редакция: Май 16, 2020, 08:10:26 am от strelicka »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4253 -: Май 15, 2020, 09:59:44 am »
Човекът е с психично заболяване, днес си купи кола и ми е притеснено, защото ми е познат...

Мисля, че по време на ингреса е диагностициран.
  като видях Сатурн в 1д до АС, мислех да питам дали има някакво хронично заболяване, свързано с щитовидната
но пък точно Сатурн държи с хармонични аспекти опозицията на светилата, така че емоциите да не излизат извън контрол
дир Плутон е избягал от квадрата с Мерка У6, като напусне 6д ще му изчезнат маниите

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #4254 -: Май 16, 2020, 12:14:38 am »
Да, в миналото това е било наименованието.

Благодаря на всички за включването по картата!

Бог да я пази и това е!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4255 -: Май 17, 2020, 06:36:36 am »
Това е картата на майка.Виждате ли нещо притеснително,здравословно?

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Натални карти
« Отговор #4256 -: Май 17, 2020, 12:53:24 pm »
Сафо, аз съм много начинаеща, но все пак ще опитам. 6 дом се управлява от Венера тя е ретро в нейния 7 дом, по скоро има напрегнати аспекти от партньори. Уран дирекц. съвпад Слънце, мъж в женска карта, здравословно не, по-скоро емоционално напрежение . Все пак казвам, че се уча :-*

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #4257 -: Май 17, 2020, 01:53:01 pm »
Сафо, има ли склонност към повишено кръвно, задържане на течности, някакъв хормонален дисбаланс (от преди)?
Според мен трябва да е предпалзвила от чисто битови ситуации, от бързина. Също трески, грип, нервната с-ма, кости, стави, уши, зъби.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4258 -: Май 17, 2020, 04:14:13 pm »
Това е картата на майка.Виждате ли нещо притеснително,здравословно?
Няма засега, след 12-13г може да има опасност за здравето, когато Сатурн по дирекция застане на АС; тогава ще има уранов съвпад, а повечето хора не го преживяват

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Натални карти
« Отговор #4259 -: Май 17, 2020, 05:07:52 pm »
Това е картата на майка.Виждате ли нещо притеснително,здравословно?
Юли-Август минава през транзит на Слънце и Плутон, възможна е някаква операция или подобно, сега минава през МЦ и Хадес, което е душевни страданиия, но това е на 90 градуса, тоест по-слабо от максимума 360.

Това е на 120 градуса:


Инфекция или проблеми с тялото, очите. Тяло, което има характеристика да боледува, токсичен, болестотворен потенциал. Микроби и бактерии.



Нептун и Марс, Сатурн и Асцендент, ако я лекуват лекари да не и дават много лекарства, за да се предпази от вътрешни инфекции и възпаления, чай от жълт кантарион и сребърна вода биха помогнали.


Това и е наталния Плутон:



Най-здравословно енергията на Плутон може да се прояви като започне здравословно хранене, промяна на хранителния режим. Така добре ще се канализира, овесените ядки са много добра храна за закуска, полезни за перисталтиката и пълни с витамини. Чайове, чай от джинджифил, салата с лук, вода от варени глави чесън... докато мине Нептуна още няколко месеца.
« Последна редакция: Май 17, 2020, 05:25:31 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC