Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623664 пъти)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Натални карти
« Отговор #4275 -: Май 19, 2020, 06:45:41 pm »

Раци нямам в семейството си, повечето са със силно присъствие на земя в картите си.

Имаш ли баби, дядовци, лели или други роднини, които са зодия Рак?

Наясно ли си с това дали майка ти е имала мъж, когото е обичала много и който е зодия Рак преди да срещне баща ти?




« Последна редакция: Май 19, 2020, 06:49:11 pm от Om »

ts.bogdanin

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4276 -: Май 19, 2020, 07:11:35 pm »


Тествам един нов метод и според него имаш много силни лидерски качества:

Най-силните ти планети са Меркурий и Нептун, това дава силна интуиция, усет към изкуство, но си родена за лидер, въпреки че не признаваш никаква власт.



Транзита през който си преминала е един "мекушав", ретроспективен, вече е минал пиковият период и до няколко месеца си връщаш формата  :)

MC-то ти е в съвпад с Посейдон, Марс и Нодовете правят полусума, това е силен морал, набожност, вяра, идеен човек.

Продължавай да го използваш,  защото работи!
Точно това споделих на съобщение, че 5 години бях управител и обучител в работата си. Но някак загубих уменията си, усетих че не влагам енергията си там и напуснах. Това, че най-после излизам от заешката дупка, ми дава надежда, благодаря, че го сподели. Религиозна не съм, но усещам как работи света, силно вярвам в кармата и се кланя на Вселената. Обожавам природата, като у дома съм си най-вече в планината. А за нощното небе милея, за това и дълги години изучава астрономия и астрофизика. И за изкуството позна завърших графичен дизайн и актьорско майсторство, но то ми бе само за забавление. А за това, че не признавам авторитет, си много прав, мислех, че водолея е причината. Всъщност, странно е че единствено сегашната ми приятелка е авторитет, които слушам. Но с нея имаме проблем точно там. Алфа индивиди понякога действат с репресия, опитвам се да съм по-нежна в отношенията си, за да ги запазя, но тя има много вода в картата си. Все се шегувам, че в нея плувам най-добре ама с този рак и луна в риби, честичко се давя. Благодаря ти, отново, усмихна ме.
« Последна редакция: Май 19, 2020, 07:19:19 pm от ts.bogdanin »

ts.bogdanin

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4277 -: Май 19, 2020, 07:23:09 pm »

Раци нямам в семейството си, повечето са със силно присъствие на земя в картите си.

Имаш ли баби, дядовци, лели или други роднини, които са зодия Рак?

Наясно ли си с това дали майка ти е имала мъж, когото е обичала много и който е зодия Рак преди да срещне баща ти?
Хмм интересен въпрос зададе, накара ме да се подсетя. Сестра ми е от друг баща, майка ми никога не е споделял за него. Знам, че е искала да направи аборт, но баба ми я е спряла. Колко любов е имало там, ще си остане в историята.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Натални карти
« Отговор #4278 -: Май 19, 2020, 07:49:54 pm »

Хмм интересен въпрос зададе, накара ме да се подсетя. Сестра ми е от друг баща, майка ми никога не е споделял за него. Знам, че е искала да направи аборт, но баба ми я е спряла. Колко любов е имало там, ще си остане в историята.

Сестра ти не знае ли коя зодия е нейният баща?

Майка ти казвала ли ти е нещо за взаимоотношенията и с онзи мъж? Намираш ли прилики между нейните разкази, които може и да не са истина и твоите връзки?



Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Натални карти
« Отговор #4279 -: Май 19, 2020, 07:57:38 pm »

СЛВ Козирог ,а това е пътя,който да следваш,да съградиш нещо стабилно и сигурно,да създадеш семейство


Със СЛВ в Козирог в 5-ти дом съдбата и е по-скоро да прави кариера и да работи нещо, което обича. Също и да има деца.

Тя да каже дали мъжете, с които е искат деца от нея или не. Щом са зодия Рак, трябва да искат деца. Обаче, ако първият мъж на майка и не е искал детето, тогава може и нейните мъже също да не искат деца.


ts.bogdanin

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4280 -: Май 19, 2020, 08:24:36 pm »
Искаш да кажеш, че кармично ми е предадено да се срещам с разновидности на този мъж? Както написах в по горен пост, няма как да разбера, не са сред живите вече. За кариера спрях да ламтя, колкото и нелепо да звучи. Стига ми. Партньора ми е жена както и аз също, с нея започнахме общ бизнес съвсем наскоро. Определено е нещо, с което искам да се занимавам, но гледам да не пришпорвам, сякаш не съм готова и сигурна в себе си, пък и малко фал старт се получи с настанилата се обстановка. Сякаш погледа ми е към дома в момента. Искам да имам семейство всъщност, да отгледам щастливи деца. Определено ме влече повече отколкото кариерата. Всъщност прочетох, че най-вероятно децата ми ще имат специална нужда, заложено е в картата на приятелката ми. Как мога да проверя за предстоящо осиновяване? За кое да следя?
« Последна редакция: Май 19, 2020, 08:31:52 pm от ts.bogdanin »

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Натални карти
« Отговор #4281 -: Май 19, 2020, 08:47:49 pm »
Партньора ми е жена както и аз също

Значи сте лесбийки?



ts.bogdanin

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4282 -: Май 19, 2020, 09:02:01 pm »
Партньора ми е жена както и аз също
Значи сте лесбийки?
Така нетактично написано, да.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Натални карти
« Отговор #4283 -: Май 19, 2020, 09:24:57 pm »
Партньора ми е жена както и аз също
Значи сте лесбийки?
Така нетактично написано, да.

Родителите ти какво са искали да имат момче или момиче?


ts.bogdanin

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4284 -: Май 19, 2020, 09:58:06 pm »
Мисля, че и двамата са искали момиче. Майка ми се е занимавала с класически балет, мечта и било и дъщеря й с това да се занимава, уви аз останах с височина 1.50, до толкова това и бе мъка, че караше баща ми купува от Германия хормонали хапчета за растеж. Ах, какви спомени ме връхлетяха. Ходенето с точилка зад гърба за правилна стойка, пък беше по препоръка на баща ми. Да дъвча храната по 50 пъти преди да я глътна също, ми бе вроден маниер от него. Искаха не момиче, а дама, ако питаш мен.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Натални карти
« Отговор #4285 -: Май 19, 2020, 10:08:10 pm »
Тогава защо си лесбийка?



ts.bogdanin

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Натални карти
« Отговор #4286 -: Май 19, 2020, 10:36:44 pm »
Ах имаш най-съкровенните и скрити кътчета на човека отсреща поднесени на тепсия, а задаваш такъв въпрос. Но нека ти го дефинирам така. Обичам човека, не пола. Възхищавам се на умни, смели, себеосъзнати, добруващи за другите индивиди. Границата между мъж и жена за мен е размита. В живота си опознах много хора, от алфа мъжкари, до мамини синчета, та чак до асексуални и разбрах, че дефинирането по пол е просто приумица на социума. Женска и мъжка енергия има у всеки. Аз като човек, с една идея повече мъжка, търся да запълня женската. Виждам само човека, а в моя живот имах късмета да наблюдавам израстването на много силни оправни жени. Те бяха силните, много малко мъже успяха да ме впечатлят. Възхищавах се, повече на момичетата с хиляди отговорности амбиции и енергия, и още от малка си спомням, как се чудех на съученички за проявата на женска злоба към други момичета. Остана ми чуждо това чувство. Много мога да пиша по темата, но мисля, че ще е ненужно за другите от форума. Благодаря ти.
« Последна редакция: Май 19, 2020, 10:39:26 pm от ts.bogdanin »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4287 -: Май 20, 2020, 07:01:53 am »
Сафо, аз съм много начинаеща, но все пак ще опитам. 6 дом се управлява от Венера тя е ретро в нейния 7 дом, по скоро има напрегнати аспекти от партньори. Уран дирекц. съвпад Слънце, мъж в женска карта, здравословно не, по-скоро емоционално напрежение . Все пак казвам, че се уча :-*

в картата на майката на Сафо -Венера е в 9 дом и не е ретро

венера у6 съвпад луна у8 в опозе на у1 юпитер- човек на крайности,много се натоварва,претоварва,работи
обича ли сладичко,диабет,хапва ли повечко,как е с кг.,хормонален дисбаланс или проблеми -храносм.с-ма е уязвима,нервен стомах,гастрит,язва,подагра от нея болят краката,или от бъбреците
Стреличка,благодаря!Претоварва се с работа,непрекъснато е в движение,прави планове,кога,какво да свърши,и ,да ,хапва си повечко,лакумница е.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4288 -: Май 20, 2020, 07:07:43 am »
Сафо, Марс като влезе в Риби, усети ли, че някакво нейно неразположение, което е хронично да се е обострило ?
Сатурн е съвпад със Слънце-Хилег, Сатурн вижда АСЦ с квадрат, стелиум в Дева, Юпитер у 1 е есенциално силен, но когато има твурди аспекти по транзит, прогресия , дирекция от Марс, Сатурн, Уран, Плутон, не може да се противопостави и тогава почва да буксува, да цикли. Луната тук не е ок и сигурно си има своите периодични кризи. Но стелиум в земен знак, даже и в Дева, със Сатурн там са куче марка, тя си има свои "ритуали" за оцеляване, живее на инат, това я държи.
Не съм усетила,тя живее на друго място,далеч от мен,чуваме се често по телефона,но тя не говори за болести,не се оплаква.......много рядко,както сега....разтревожи ме,като каза,че не може да заспи от болки в краката.
И с това "живее на инат"ме разплака.........така е.
Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4289 -: Май 20, 2020, 07:13:48 am »
Ах имаш най-съкровенните и скрити кътчета на човека отсреща поднесени на тепсия, а задаваш такъв въпрос. Но нека ти го дефинирам така. Обичам човека, не пола. Възхищавам се на умни, смели, себеосъзнати, добруващи за другите индивиди. Границата между мъж и жена за мен е размита. В живота си опознах много хора, от алфа мъжкари, до мамини синчета, та чак до асексуални и разбрах, че дефинирането по пол е просто приумица на социума. Женска и мъжка енергия има у всеки. Аз като човек, с една идея повече мъжка, търся да запълня женската. Виждам само човека, а в моя живот имах късмета да наблюдавам израстването на много силни оправни жени. Те бяха силните, много малко мъже успяха да ме впечатлят. Възхищавах се, повече на момичетата с хиляди отговорности амбиции и енергия, и още от малка си спомням, как се чудех на съученички за проявата на женска злоба към други момичета. Остана ми чуждо това чувство. Много мога да пиша по темата, но мисля, че ще е ненужно за другите от форума. Благодаря ти.
Възхитена съм!От теб!Желая ти Успех!