Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623446 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #255 -: Март 29, 2014, 10:52:10 pm »
Ааааа не! Уран и Мерка са асексуални  :d030:. При тях няма Ин или Ян. При тях енергиите ИН/ЯН са обединени в ДЕН енергия  :).

Меркурий е (без)лична,а след Сатурн няма лично ,затова не сметнах за необходимо да уточнявам нито Уран,нито за Нептун или Плутон. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #256 -: Март 30, 2014, 09:32:23 am »
Слагам за по-лесно тук.



Рептиле, при тр.сатурн в телец/милениум/ боледувал ли си сериозно,уязвими бели дробове  с продължително лечение ::)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #257 -: Март 30, 2014, 09:48:12 am »
Според мен скорпионското Слънце е най - силното от женските знаци, а и тук става въпрос за път на съдбата 1. Има голяма гордост, фиксираност и инатливост според мен. Обаче Рептил нещо не иска да разясни кой е на прав път ... Явно този Плутон му е дарил и силно изразена дебилност.  :85:

ЖП 1 те кара да си горд, рязък, напорист и т.н. - не СИ такъв. Ако датата на раждане е 1/10/19 - тогава да - те не виждат другите около себе си. Но Рептил е с дата 31/4 - това вече е съвсем друго - той се раздава, разпилява и това му се отдава много лесно, но ЖП1 ще го накара да се промени - то всъщност това е основния му урок.

Ако трябва да направя някакъв аналог - то ЖП=СЛВ, а датата=ЮЛВ. Нещо подобно.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Натални карти
« Отговор #258 -: Март 30, 2014, 12:39:32 pm »
Стреличке, отдавна беше това… имах един период, когато всяка есен бях абониран за грип и магарешка кашлица, горе-долу по посоченото от теб време. Бронхити разни, такива екстри. До болница не съм стигал.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Натални карти
« Отговор #259 -: Март 30, 2014, 01:07:29 pm »
Happy, благодаря ти за поправката! :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Натални карти
« Отговор #260 -: Март 30, 2014, 05:26:26 pm »
Стреличке, отдавна беше това… имах един период, когато всяка есен бях абониран за грип и магарешка кашлица, горе-долу по посоченото от теб време. Бронхити разни, такива екстри. До болница не съм стигал.
:08:

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #261 -: Март 30, 2014, 06:32:26 pm »
Happy, благодаря ти за поправката! :)

моля, тя тази разлика май не се отчита много по книжките :) - или поне не толкова настойчиво, че четящия да я усети.

marlim

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #262 -: Април 03, 2014, 03:56:58 pm »
Здравейте ! Мъчи ме една мъжка карта ... Всъщност тъй като имам Венера в Скорпион идва въпросът за вярността и любовта, а избраника ми има Венера в Близнаци, която много ме притеснява, но също така има и  доста водичка в него, чувствам се много объркана. Той е много странен и загадъчен и ми е трудно да съм проницателна. Имам нужда от безпристрастни мнения, и за това  ми се иска да ми помогнете да го разгледам като индивидуална личност по-обстойно, за да знам какво да очаквам :)


Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #263 -: Април 03, 2014, 04:07:00 pm »
аз не мога да участвам с анализ, но ми прави впечатление, че тази карта няма аспект, който да не влиза в конфигурация (само не знам, Хирон приемаме ли го за участник в тях - ама щом са го включили). Другото, което ми се наби на очи са двата йода - не един, а два. Аз нали от вчера се мъча над тази фигура ... :) - определено не му е лесно на човека :)

да попитам - ЮЛВ и Сатурн на какво разстояние са един от друг?

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Натални карти
« Отговор #264 -: Април 03, 2014, 04:20:44 pm »
Два йода, мистичен правоъгълник и воден тригон — много интересно, наистина. Marlim, може ли да построиш картата в astro.com, за да видим в кои градуси са планетите?

marlim

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #265 -: Април 03, 2014, 04:28:28 pm »
Ето :P

marlim

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #266 -: Април 03, 2014, 04:31:06 pm »
Хм, Хм.. ще взема да ви пратя и моята карта, аз съм нова в астрологията
« Последна редакция: Април 06, 2014, 08:44:04 pm от myst »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #267 -: Април 03, 2014, 04:42:03 pm »
Форумът не е за разглеждане на карти на непознати потребители и за направа на хороскопи онлайн, тук се коментират конкретни казуси по определени астрологични теми.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

marlim

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #268 -: Април 03, 2014, 04:46:04 pm »
Форумът не е за разглеждане на карти на непознати потребители и за направа на хороскопи онлайн, тук се коментират конкретни казуси по определени астрологични теми.
Хм, Хм.. ще взема да ви пратя и моята карта, аз съм нова в астрологията :P

Съжалявам, ако тази емотикона изглежда неуважителна, не съм целяла подобно нещо искам да знам повече за тази наука. Търся отговор на първоначалния си въпрос Lila, съжалявам за отплесването, просто се въодушевих :)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #269 -: Април 03, 2014, 05:01:17 pm »
Хм, Хм.. ще взема да ви пратя и моята карта, аз съм нова в астрологията :P

първо ти даваме банковите сметки и тогава правим анализа

гледайте какво става във втори дом :)