Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623361 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4455 -: Януари 06, 2022, 11:40:38 am »
Натална карта на Джон Фроули,или как работи силен Юпитер,на ъгъл,в знак на своята екзалтация,взаимна рецепция по упр.с диспозитора си-Луна.
В тази карта,Сатурн упр.на 1ви дом е ретрограден,в скорпион-няма достойнства.
но няма и падение, съвпада с МС- достигане на високо положение, благодарение неуморен труд, честолюбие; освен това по прогресия може отдавна да е директен, което оказва влияние- моят ретро Сатурн по натал се е обърнал директен точно когато завърших и започнах работа, потръгнаха постепенно нещата по 5-ти и 6-ти дом, които владее Сатурн
Сатурн на Фроули участва в творчески аспекти- Биквинтил- 144° с Марс и Тридецил 108° с Луна
Луната от друга страна е в Тридецил 108° с Марс, трите планети образуват триъгълник с катети от 108° и основа 144° между Марс и Сатурн, не знам как се казва тази конфигурация , Филип Филипов е по тази част
« Последна редакция: Януари 06, 2022, 12:06:29 pm от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4456 -: Януари 06, 2022, 11:48:21 am »
Рени, ти си с изявен Юпитер, социумът одобрява ли те? Ще кажеш сигурно, че не е добре поставен!? Че няма добър статус..

Сафо, натален Юпитер не е с добър статус, но ъглов, социумът ме вижда, но предимно не ме одобрява. Има управление над 1,5,9 ти домове, подкрепяна съм по техните дела, но аз максимално и положително  не умея да разгърна възможностите по тях.
Рени,по-добре да те вижда социумът,отколкото обратното.А това дали те одобрява,съмнявам се да има човек,който да е одобрен от всички.На село кметът не е харесван ,но е кмет.

Сафо, има значение, с какво те виждат. Има хора, които са одобрени почти от всички, нали затова има значение "какво може картата ". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4457 -: Януари 06, 2022, 12:12:51 pm »
Рени, ти си с изявен Юпитер, социумът одобрява ли те? Ще кажеш сигурно, че не е добре поставен!? Че няма добър статус..

Сафо, натален Юпитер не е с добър статус, но ъглов, социумът ме вижда, но предимно не ме одобрява. Има управление над 1,5,9 ти домове, подкрепяна съм по техните дела, но аз максимално и положително  не умея да разгърна възможностите по тях.
Рени, останала съм впечатление, че си харесвана и одобрявана, що се отнася до основната ти дългогодишна професия- и аз те харесвам на сцената като визия, глас и излъчване, честно!   :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4458 -: Януари 06, 2022, 01:02:06 pm »
Акрукс, мисля че, ме припознаваш с някой друг. Аз не работя на сцена и гласът ми, визията ми, нямат връзка с професията ми.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4459 -: Януари 06, 2022, 02:26:50 pm »
Акрукс, мисля че, ме припознаваш с някой друг. Аз не работя на сцена и гласът ми, визията ми, нямат връзка с професията ми.  :)
Е, щом казваш, че съм се припознала, значи съм харесвала твоя двойничка, която работеше като певица по ресторантите.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Натални карти
« Отговор #4460 -: Януари 06, 2022, 03:29:22 pm »
Рени, в интернет и сега може да се намери интервю с теб, в което си представена като звездобройка и пред снимка с микрофон и като пеещ човек. Дори и да не пееш вече, какво лошо виждаш в това хората да те познават и като певица ?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4461 -: Януари 06, 2022, 03:54:27 pm »
Момичета, аз пея, когато съм на купон, защото ми е кеф, а не защото съм  певица. А хората ме познават и като човек, "говорещ със звездите". Иначе, си работя чинно по Луна и Меркурий, а когато Юпитер се включи и по него. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4462 -: Януари 06, 2022, 03:59:00 pm »
По картата на Фроули, Луна, Венера, Марс имат управление над АСЦ, защото е нощна. А тук, Сатурн, в знак, където няма достойнства, не е ъглов, напротив, това е едно от най-лошите места за него в нощна карта. Луната може би има повече сила да им управление- в женски квадрант, ъглов дом, силен диспозитор ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4463 -: Януари 06, 2022, 05:06:49 pm »
В нощна карта, нощните планети под хоризонта и ако нямах представа кой е човекът, едва ли щях да си помисля, че е популярен в астрологичните среди.

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Натални карти
« Отговор #4464 -: Януари 26, 2022, 03:16:31 pm »
Здравейте, искам да попитам за разположението на Юпитер в наталната карта.Прави квадрат със Слънцето МС , Плутон .Успеха в професионален план е много труден.Тук може ли да се каже , че има отношение и родът на бащата .
Благодаря

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4465 -: Януари 26, 2022, 03:35:44 pm »
В тази карта, Юпитер нито подкрепя успеха, нито пречи. Юпитер е залязващ и не аспектира управителите на 10-ти, той е аспектиран от Марс, Венера, Слънце. Тук Юпитер подкрепя личните качества, индивидуализмът, поведението, но не в своя максимум.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Натални карти
« Отговор #4466 -: Януари 26, 2022, 05:15:36 pm »
Благодаря за отговора , тогава къде в проблема .Професионално е нереализирана личност.Или в този живот не му е отредено мн успехи в професионален план .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4467 -: Януари 27, 2022, 09:32:49 am »
Благодаря за отговора , тогава къде в проблема .Професионално е нереализирана личност.Или в този живот не му е отредено мн успехи в професионален план .

Разглежда се статуса на МЦ и връзката с АСЦ, защото личните качества, поведение, здравен статус, може да не позволяват това и обратно, професионалната ангажираност да пречи на индивидуализма, доброто физическо състояние на човека. След това се разглежда връзката с 2-ри дом, личните доходи. Юпитер винаги е свързан с материалното благополучие, но тук няма възможност да дава с лекота, силно зависим от диспозитора си, Сатурн. Понеже е в мъжки знак, ще се съпротивлява или ще работи онова, което му носи материални дивиденти, но няма да го прави щастлив. Човекъ е силно зависим от социалната прослойка, в която живее.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Натални карти
« Отговор #4468 -: Януари 27, 2022, 10:31:13 am »
Привет на всички, моля за малко помощ. Бихте ли погледнали тази карта, виждам Тао-квадрат. Става въпрос за дъщеря ми, какво ли означават тези неща? Благодаря ви.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Натални карти
« Отговор #4469 -: Януари 27, 2022, 11:06:38 am »
Светла,аз бих помислила за съвпада Сатурн/Луна,Юпитер в 7ми.Марс от 12дом квадрати Слънцето.Как е с комуникацията,начално образование?
« Последна редакция: Януари 27, 2022, 11:10:29 am от Сафо »