Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 868526 пъти)

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 60
Re: Натални карти
« Отговор #4755 -: Октомври 04, 2024, 12:04:54 am »
Здравейте, това е моята натална карта , имам въпроси на които не мога да си отговоря. От известен период от време наблюдавам в себе си една агресия и чувството , че трябва винаги да се защитавам и отбранявам . В готовност винаги да нападна , и разбира се каквато ни е вибрацията и такива хора привличам . При последната ми такава конфронтация установих , че всъщност съм се издразнила на човека , тъй като виждам ,че той проявява тотално неуважение към мен .А аз сякаш го изисквам . Някъде бъркам в очакванията към другите. И за съжаление тези ситуации почти винаги са идентични.  Разбирам , че имам да науча даден урок но явно не успявам , щом връщайки лентата назад това се е повтаряло и продължава .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12733
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4756 -: Октомври 04, 2024, 02:26:06 pm »

fly, Венера не обича да я притискат, особено когато си  е  у дома, както при теб  е във Везни-тя отговаря за комфорта ни. В периода тр. Марс ще й хвърля квадрат няколко месеца. При теб и двете женски планети са силно поставени и не търпят дисхармония и неудобство. Различното тази година от всички предходни и следващи години на тр. Марс в Рак е : участието му в затъмненията, смяната на фазата, след декември ще отпусне малко. Конкретно близките +/- 10 дни, Венера не е в свои води и не позволява на такива като теб да се балансират в предпочитанията си, желанията, свързването с другия/-ите. Ефектъте по-силен, ако Слънце, Меркурий или Сатурн са управители на годината.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 60
Re: Натални карти
« Отговор #4757 -: Октомври 04, 2024, 06:12:29 pm »

fly, Венера не обича да я притискат, особено когато си  е  у дома, както при теб  е във Везни-тя отговаря за комфорта ни. В периода тр. Марс ще й хвърля квадрат няколко месеца. При теб и двете женски планети са силно поставени и не търпят дисхармония и неудобство. Различното тази година от всички предходни и следващи години на тр. Марс в Рак е : участието му в затъмненията, смяната на фазата, след декември ще отпусне малко. Конкретно близките +/- 10 дни, Венера не е в свои води и не позволява на такива като теб да се балансират в предпочитанията си, желанията, свързването с другия/-ите. Ефектъте по-силен, ако Слънце, Меркурий или Сатурн са управители на годината.
Благодаря Рени за отговора . Явно  ,момента е преходен .Тъй като не разбирам от транзити  близките 3-4 години , около мен само разчиствам от приятели / познати , това с Плутон ли е свързано?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12733
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #4758 -: Октомври 06, 2024, 11:58:53 am »
fly. Не, Плутон няма отношение към личните дела. Транзитите показват времето, когато ще се случи нещо от заложеното в натала, не показват как ще се чувства или реагира човек- това го пише в наталната карта.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13729
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4759 -: Октомври 06, 2024, 08:25:53 pm »
Здравейте, това е моята натална карта , имам въпроси на които не мога да си отговоря. От известен период от време наблюдавам в себе си една агресия и чувството , че трябва винаги да се защитавам и отбранявам . В готовност винаги да нападна , и разбира се каквато ни е вибрацията и такива хора привличам . При последната ми такава конфронтация установих , че всъщност съм се издразнила на човека , тъй като виждам ,че той проявява тотално неуважение към мен .
Уважението е свързано с егото – Слънцето в натала, което е в напрегнат аспект с Юпитер и някой транзит/лунация или прогресия засяга квадратурата; агресията е по Марс, който спуска квадратура към Луната в 7д (другите), а транзитен Марс в Рак е активирал квадрата. Марс ще се задържи в Рак доста време, като премине в Лъв края на годината ще засегне Слънцето, после ще се върне ретрограден в Лъв-Рак и така до юни 25г. Но тогава вече Плутон във Водолей ще започне да обработва егото (Слънцето), външни обстоятелства няма да позволяват да си вириш носа (образно казано), тоест да си дотолкова самоуверена, че да ти имат уважението. Но това е животът, опитности се добиват като човек опита от всичко – и от меда, и от жилото.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 60
Re: Натални карти
« Отговор #4760 -: Октомври 13, 2024, 10:43:16 pm »
Здравейте, това е моята натална карта , имам въпроси на които не мога да си отговоря. От известен период от време наблюдавам в себе си една агресия и чувството , че трябва винаги да се защитавам и отбранявам . В готовност винаги да нападна , и разбира се каквато ни е вибрацията и такива хора привличам . При последната ми такава конфронтация установих , че всъщност съм се издразнила на човека , тъй като виждам ,че той проявява тотално неуважение към мен .
Уважението е свързано с егото – Слънцето в натала, което е в напрегнат аспект с Юпитер и някой транзит/лунация или прогресия засяга квадратурата; агресията е по Марс, който спуска квадратура към Луната в 7д (другите), а транзитен Марс в Рак е активирал квадрата. Марс ще се задържи в Рак доста време, като премине в Лъв края на годината ще засегне Слънцето, после ще се върне ретрограден в Лъв-Рак и така до юни 25г. Но тогава вече Плутон във Водолей ще започне да обработва егото (Слънцето), външни обстоятелства няма да позволяват да си вириш носа (образно казано), тоест да си дотолкова самоуверена, че да ти имат уважението. Но това е животът, опитности се добиват като човек опита от всичко – и от меда, и от жилото.
Благодаря на arcus и Рени за коментара .
Това , че в наталната карта Слънцето е в напрегнат аспект с Юпитер , може ли да тълкува че искам да получа повече от колкото давам ( за уважение говоря) .

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Натални карти
« Отговор #4761 -: Октомври 16, 2024, 05:29:52 pm »
Здравейте, бихте ли ми помогнали при разчитането на наталната карта ми във връзка със следния казус: С приятеля ми прави опити за бебе, но несполучливи към настоящия момент. Въпросът ми дали моята наталната карта може ли подскаже колко деца ще имам? Бих искала да знам, какво е ситуацията, за да не очакваме с надежда всеки цикъл и... Имам осиновено дете от предишен брак. Ще бъда благодарна за Вашия прочит.