Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623257 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #375 -: Април 30, 2014, 05:02:53 pm »
както винаги, много оригинално и цветущо изказване :) - много ми е сладко и интересно и седя по 1-2 часа да се чудя, какво точно всъщност искаш да кажеш :) :) :) завиждам ти за изказа :)

ще се погрижа за влагата :) в килера :)

права си, описанието е много точно.


Happy to Happy   ;)


Pharrell Williams - Happy (Official Music Video)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #376 -: Май 15, 2014, 04:05:47 pm »
Как да разберем на какво ще се дължи смъртта на човек-естествена, болест, насилствена, при инцидент....
Ясно, че осми дом, У8 е основното, гледаме и 4-ти и У4, 12-ти и У12, планетите в тях. Но някой, някъде да е чел нещо по-подробно?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #377 -: Май 15, 2014, 04:17:09 pm »
Чел е, при Валенс :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #378 -: Май 15, 2014, 04:24:58 pm »
Как да разберем на какво ще се дължи смъртта на човек-естествена, болест, насилствена, при инцидент....
Ясно, че осми дом, У8 е основното, гледаме и 4-ти и У4, 12-ти и У12, планетите в тях. Но някой, някъде да е чел нещо по-подробно?
някои постоянни звезди, разположени на К8 също показват дадена смърт
за квадрат на Марс и Сатурн също четох, че дава насилие, инциденти, опасен труд, професионалния риск може да завърши със смърт
за кого конкретно се интересуваш?
« Последна редакция: Май 15, 2014, 04:31:49 pm от akruks »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #379 -: Май 15, 2014, 04:32:58 pm »
Нищо конкретно, просто се замислих


Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #380 -: Май 15, 2014, 05:08:25 pm »
Интересна тема.
http://astrogalaxy.hit.bg/ARHIV/06_04.htm
Разчитам на моя Юпитер да ме пази, че с този спънат Сатурн като нищо ще ме изгорят на клада иначе ;D

аз си имам една такава звезда в съвпад с Асц. Юпито е далеч, не помага :) Ще ме тепат :)

Какво значение има въобще, как ще си отидем. Кофтито е, ако човек се залежи и/или стане зависим по някакъв начин от другите (физически или психически).

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #381 -: Май 15, 2014, 06:41:24 pm »
Умирането не  е страшно, ритането е страшно... :57:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #382 -: Май 16, 2014, 09:33:39 pm »
Здравейте!

Това е картата на моя приятелка. Реших да я публикувам с нейно позволение, тъй като има сериозен здравословен проблем, а за момента няма адекватно лечение...

Ако някой реши да сподели нещо, да даде насока или коментар, предварително му благодаря.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #383 -: Май 16, 2014, 09:51:57 pm »
Тр. Марс на К6 квадрат Венера У6
От кога е заболяването?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #384 -: Май 16, 2014, 10:00:29 pm »
Романтика,какво се имам предвид под няма адекватно лечение -трудно диагностирано заболяване или трудно лечимо ?!? И има ли проява на хипохондрия ,нисък имунитет,занижени виталитет/жизненост;като дете от какво е заболяла и къде  ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #385 -: Май 16, 2014, 10:04:06 pm »
У1 е в съвпад с Уран в 6 дом - предполага алтернативен начин на лечение. Иначе, то 6 дом си е натоварен - тр Сатурн е там, дир Марс сега влиза в него - на куспидата е. Сол АС пак там - даже може би има съвпад с Вертекс (ама това хубаво ли е?)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Натални карти
« Отговор #386 -: Май 16, 2014, 10:04:59 pm »
Тежки транзити й засягат наталната опозиция луна-венера. Опозицията с плутон е отминала, но 5 гр с венера все още мога да броя като съвпад. Проблемите при опозицията на плутон с луната ли се появиха?  Тя ми се струва има предразположения към гинкологични заболявания в натала, депресии, може би хормонален дисбаланс ( за псоледното май са виновни венера и най-вече марс). Венарата й е У6, в момента тр уран я квадратира, отминал съвпад с плутон ( който е ретро, може да е връщане на стар проблем), и най-вече ретро марса се е спрял точно в опозиция тази седмица. Енергията му тази седмица е мн силна, виждам и по мен и хората покрай мен , всеки с някакви оплаквания ( я корем, стомах, глава, вируси, наранявания). Мисля, че когато този кардинален кръст се разпадне, нещата ще се пооправят, плутон да тръгне директен и уран да се отдалечеи от венерата.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Натални карти
« Отговор #387 -: Май 16, 2014, 10:28:45 pm »
Момичета, много ви благодаря за включването!

Заболяването е диагностицирано от около 2011г. Диагнозата е - тромбоцитопения, която спада към автоимунните заболявания. Тромбоцитите се разпадат в далака и са с преживяемост от едва 3 дни. Под критичния минимум са, т.е. кръвта не се съсирва нормално и всяко едно порязване или лека травма е животозастрашаваща.
Преди това е имала също здравословни проблеми - внезапни прилошавания.
Правени са всички съществуващи изследвания до момента. Лечение няма, защото не се повлиява добре от кортикостероидите, а имуноглобулина дава - временно подобряване. Един курс е около 1000лв. Ако се отстрани далака няма гаранция за промяна в състоянието или ако има подобрение колко ще продължи, защото често се получава обратния ефект - рязко повишен брой и прекомерно съсирване на кръвта...

Някой, ако вижда някаква алтернатива в картата - моля да я сподели...
« Последна редакция: Май 16, 2014, 10:30:26 pm от romantica »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #388 -: Май 16, 2014, 10:49:39 pm »
Автоимунните заболявания,мисля са хронични (личен опит) и не знам дали имат лечение ,по-скоро поддържащо такова  ::)
Романтика ,има ли някаква възможност посока от алтернативно лечение ?!?

Астрологически -липсата на Въздух ,лек аспект към Слънце ,срещу стелиум в Дева ,оста 2/8 -"задушена емоционално".Вирусни заболявания и/или гинекологични ,нарушения в цикъла ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #389 -: Май 16, 2014, 10:58:40 pm »
прочетох - онкологията в софия са достатъчно добри
има билки, които могат да подпомогнат - кръвен здравец (Geranium Sanguineum), съдържащ се в препарата Герисан
предполагам приема витамини, освен всичко друго - лечението, силна храна и т.н.

щом се разпадат в далака според мненията в нета, операция е много вероятно да й помогне