Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623671 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Натални карти
« Отговор #510 -: Юли 25, 2014, 06:48:50 pm »
Да, и аз така си помислих, хубаво го обобщи Енигма, но ми се искаше един лесен отговор...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #511 -: Юли 25, 2014, 06:53:46 pm »
Да, и аз така си помислих, хубаво го обобщи Енигма, но ми се искаше един лесен отговор...
лесен отговор- Плутон в съвпад с АСц или в 1д- по-неизчерпаема сила от това здраве му кажи

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #512 -: Юли 25, 2014, 07:22:50 pm »
Там ,където е Водата ,с поглед към Риби.
защо? Как? Поясни, плз
Рибите, може и да не са оттук И да са за малко-,"аз съм в този свят, но не съм от този свят", обаче това е леснина за единици, за човекът си е болка, мисля. Пък и тя, Смарта, нали рибка, защо да пита...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #513 -: Юли 25, 2014, 07:37:05 pm »
Там ,където е Водата ,с поглед към Риби.

И аз питам защо  :017:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #514 -: Юли 25, 2014, 07:47:29 pm »
Да, Акрукс е прав за плутон, ама трудно им е, пък без мъка победата изобщо в живота е пирова победа.
Асцендент скорпион, и те не лъжат, силни са-стига да не ходят като бродещ вулкан, усеща се кипенето, аха да изригнат. На тях може и да не им е проблем, но за близките е натоварващо. Е, нищо-и те да стават силни, защо са се събрали с такъв индивид-случайно няма, отработват си техния плутон....Слънце в първи дом     т р я б в а    да е силно, но не винаги е така. както е казвано често, само силни добри планети-човек не е подготвен за тъмните моменти от живота-тогава ела виж какво е дупка и депресия. както и обратното...Виж, сатурн в първи доказано силно се бори и въобще по ъглите.
« Последна редакция: Юли 25, 2014, 07:50:46 pm от enigma »

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Натални карти
« Отговор #515 -: Юли 25, 2014, 10:39:16 pm »
лесен отговор- Плутон в съвпад с АСц или в 1д- по-неизчерпаема сила от това здраве му кажи
Не бях се сетила.

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Натални карти
« Отговор #516 -: Юли 25, 2014, 10:42:30 pm »
Там ,където е Водата ,с поглед към Риби.
Две планети имам само във вода - Слънце тригон Юпитер, но и тая вода ми е много. Не и усещам силата, честно казано. Елементарни неща ми идват оувър от тая свръхчувствителност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #517 -: Юли 26, 2014, 09:34:40 pm »
защо? Как? Поясни, плз
Рибите, може и да не са оттук И да са за малко-,"аз съм в този свят, но не съм от този свят", обаче това е леснина за единици, за човекът си е болка, мисля. Пък и тя, Смарта, нали рибка, защо да пита...

Най-силни сме там ,където ни е най-слабото място/звено -4/8/12 (психични домове ). Водата е най-податлива ,но покорява всичко,тя е адепт.Водата гаси огънят и ако види ,че ще я победи,бяга от него във вид на пара и се преобразува.Капка по капка отмива земята или ако срещне скала/камък,търси да ги заобиколи.Насища атмосферата ,така че въздухът умира.Тя отстъпва пред всички пречки с измамна плахост,защото никоя сила не може да й попречи да следва пътя си към морето -Нептун.Тя никога не атакува,но винаги печели последната битка:)

Защо Риби ,ами тук има достатъчно съфорумци с акцент в този знак ,могат да споделят ,къде им е силата;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #518 -: Юли 26, 2014, 09:42:25 pm »
хахаха интересни доводи  :) Само, че дали са верни на практика
 

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #519 -: Юли 26, 2014, 10:01:21 pm »
За мен -са ,защото е споделен опит. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #520 -: Юли 26, 2014, 10:14:16 pm »
А кво става, ако притежателя на водата не може да плува  :)

Ето ти на практика, ако нямах огън, да съм се гътнала отдавна с моята вода, то не се търпи това. Повечето "наводнени" все имат някакъв проблем с емоциите.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #521 -: Юли 26, 2014, 10:26:36 pm »
А кво става, ако притежателя на водата не може да плува  :)

Ето ти на практика, ако нямах огън, да съм се гътнала отдавна с моята вода, то не се търпи това. Повечето "наводнени" все имат някакъв проблем с емоциите.

Който не може да плува,да  се научи-иначе изборът си е негов ,щом е тръгнал да се дави.
Сатин,аз споделих и потвърдих от/на практика -аз също съм Слънчеви Риби като теб с огнен АСЦ и акцент Огън-или плуваш към брега с увереността на Огъня или се  давиш  със силата на Водата-избор.
Виж какво се случва по 4/8/12-ти и ...както следва -желание-воля-действие/отговорност,като не забравяш ,че движението не е аналог на действието.
 А това с гътването и Водата,и емоциите ,го остави за "Диема Фемили " ,в събота късен следобед. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Натални карти
« Отговор #522 -: Юли 26, 2014, 10:28:31 pm »
Някакъв? Сатин, много си деликатна! Проблемите с емоциите преобладават над всякакъв друг вид проблеми.

Съгласна съм с тезата за водата, звучи като началото на роман... мисля, че наистина печелю повечето битки. Те не са такива директни, ами за устояване и издържане.


enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #523 -: Юли 26, 2014, 10:44:04 pm »
Сега те разбирам, Рени, то видове сила да искаш, и само с марс можехме да се обосновем на първо четене-
Сила в духовен план, психически-да. Рибите казват завършват цикъл прераждания, носят от всички предишни знаци по нещо. Може и да са финална инкарнация изобщо.
Да, обаче понеже водата помни, дано не остава застояла, следите от травмите остават, свързването по невидим начин с групата, с всички е трудна мисия, нищо че се размивало егото. Сила е, ако не се отъждествяват с тялото, а с духа.
Обаче мисля, че ще има спорове по тезата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #524 -: Юли 26, 2014, 10:49:51 pm »
Енигма,за целта е измислен Меркурий-младите хора са най-силни.Там,където попада Меркурий в картата дава възможност да "храним" силата си. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“