Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 623354 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #675 -: Август 22, 2014, 09:16:19 am »
Бейбиблу, твоят приятел е предразположен към заболявания на червата. Надявам се сега вс да е ок, но да го има предвид и да съблюдава по-подходящо хранене

да допълня към това. В този натал Сл е съвпад с Уран и е в 1 дом, а Мерк, Луна, Марс - в 12 дом - всичко това е скрито, трудно излиза, а Сл иска да го видят ... получава се дисбаланс. Проблем с дебело черво се появява, когато се подтискат (не могат да бъдат изкарани) мисли, чувства, желания (това, което му е в 12 дом). В момента Нептун му е в 6 дом - не знам, дали това дава заблуждение относно здравословното му състояние или нещо друго, но пък У6 е на К8 - нещо ми подсказва идеята, че при него ще има някаква промяна/трансформация на база здравословни проблеми. Но може и да бъркам - давам ти само идея.

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #676 -: Август 22, 2014, 03:16:58 pm »
Имам следния въпрос - може ли в картата да се направи разлика относно вид дейност като работа между: 1. финанси/счетоводство и 2. набиране на персонал и фирми-подизпълнители.

Става въпрос за моята карта. Защо втората дейност ми създава такъв дискомфорт - направо на физическо ниво се отразява.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #677 -: Август 22, 2014, 04:02:40 pm »
Имам следния въпрос - може ли в картата да се направи разлика относно вид дейност като работа между: 1. финанси/счетоводство и 2. набиране на персонал и фирми-подизпълнители.

Става въпрос за моята карта. Защо втората дейност ми създава такъв дискомфорт - направо на физическо ниво се отразява.

Загубих ти картата, прати на лични ако искаш
Кое по точно ти създава дискомфорт и те натоварва?
Второто изисква комуникация и поемане на отговорност за други лица, нещата не зависят изцяло от теб, както при първото. Вероятно тази втората дейност ти нарушават реда и дисциплината, които харесваш и на които държиш. Също така се иска твърдост, инициативност и действие, проблемът да не е в Марса ти, къде беше, не помня?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #678 -: Август 22, 2014, 04:11:19 pm »
Ами...примерно при набиране на персонал-у7, реклама-у5, може би и у11
Като цяло счетоводството е по-сухо, при другото уменията за работа с хора са важни, както и търпението

Happy58

  • Гост
Re: Натални карти
« Отговор #679 -: Август 22, 2014, 04:18:25 pm »
Ами...примерно при набиране на персонал-у7, реклама-у5, може би и у11
Като цяло счетоводството е по-сухо, при другото уменията за работа с хора са важни, както и търпението

счетоводството е сухо като Сатурн, а той ми е У7 :)

реклама отпада.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #680 -: Август 22, 2014, 05:39:58 pm »
Когато става дума за набиране на персонал, човешкият фактор винаги е намесен. Не участват само рационалната и суха преценка (Меркурий, Сатурн), както при боравенето с числа и факти, но и емоционалната ни страна. А последното е свързано с Луната и Венера - двете показват доколко ни е комфортно, когато общуваме с другите. И двете планети при теб са в знаци, в които есенциално не се чувстват добре. Сухи знаци, което противоречи на вътрешната им природа (влага). Не си падаш по губене на времето в сладки приказки с кандидатите, а искаш да свършиш работата сериозно и отговорно. Straight to business - направо минаваш към същината на нещата.

А с Луна в 7-ми може би хората, които срещаш, ще бъдат такива, които се нуждаят от емоционална подкрепа и разбиране.
« Последна редакция: Август 22, 2014, 05:46:01 pm от Mirabella »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Натални карти
« Отговор #681 -: Август 23, 2014, 12:14:32 pm »
По картата на Божо-не мога да видя всички точки сега, че съм без програма, но в общи линии има показатели за много добър обществен статут, напредък и признание. Имало е професионални спънки, минало е време да се научи да търси средата между различните гледни точки и не винаги преките началници са оценявали труда. Също не мисля, че щастливата случайност винаги е помагала, влагани са доста усилия, но в крайна сметка всичко е завършвало добре, въпреки обратите. Семейството и децата са проблемни сфери (дано да не). Вероятно тази година е имало неочакван обрат в социалния статус.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #682 -: Август 23, 2014, 12:26:05 pm »
По картата на Божо на пръв поглед

Луната У1 в Овен. Липса на търпение, действа бързо, остро, импулсивно. Понякога може да ти е трудно да овладяваш емоциите, гнева, в такива моменти реакцията е словесна. Хаплив, директен език, не обича да увърта, бърз и точен ум. Обичаш контрола, да се чувстваш силен, да се доказваш. Вътрешна несигурност или пълна липса на такава. Заради Венера ще предположа, че успяваш да бъдеш дипломатичен и можеш да правиш компромис.

Ако до тук има нещо вярно, ще продължа  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #683 -: Август 23, 2014, 12:27:56 pm »
Семейството и децата са проблемни сфери (дано да не).

И моето предположение е такова, но дано да е грешно

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #684 -: Август 23, 2014, 12:28:46 pm »
Папи, Делфийският оракул (алгоритъмът на Валенс) потвърждава написаното от теб за добрия обществен статус.

Във втората третина на живота (след 25-30 г. възраст) темпът на напредък може да се е позабавил (в сравнение с първата), нещата може да са се позапънали малко (вторият триплицитен управител на Луната е в следващ дом/знак, за разлика от първия, който е ъглов) и може би е трябвало да прояви повече усилия, дисциплина, търпение (да се обърне към "подкрепящия" управител по триплицит, който е ретро Сатурн в Телец) и да се е наложило да изчака появата на благоприятна възможност (Сатурн управлява и фортуна).

Десетият знак от фортуна е пълен с бенефици - тронова Венера, Юпитер и Меркурий. Съдбата би трябвало да предлага благоприятни възможности за професионална реализация и признание. Управителят на 11-тия знак от фортуна (мястото на придобивките) е екзалтиран Марс в един знак с фортуна, което би трябвало да му позволява да "сграбчи" шанса, когато го види (управителят на фортуна "вижда" фортуна и знака на АС). Слънцето (у3) в този дом може да показва, че пътувания, контакти, дейности, свързани с обучение, братя и сестри (роднини, съседи, особено от мъжки пол) действат благоприятно за придобивките му.

Поставям картата от Оракула. Папи, връщам си уиндоуската дата назад и така се лъже, че е още в пробен период.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Натални карти
« Отговор #685 -: Август 23, 2014, 12:32:24 pm »
По картата на Божо-не мога да видя всички точки сега, че съм без програма, но в общи линии има показатели за много добър обществен статут, напредък и признание. Имало е професионални спънки, минало е време да се научи да търси средата между различните гледни точки и не винаги преките началници са оценявали труда. Също не мисля, че щастливата случайност винаги е помагала, влагани са доста усилия, но в крайна сметка всичко е завършвало добре, въпреки обратите. Семейството и децата са проблемни сфери (дано да не). Вероятно тази година е имало неочакван обрат в социалния статус.
Къде е картата?

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #686 -: Август 23, 2014, 12:47:13 pm »

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Натални карти
« Отговор #687 -: Август 23, 2014, 12:47:46 pm »
Папи, Сатен, Мирабелла, основно сте прави.

Отне ми много години да осъзная тези неща, а основно ми помогнаха Хюман Дизайн и фамилните констелации.

О да,  никой човек не може да ме подчини на дисциплина. Дори да изглеждам подчинен по някое време изригвам в огромни емоции :) ха ха ха

Баща ми и майка ми бяха учители. Години се съпротивлявах на съдбата аз да стана преподавател. Накрая се оказа, че съм такъв. То дори се оказа, че духът ми идва от такъв източник. На преподаватели. Няма значение какво се преподава.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #688 -: Август 23, 2014, 12:52:10 pm »
Баща ми и майка ми бяха учители. Години се съпротивлявах на съдбата аз да стана преподавател. Накрая се оказа, че съм такъв. То дори се оказа, че духът ми идва от такъв източник. На преподаватели. Няма значение какво се преподава.

Забелязах, че при повечето хора, които се занимават сериозно и задълбочено с някое учение (дори ако не са преподаватели), има съвпад или мажорен аспект между Меркурий и Юпитер. При теб го има и в основната карта (съвпад), и в 9ти хармоник (съвпад).

И аз идвам от такова семейство и такава среда, натискът в детството беше голям.
Е, не станах преподавател, но цял живот все нещо изучавам.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

bojo_5

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 46
Re: Натални карти
« Отговор #689 -: Август 23, 2014, 12:55:10 pm »
Ами това е забележително за Меркурий и Юпитер. Меркурий, който е основно глашатаят, вестоносецът и Юпитер, който ни учи да следваме законите, но СОБСТВЕНИТЕ си закони. Нашите лични закони. Много ми харесват ученията, които помагат да откриеш истината вътре в себе си. Защото тя е там :)

П.П.

Лилиа крада ти подписа да го цитирам :)
« Последна редакция: Август 23, 2014, 12:57:47 pm от bojo_5 »